Muay thai icin yardim

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Rogga tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Rogga

Rogga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Muay thaide bilgisi olan bi kac abimden yardim istiyorm pazartesi muay thai icin deneme kursuna gidicem bi hocanin iyi olup olmadığını nasil anlarim? Birde yasim 16 boy 1.80 kilo 76 sizce fizigim uygunmu

Izmirde salon onerisi yapicak varsa onerilere acigim tesekkurler simdiden

2. ibo271

ibo271 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    Ilk gunden hocanin iyi olup olmadiini analayamassin bence. Izmir de benimde gittigim AltinKemer spor kulubu var izmir yesiolavada hocalarimiz cok iyi ilgileniyorlar

3. Rogga

Rogga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Balcovada white clup i bi deniyim diyorum ilk ders ücretsizmis bi gidip deniyim diyorum. Birde kimisi muay thai sokakta etkili diyor kimisi degil diyor sen ne diyosun

4. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    İlk gideceğin için çok fazla birşey anlayamazsın fakat hocanın kariyerini öğren ring görmüşmü veya profesyonel dövüşen bir dövüşçü vs. yetiştirmişmi bunları öğren en azından kafanda puzzle birleşir.

5. Rogga

Rogga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Birde kendimi ayriyetten gelistiemek için antremanin ertesi gunu ne gibi seyler yapabilirim ve haftada kac gun antreman olur

6. elyayımuzik

elyayımuzik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önce klüpten şampiyon çıkmış mı onu öğren bir de daha ilk haftadan pata küte döven dövüştüren hocaysa bırakmanı öneririm.Önce teknik öğretilir.sonra sparring yapılır.Bazı arkadaşlardan duyuyorum daha ilk haftadan sürekli sparring yapıyorlar.Hiç bir teknik bilmeden

7. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Antrenman valla salonuna göre değişir bizler 3gün çalışıyorduk, genellikle yorucu oluyor ertesi gün programına göre dinlenmeni tavsiye ederim. Hergün teknik,lapa çalışılmaz gittiğin gün sparring günü olabilir. Bu salonun veya hocanın kötü olduğu anlamına gelmez sparring yaparken karşındaki senin ağzını burnunu kırmaz(normaldede kırmaz) yeni geldiğini bilir ve hareketleri gösterir. Genellikle eş değiştirirsin, zaten hocan sana ilk başta ısındıktan sonra temel hareketleri gösterir. Ardından yavaş yavaş gelişirsin. Gölge boksu yapabilrisin aynada çalışabilrisin vs.

8. Rogga

Rogga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Saol yorum icin. Eger halim olursa antremanin ertesi gunu kosu sinav mekik calisiyim diyorm bakalım pazrtesi nasipse baslicam ne kadar yorulucm bilmiyorum genelde herkes baya yorucu diyor

9. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    antrenmanda bol bol sınav mekik çekersin zaten sen dinlenmene ve beslenmene bak

10. ibo271

ibo271 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    White club iyidir ismini cok duydum bu arada bizim hoca milli antrenor gencligden bir suru 1.ligi var odasina girsen gorursun ztn altin kemeri bile var :) kulupte 1 avrupa 1. 2 turkiye 1. Var. White club iyi bir klubu sen dene sevmessen ozelden konusuruz

11. Rogga

Rogga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende arastırdım genelde herkes white clup diyor umarım iyi sonuc alırım. yarın gidicem deneme kursuna

Sayfayı Paylaş