Msn kardeşliği

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MrMuscle tarafından 5 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    İyi akşamlar

Herkes msn adresini yazarsa birbirimiz bilgilerinden faydalanabiliriz diye dusundum hemde hızlı ve kolay bir şekilde, sistemli olanlarıda foruma konu olarak açıp herkese fayda sağlarız, bu nedenle açtım konuyu msn adresini veren olursa çok sevinirim benim soracağım sorular var mesela bu nedenle buradan yazmak istemyen olursa pm den de yollayabilir, çok yardımcı olacaktır bana. Teşekkürler.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bazi kendini bilmezlere dusunerek bu tur ozel bilgilerinizi ozel mesaj yoluyla verin birbirinize.

sarc4stic bunu beğendi.
  3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Msn adresini vermediğim halde nasıl oluyorsa beni ekleyenler oluyor. Birde bunu veirsek düşünemiyorum bile olayın sonunu. Forumda yeterli bilgilerin kat ve kat fazlası mevcut zaten.

4. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    zaten isteyen profilinde msn adresini yazmıyor mu?Tanışmak istediğin kişinin profiline bak msn adresi yazmıyorsada özel mesajla isteyebilirsin bu başlıkta kimsenin adres verecegini sanmıyorum

5. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    aslında uygulanabilir ve mantıklı birşey fakat saydamında dediği gibi bazı kendini bilmezler çıkabilir.ancak şöyşe birşey olabilir diye düşünüyorum herkes normalde kullandığı özel msn adresi dısında burayı simgeleyen bir adres alıp o adresi sadece bftr için kullanabilir eğer oraya gereksiz birisi gelirse anında silinir hemde kimsenin özel adresi ve kendi özeli sorun olmaz.

6. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    ben size olacaklari aynen yaziyorm her msn acildiginda yeni bir adres sizi ekliyo aynen sole basliyo;
    -s.a
    -a.s
    -abi simdi ben anapolon aliyorm sustanomlda kombine edicem acaba decada katsam mi hede hode.....
    -hmm ne kadarlik sporcusun?
    -3 aylik dayi.
    -yapman dogru deil bak zararlari sunlar hatta biz bi e-book hazirladik...
    -ya sen ne bilicen benim hocam....
    ardindanda sewiyesiz konusmalar...

o işte kurunun yaninda yas ta yazar hergun en az 10 konu kapanir bu sitede adam arama yapmadan direk konuyu acar basliga yazar xxxxxxx yardim...simdide ne olcak adam arama yapmadan msn e eklicek...Sapigi kufredeni fake i de bu isin cabasi...thums:

7. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer

çok olumsuz yaklasmıssın tamam dediklerinde olabilir ama bence burda aklı basında olgun insan sayısı ağırlıkta

8. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    %90 dediği gibi oluyor ama, bir yerden sonra engellemek bile sinir bozucu oluyor.

9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    genelde ekleyen kişi mutlaka forumda olan şeyleri sormasıda eklememekte yada vermemekte buyuk etken

10. iscrotix

iscrotix Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    şöylede olabilir :

100 mesajı sınırlaması getirilerek bir nebze de olsa sapıkların , amacı başka olanların veya forumu aramadan amatörce soru soran kişilerin konuyu görmesi engellenir.. isteyen msnini verir isteyen bdforum için özel msn alır

11. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    mesela benim verdiğim msn gerçek msnim değil bu forum için buldum.

12. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bu forumun amacına tamamen ters olan birşey... Msnde böyle birşey yaptığınızı düşünsek bile orada yazılanlar uçup gidecek daha sonra kimse o bilgilerden yararlanamayacak. Daha önceden forumlarda yöneticilik yapmış arkadaşlarda bilirlerki forumdaki dengesiz insanlarla uğraşmak bile insanın canını bazen aşırı şekilde sıkar. Bu msnde çok daha can sıkıcı bir durum alır. Msn birçok kişi için arkadaşlarıyla iletişime geçme aracıdır yani bir nevi telefon gibi. Bilgi paylaşım ortamı değildir. Bence forum bu haliyle çok güzel. Zaten tüm dünyada ençok kullanılan bilgi paylaşım yöntemlerinden biridir forumlar.

murinyo, saydam ve sarc4stic bunu beğendi.
  13. MrMuscle

MrMuscle Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Açıkcası benim msn de yardım almaya ihtiyacım var isteyen pm den veya buradan msni vermek isterse çok sevinirim işime yarar. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş