MRM Metabolic Whey

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Rip tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Rip

Rip Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar,

Yaşım 28 forumda yeniyim. Bu sporu aralıklarla 4-5 yıldır yapıyorum. Umarım bu forumda hep beraber güzel keşifler yaparız.

Size bir sorum var. Optimum, Ultimate, Muscletech gibi firmaların TR'de satılan çok iyi proteinleri var. Bunlardan en az 2-3 paket kullanmışımdır ve memnun kaldım. Ancak geçenlerde GG.com sitesinde MRM diye bir markanın proteinini gördüm. Hiç kullanan bilen var mı? Tavsiye olur mu?

http://www.mrm-usa.com/v2/index.php...ufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

Metabolic Whey™ is a delicious, creamy, 100% whey protein formula. Our unique protein blend META-Pro™ is bioengineered to increase muscle size, strength and promote lean body mass. META-Pro™ delivers an optimal source of whey protein. It is produced by a state-of-the-art, low temperature, ultra-filtration process, which yields an extremely clean, high quality whey protein. This unique processing yields a High Biological Value protein, rich in branched chain amino acids and glutamine for advanced recovery, therefore, providing increased nitrogen retention without causing indigestion, stomach cramps or pains.
    In addition, META-Pro™ is fortified with cross flow, ultrafiltered Whey Protein Isolate and NitroZyme™. The biochemists at MRM have taken the "High Protein Diet" to the next level, without the worry of wasting ingested protein. The addition of NitroZyme™ helps break down long and short chain peptides into smaller, more readily absorbable amino acids for maximum absorption and digestion. The problem with the "high protein" diet used by many athletes and dieters is that the body is unable to naturally digest and absorb high amounts of protein at one time. NitroZyme™ helps the body release more amino acids from ingested protein than the action of digestive enzymes alone. When an athlete takes Metabolic Whey™ (enhanced with NitroZyme™), the body can absorb more free amino acids directly into the muscle tissue, which helps to increase muscle size, strength and lean body mass.
    Metabolic Whey™ is the perfect protein supplement for reduced carbohydrates diets. It ONLY has 2.5g of Carbohydrates per serving with ZERO ADDED SUGARS (NO fructose nor sucrose). The carbohydrates are naturally occurring from the whey protein as well as the flavors. This formula was designed to provide your muscles with all of the essential amino acids required for maximum nitrogen retention necessary for muscle strength, growth and development. Metabolic Whey™ is a delicious protein supplement and is Aspartame-Free!

• ZERO added SUGARS
    • Award Wining Flavors!!!
    • Increase protein synthesis and lean muscle mass*
    • NitroZyme™ - for enhanced protein absorption*
    • Mixes Instantly
    • 100% Premium Whey Protein
    • Loaded with BCAAs & Glutamine
    • ASPARTAME & Acesulfame Potassium FREE!
    Available Doses & Codes:
    5.0 lbs. Vanilla (22 g pro/serv) - 72051
    5.0 lbs. Chocolate (22g pro/serv) - 72050
    5.0 lbs. Strawberry-Bannana (22g pro/serv) - 72052

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    sitesinde glutamin ve bcaa içerikli olduğunu söylemiş ama supplement facts.de bu gözükmüyor..

iyi tarafı karb.oranı gerçekten düşük..
    1 porsiyonda 2.5gr. kadar..

3. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Whey in en gelismisi Hidrolize whey. BCAA ve Glutamine bakimindan en gelismisi Gemma Proteini. Wheye Beta-Alainine eklemeleri denilene gore iyi sonuc veriyor. Nitrozym diye bisi duymadim buyuk ihtimalle patentli bisi ama ben daha cok hammaddesine bakarim.

4. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bu başlıktan reklam kokusu alıyorum.
    Geçenlerde bana yeni üyelerden biri bu ürünle ilgili satıcının adresini yollamıştı.Reklam yapıyordu. Uzn süre bu spora gönül vermiş sporcuların bu siteden yeni haberdar olmasıda biraz zor.

serkan1984 bunu beğendi.
  5. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    paketi çok janjanlı başka da aman aman bi şeyi yok

6. Rip

Rip Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    siteden yeni haberim olmadı. fakat bu ürüne ilk defa rastlıyorum anlamında söyledim. Sadece bilinen bi marka mı diye soruyorum. Nitrofull falan gibi dandik olmasın da

7. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben oradan bi tane aldım. 2 gün önce geldi. Tadı gerçekten hoş. Aroması Starwbbery-Banana idi. Bence Optimum'u aratmıyor. Gelişimi gözlemleyip haber veririm.

8. fireboy777

fireboy777 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    5 lbs 140 ytl ;)

9. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nerede? ben 200 den aldım :(

10. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Böyle bir ürüne nasıl 200 tl veriyorsunuz ,araştırma yapın biraz hemen almaın ürünleri kullanan kişlere danışın.Paranıza yazık.

Salash, supersport ve ozzers bunu beğendi.
  11. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürün zaten hem bb.com'da hem bulknutrition.com'da satılıyor. Tanınan bir marka

12. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar askere gidene kadarki 2 aylık süreçte kullanmak üzere ucuz fiyatlı bir protein arıyordum.. En çok bilinen malum açık arttırma sitesinde bu markanın satışını yapan bir ilan buldum.. Yurtdışından 100lbs'lik çuvallarla getirmişler ve tanıtım fiyatı olarak kilosunu 40 ytl'den satıyorlarmış.. Ben marka olduğu için ve yeterli protein oranına sahip olduğundan dolayı alıp en azından denemeyi düşünüyorum.. Sonuçta yurtdışı satış fiyatına oldukça yakın şu anki fiyat ile..

Satışı yapan arkadaşla her hangi bir ilgim yok sadece duyuru amaçlı yazıyorum bunları.. Ayrıca bu markayı daha önce kullanan varsa aramızda fikirlerini de duymak isterim çünkü henüz karar vermedim almaya..

13. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ben böyle bir şeyin olacağına ihtimal bile vermiyorum , koskoca firma hiç altyapısını hazırlamamış bir firmaya (firma mı ? ) böyle tanıtım için ürün göndersin. tanıtım için gönderiyor ama kutusunu göndermiyor , eee alan kişi markasını nerden bilecek nasıl reklam bu ?
    bana hiç inandırıcı gelmedi açıkcası.

14. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    yarın bana gelcek bakalım haberdar ederim sizi alanlar hep tadının güzelliğinden bahsetmiş

15. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18

Tanıtım yapsınlar diye yurtdışındaki firmanın kendisi buradaki firmaya göndermemiş.. Buradaki firma yurtdışından kendi imkanlarıyla ürünü almış ve şuan kendi tanıtımları için düşük fiyattan satıyorlarmış.. Hatta satışlar iyi gidip ürün beğenildiği için resmi bayilik almayı düşünüyoruz gibisinden bir şeyler yazmışlar ilana..

edit: şimdi bir daha baktım.. satış temsilciliğini aldık distribütörlük için başvurduk yazmışlar.. marka adını taşıyan her hangi bir ambalaj neden gönderilmedi kısmı kafa karıştırabilir gerçekten.. talep edilmesi durumunda faturasını yollarız demişler.. satıcıyla haberleşmek lazım.. şahsen ben almaya karar verirsem önce bir konuşmayı düşünüyorum.. kişinin niyeti az çok anlaşılacaktır bu şekilde..

Son düzenleme: 25 Şubat 2009
  16. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ürün plastik bi saklama kabında geldi aşırı şekilde nesquik e benziyo zaten topak topak fakat içince kapta tortu brakıyo beyaz küçük tanecikler geri mi yollasam bunu alanları hepsi teşekkür etmiş güzel demiş

17. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Plastik saklama kabı içinde gelen bir ürünü içmek ne kadar mantıklı? Yani herşeyi koyabilirler içine, kendinizi riske atmayın arkadaşlar. Madem ucuza whey almak istiyorsunuz tandem'in whey proteinini kullanın en azından garantili ürün.

18. dr.mali

dr.mali Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar şimdi bu üründen almayı düşünüyorum ben ciddi ciddi.Çünkü yurtdışından ucuza gelecek.www.bodybuilding.com'da 8,5 notu o ilgimi çekti.twinlab'a 8 vermişler hatta.

19. gazelim

gazelim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    YARDIMCI PİLOT
    Yer:
    BALTİMORE
    arkadaslar herkese merhaba

sıteye yenı kayıt oldum.ben devamlı usa gıdıp gelıyorum.işlerimden dolayı.hem ulkemde hemde usa vucut calısıyorum.sunu soylemek ısterım.
    MRM WHEY PROTEİN İÇERİK OLARAK ultımaten unıversaldan twınlabtan optımumdan cok daha ıyıdır.bu bilgiyi usa dakı profosyonel calısan bir cok arkadasımdan edındım.muscletech nitro ıle karsılastırıldıgında urun daha yuksek bır proteın oranı sergılemekte ancak bcaa ve dıger anabolıc etkılerı daha dusuk.Tad konusuna gelınce mrm urunu 2006 2007 2008 yıllarında amerikada ulkenın en ıyı whey proteını olmuştur.2009 yılında bunu az farkla muslecteche kaptırmıstır.MRM urunu ıle muscletech fıyat farkı usa da az farklıdır.3 ve 4 dolar oynar.muscletech bıraz daha pahalıdır.mrm urununu bende kullandım cilekli ve muzlusunu ınanın sakız gıbı tadı mukemmel.ama sunu soylemek ısterım muscletech ın cıkolatalı aromasıda sakız gıbı.
    artık sen karar verırsın.saygılar

victory ve dr.mali bunu beğendi.
  20. dr.mali

dr.mali Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Aldım kullanmaya başlıyacağım inş.twinlab bitmek üzere ondan da fayda gördüm.İkisini karşılaştırma şansımda olur böylece. 10 lbs lik çikolatalı aldım. İçerisinde Nitrozyme denen proteinin emilimini arttıran bir madde olduğuda yazıyor. Haydi hayırlısı bakalım.Umutluyum ben. Çok tşk ediyorum gazelim kardeşim sana da.

Sayfayı Paylaş