Mrm bcaa+g

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve gr tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gr

gr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Tadı diğer bcaa' lara göre çok iyi sayılır o aci tad yok, ama kesinlikle karişmiyor, suyun üzerinde jelatin tabakasi garip bi kat oluşturuyor. Kaşikla bardağin içinde hiz rekoru kirdim bi mutfak robotunda kariştirmadiğim kaldi, nafile.

2. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Bunun yerine scivation xtend tercih edebilirdiniz. Sanırım pek fiyat farkı yok.

3. gr

gr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Fiyat farkindan degil alternatifi çok fazla zaten, denemek için aldim böyle çikinca ve forumdada review göremeyince ekledim referans olur alacaklara diye.

Son düzenleme: 31 Ekim 2010
  4. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    hımmm bnede iherbden almayı düşünüyordum bakk biraz kafam karıştı şimdi

5. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    bende bu urunden siparis verdim gecen karismadigini urunun aciklama kismindada belirtmisler fakat ben gereken kadari agzima atip sonra su ile yutma seklinde kullanmayi dusunuyorum boyle kullanirsak limon tadi rahatsizlik verirmi gr veya protein tozunun icine atip mikserle karistirsakda karismama problemi surermi aydinlatirsan sevinirim

6. gr

gr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

deneyip bulabilirsin aslinda.

ben denedim protein tozuyla karişinca daha iyi çözünürmü diye ama alakasi yok hiçbi etkisi olmadi aksine daha beter oldu daha da topak topak olmaya başladi.

direk tozu kaşikla ağzina atinca rahatsiz eden bir tad yok limon aromasi o kadar yogun degil. ben artik böyle kullanmaya başladim.

shaker içine koyup baya bir süre salladiktan sonra karişiyor, ama içtikten sonra yarisi shakerin haznesinin içine yapişip kaliyo yine tam çözünmüyo yani.

mikserde denemedim ama gerekte yok, uğraşmaya değmez bence.

özetle biraz başa bela :D, etkileri için netteki reviewler olumsuz degil, karişmamasi dişinda bir sorunu yok sanirim.

Son düzenleme: 18 Kasım 2010

Sayfayı Paylaş