Mrb arkadaşlar bir sorum olucaktı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve n1h1t1 tarafından 15 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. n1h1t1

n1h1t1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar.
    Yaklaşık olarak 1.5 ay önce spora başladım.170cm boyunda 68 kilodayım,kilo olarak problemim yok fakat bel ve göbek bölgesinde yağlanma var.Dışarıdan herkez her ne kadar iyisin sende bişey yok deselerde kafayı takmış bulunmaktayım öle ağam şağam "arnold schwarzenegger" vucutu istemiyorum forma girsek yeter aslında.
    Spor Salonunda hocanın verdiği 7-8 hareketi yapıyorum en son biraz koşu sonra mekik yapıyorum elimden geldiğince :)

Şimdi ilk olarak böle devam edeyim mi yoksa ilk olarak koşu bisiklet vs hareketler ile yağlardan kurtulup sonra mı girsek vucut işine kafam karıştı aslında bu konuda yardımlarınız önerileriniz bekliyorum umarım durumu anlatabilmişimdir.

Okuduğunuz için şimdiden teşekkürler...

Not: iş durumundan dolayı hafta içi minumum 3 max 4 gün gidebiliyorum.

2. akinkadi

akinkadi Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    yağları büyük oranda verene kadar koşuya ağırlık verip devam et aynı programla.sonrasında hareketleri 2 veya 3 e bölen programı alırsın burdan ve öylece body ağırlıklı devam edersin

uyku ve beslenmene dikkat et.sık ve az ye(yağsız)

n1h1t1 ve FJieQuen.RAA bunu beğendi.
  3. maeglins

maeglins Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    haftada 7 gun 1.5 saat kosu garanit veriyorum 1 ayda erir gobek kendi ustumde denedim yarradı ise karbonhidrati azalt bide

n1h1t1 bunu beğendi.
  4. n1h1t1

n1h1t1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler arkadaşlar önerilerinizi dikkate alıcam.

5. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence ikisini bir arada götürebilirsin örneğin: boyum senden 8 cm uzun kilo 66.
    70+ olmaya çalışıyorum. Kilonda büyük problem olmasa gerek. Normal antrenamanına devam ederken 1 gününü kardiyoya ayırırsan daha iyi olur gibi. tabi bu benim fikrim

n1h1t1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş