Mr. Olympia'ya 8 gün kala KAI GREENE

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve quattrageus tarafından 11 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    1 haftadad ne kadar bir fark yapabilir phil ? ayrıca jay cutler kazanırsa neden emekli olsun ki ?yalnız kai omuz ve bacak o kısımlar zayıf vücudun

2. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    1.si bu video temmuz ayına ait 1 haftada değil 2 ayda tahmin edemiyeceğinden çok fark yaratır

2.si Jay artık yaşlandı zaten belli bi yere çekti kariyerini bırakması kadar doğal birşey yok

3.sü ne kadar fark yarattıgını merak ediyorsan biraz resimlere bak anlarsın.

3. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Çok kötü ve saçma mı duruyor?

Dostum gözlüklerini takıp tekrar bak ekrana duh

4. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    acaba nerden anlıyosunuz merak ettim ya ben bunların hangisi daha kaslı anlayamıyorum abi:(

5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben bakıyorum nerdeyse pek fark yok diğerleriyle arasında sadece vücudu parçalı olan daha belirgin kasları ama diğerleri iri duruyor video tarihine bakmadım ayrıca örnek vericek olursak kolu 58 cm ise 59 cm çıkartabilirmi kürlerde mg oranları düşürürler diye tahmin ediyorum o sürede büyük gelişim yakalaması çok zor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:50 ----------

ben video tarihine bakmamıştım 8 gün kala yazıyordu başlıkta ondan 1 hafta dedim
    2.bence o kadar yaşlı değil biraz daha devam edebilir
    3.resimlere bakınca diğer yarışmacılarla karşılaştırma yaparsak pek bir fark yok vücudu parçalı olan daha kaslı duruyor ama iri olanlarda var iri olanlarda pek bir fark olmuyor zaten fark bulmak zor olur omuzlarda genelde fark oluyor

6. vangobel

vangobel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kai bence kafa yapısı,yaşantı olarak profesyonel değil.Profesyonel adamda öyle saç olmaz ya,antremanlarda ve sonrasında nasıl uğraşıyor o saçlarla anlamak mümkün değil.Ayrıca verdiği homo pozları iğrenç,bu insanın mr. olimypia yapılması insanlara yanlış mesajlar verebilir

7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    yahu bu homo modası nereden çıktı anlamak mümkün değil. ben de eşcinsel değilim, şahsen haz etmem böyle tiplerden ancak eşcinsel olup ta çoğu spor dalında başarılı olan insanlar var, kaldı ki bence kai'nin verdiği pozlar son derece yaratıcı. hep aynı pozlar, hep bilindik front lat spreadler vs vs olacağına değişik pozlar veriyor.

8. JOKER08

JOKER08 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    r10 a katılıyorum ama birgün o sahneye mayosuz çıksa bile sandowu vermek zorunda kalacakları bir vücuda kainin ulaşıcağını düşünüyorum..

9. sthammer

sthammer Guest

genç kai greene

Sayfayı Paylaş