1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Mr.Olympia

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Mr.Olympia tarafından 28 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    göğüsleri kesme zamanın gelmiş geçiyorda

2. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    olimpiya yap kardesım aslanlar gıbı definıt cıkarsu kasları gozumuz gunlumuz acılsın :D

3. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    ... baba büyüksün.. muğla nın natural devisin... teksin.. oscar seninle gurur duyuyor.... amino bile almadan daha iyi olan varsa koysunlar 8) resimlerini bakalım bizde.. bu sitede teksin... devamını bekliyoruz.. tayfun&cem (oscar gym) 8)

4. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Maşallah,güzel vücut.Biraz da triceps ve göğüsleri kesersen çok daha güzel olacaktır Mr.Olympia ;)

5. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Sağolun dostlar.O sizin büyüklüğünüz ;)

6. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Aslında ben bu konuyu açan arkadaşı gönülden tebrik ediyorum çünkü 6-7 sene bu sporu yaptıktan sonra ister istemez vücudun bi yerden sonra çok zor geliştiğini görüyorsun ve dopingsiz bazı şeylerin olmayacağını kabulleniyorsun bakıyorsunki 6-7 yıla rağmen vücutta beklenen olmamış , bu psikolojide insan koşa koşa kür yaptırmaya gider ama bu arkadaş ne olursa olsun doğal yollardan yapıcam demiş ve sabretmiş bence çok takdir edilmesi gereken bi davranış acaba aramızdan kaçımız 6-7 sene uğraşıp bu vücudda olupda kür yaptırmadan durabilir ?

7. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Merhabalar arkadaşlar.Son çektiğim bazı resimlerimi ekliyorum.Bel ölçümü 84-85 cm den 80 cm civarına indi.
    3-4 kilo kadarda kilomda azalma oldu.Ama bunun sebebi 3 ay kadar önce sol omzumu kötü şekilde sakatlamam ve antremanlarımı tam randımanlı yapamamamdır.Siz siz olun iyice ısınmadan ağır kiloların altına girmeyin.Omzum yavaş yavaş iyileşiyor ama hala omuz press ve üst göğüs hareketlerini yapamıyorum.

8. CENTAUR

CENTAUR Guest

Geçmiş olsun mr olimpia glucosamine sulfat denedin mi haltercilerde kullanıyor eklemler için.

Kollar kaç cm oldu bu arada merak ettim, biraz bulk gibi görünsende ne göbek var nede kalça fotolarda insanı

olduğundan biraz daha formsuz veya kütlesiz çıktığınıda hesaba katarsak ben beğendim valla aslında hesaba

katmasakta beğendim yalnız biraz daha definasyona ihtiyacın var, omuzu parçalasan, yan tricepse yüklensen falan

en azından, herneyse işin zor değil gibi görünüyor.

9. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Yorumların için teşekkürler ederim.Söylediğin ilacı kullanmadım.Doktorada gitmedim.Zaten nezle bile olmayan birisi olarak hastanenin yolunu bilmem. :lol:
    Eğer bir bölgeni sakatlamışsan iyileşmenin tek yolu o bölgeyi tekrar zorlamamaktır.Bu süreç 1 hafta,1 ay,3 ay sürebilir ama sonunda muhakkak iyileşiyor en azından bende.Daha önce de dirsek eklemlerini sakatlamıştım.Dirseğimi masaya koysam bile çok şiddetli ağrıyordu.4-5 ay boyunca z bar alna indirme yerine bench press'te dar tutuş itiş hareketini yapmıştım.Şu anda dirseğimde sorun kalmadı.Tabii ki kullanılan ilaçlar bu sürecin azalmasına yardımcı olabilirler..
    Definasyon konusuna gelince bu spora ilk başladığımda 60 kilo civarında olduğum için tek hedefim hacimli bir vücuda sahip olmaktı.Bu düşünce herhalde bilinç altıma bile işlemiş olmalı ki definasyon düşüncesi aklımın köşesinden bile geçmiyor...

10. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Genetik harikası kanatlar.

11. CENTAUR

CENTAUR Guest

Anlıyorum zaten definasyon dediysemde öyle ağır diyetli kardiolu bişey kastetmedim işte ince ince yavaş yavaş bir değişim güzel olurdu artık tekrarlarımı artırırsın ant. sonra 20 dak. kardiomu yaparsın bilirsin işte zaten estetiği bozacak kadar bulk değilsin ne bileyim ben dışardan gördüğüm kadarıyla izlenimlerimi aktardım biraz daha definasyon yazında biraz bronzlaştınmı bi resim daha koyarsın süper olur bu arada kol ölçünü yazmamışsın yine sen bilirsin gerçi.

Başarılar.

12. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Kusura bakma yazmayı unutmuşum.Kilo vermeden önce 44 civarındaydı şu an 43 cm.. ;)

Sayfayı Paylaş