Mr. Olympia 2012

Konusu 'Uluslararası Yarışmalar' forumundadır ve Phil_Heath tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 71 üye.
  1. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    evet yarışacak

Ali_Aslan bunu beğendi.
  2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Jay'i takip ediyorum sürekli muhtemel 3.olacak gibi bu sene Phil Healt ile arasındaki farkı kapatması imkansız denilebilir.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    evet mr olympiada yarışacaklar listesinde bende gördüm Jay Cutler yarışacak ama Phil ve Kai mücadelesi olacak gibi flex dergisine yaptığı röportajda Kai bu kez birinci olacağını söylüyordu bakalım ne olacak Cutler içinse en iyi ihtimalle 3. olur diyorum içimden bir ses önümüzdeki 2-3 yıl phil mr olympia olacak diyor

4. Ali_Aslan

Ali_Aslan Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
  5. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Flex'in sayfası açılmıyor, bu da youtube linki:

https://www.youtube.com/watch?v=ZoEBxhPfpf4

Hani tamam biliyoruz Kai ben bir powerliftingci değilim, yüksek kilolarla çalışmam falan der ama bizim kültürde de bir tabir vardır "kalıbının adamı olmak". :)

Adam 40 lbs dambılla çalışıyor partneri olan kadın da 30 lbs. Eee bu manzarayı görüp de "kalıbına tüküreyim" demez mi insan. :)

Biri şu adama anlatsın artık, iyi tamam powerliftingci değilsin ama fitnesscı da değilsin tosunum. :)

6. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    philde dambıllarda 100lbsde çaışmıyor sonuçta :) programı neyi gerektiriyorsa o ağırlıkta ve pozisyonda çalışıyor herkes,
    yani kalıbının adamı değil yakıştırması pek olmamış, kilo kaldırma yarışmasına hazırlanmıyor sonuçta.

kai konusunda benim görüşüm ise kesinlikle efsane olma yolunda, akılda kalıcı bir sima akılda kalıcı bir tarz akılda kalıcı bir genetik, big ronnie den sonra big kai pek uzak değil,

seneler geçtikçe nedense olympiadaki cüsseler git gide ufalıyor, kai bunu tersine döndürebilir.

Sayfayı Paylaş