mr.olympia 2007 katılacakların listesi

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve gokhana tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gokhana
    Offline

    gokhana Üye

    Katılım:
    6 Ağustos 2007
    Mesajlar:
    14
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yarismaci listesi
    1. Eddie Abbew (United Kingdom)
    2. Melvin Anthony (USA)
    3. Gustavo Badell (Puerto Rico)
    4. Darrem Charles (Trinidad)
    5. Ronnie Coleman (USA)
    6. Jay Cutler (USA)
    7. Mark Dugdale (USA)
    8. Toney Freeman (USA)
    9. Kai Greene (USA) CEKILDI
    10. Marcus Haley (USA)
    11. Phil Heath (USA) CEKILDI
    12. Dexter Jackson (USA)
    13. Dennis James (Germany) CEKILDI
    14. Victor Martinez (Dominican Republic)
    15. Desmond Miller (USA) CEKILDI
    16. Ronnie Rockel (Germany)
    17. Markus Ruhl (Germany)
    18. Silvio Samuel (Spain)
    19. Sergey Shelestov (Russia)
    20. Vince Taylor (USA)
    21. Branch Warren (USA)
    22. Dennis Wolf (Germany)
    23. Hidetada Yamagishi (Japan)

    Onumuzde Olympia gerceklesene kadar 4 tane daha yarisma olacak .Bunlar Atlantic City Pro , Santa Sussana Pro , Europa Super Show ve Montreal Pro . Bu yarismalardada ilk 3 yaparak dereceye girecek sporcularda Olympia ya girmeye hak kazanacak . Yukarda verdigimi listeye bu yarislardan sonra yeni kisilerde eklenecektir .
     
  2. gokhana
    Offline

    gokhana Üye

    Katılım:
    6 Ağustos 2007
    Mesajlar:
    14
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    1. Eddie Abbew (United Kingdom)
     

    Ekli Dosyalar:

  3. manhunt
    Offline

    manhunt Üye

    Katılım:
    2 Ağustos 2006
    Mesajlar:
    121
    Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    bu sene de oldukça güzel bir yarışmacı içeriği var...Benim favori listem ise şu şekilde;
    1. Ronnie Coleman (USA)
    2. Jay Cutler (USA)
    3. Gustavo Badell (Puerto Rico)
    4. Dexter Jackson (USA)
     
  4. gokhana
    Offline

    gokhana Üye

    Katılım:
    6 Ağustos 2007
    Mesajlar:
    14
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    2. Melvin Anthony (USA)
    3. Gustavo Badell (Puerto Rico)
    4. Darrem Charles (Trinidad)
    5. Ronnie Coleman (USA)
    6. Jay Cutler (USA)

    7. Mark Dugdale (USA)
    8. Toney Freeman (USA)
    10. Marcus Haley (USA)
     

    Ekli Dosyalar:

    • 09.jpg
      09.jpg
      Dosya Boyutu:
      28 KB
      Görüntüleme:
      10
    • dar9.jpg
      dar9.jpg
      Dosya Boyutu:
      17,1 KB
      Görüntüleme:
      6
    • coleman_15.jpg
      coleman_15.jpg
      Dosya Boyutu:
      18,3 KB
      Görüntüleme:
      11
    • jay2.jpg
      jay2.jpg
      Dosya Boyutu:
      63,5 KB
      Görüntüleme:
      13
    • page21.jpg
      page21.jpg
      Dosya Boyutu:
      27,7 KB
      Görüntüleme:
      4
    • sac2007.jpg
      sac2007.jpg
      Dosya Boyutu:
      16 KB
      Görüntüleme:
      10
    • marcushaley.jpg
      marcushaley.jpg
      Dosya Boyutu:
      26,5 KB
      Görüntüleme:
      5
  5. FleXoR
    Offline

    FleXoR Özel Üye

    Katılım:
    5 Aralık 2005
    Mesajlar:
    7.062
    Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Cinsiyet:
    Bay
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bu sene süpriz bekliyorum ben
     

Sayfayı Paylaş