''Mr.Olympia 2006'' yı Kim Kazanacak?

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve MK #7 tarafından 17 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Mr. Olympia 2006?

1. Troy Alves

99,6%
  2. Melvin Anthony

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Gustavo Badell

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Ronnie Coleman

0,2%
  5. Jay Cutler

0,2%
  6. David Henry

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Dexter Jackson

oy sayısı 0
    0,0%
  8. Dennis James

oy sayısı 0
    0,0%
  9. Victor Martinez

oy sayısı 0
    0,0%
  10. Mustafa Mohammad

oy sayısı 0
    0,0%
  11. Lee Priest

oy sayısı 0
    0,0%
  12. Ronnie Rockel

oy sayısı 0
    0,0%
  13. Gunter Schlierkamp

0,1%
  14. Vince Taylor

oy sayısı 0
    0,0%
  15. Branch Warren

oy sayısı 0
    0,0%
  16. Phil Heath

oy sayısı 0
    0,0%
  17. Bill Willmore

oy sayısı 0
    0,0%
  18. Bob Cicherillo

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

Evet arkadaşlar şimdilik 15 katılımcı belirlendi bu sayıya daha da eklenir mi bilmiyorum. Yorumlarınızı alalım... Benim yorumum Ronnie Coleman'ın alacağı yönünde tekrardan ama gönlüm Branch Warren diyor... :)

Ayrıntılı bilgi için: https://www.mrolympia.com/mrolympia.htm

2. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Ronie Coleman bu yarışmaya iştirak ettiği takdirde konti garanti birinci olur. Hiç mübalaasız. Hocam siz ne dersiniz ???

3. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Branch Warren çok zor bir ihtimal bence sırt ve kütle yönünden biraz daha iyi olması gerekiyor.Bu arada bu sene yarışma belki colemana kalmayabilir ama weider kolay kolay başkasına vermez bu yarışmayı.Benim favorim Gunter bu statüyü taşıyabilecek bence en karizmatik ve vücudu en simetrik olanlarından.Ama coleman kütle,hacim ve definasyonu her zaman diğerlerinden iyiydi.Bu yarışmada da öle olur kesinlikle.Karnı her ne kadar büyük olsada...

4. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Kim ne derse desin Coleman banko derim... Gerisini bilmem. Ona yakın bir adam bile yok hala...

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    kereme katılıyorum bir donem arnoltta adını yazdırdığında millet 2 cilik için savasırmış o zamanlar 2-3-4 1-2-3 gibiymiş

6. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ronnie coleman :D

7. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Arkadaslar,

Ben Buyuk Ronienin 2006da son bırıncılıgını alıp , en azından bır ıkı sene belkıde temellı meydanı bosaltacagını dusunuyorum.

Seneye sampıyonluk ıcınse favorım Gunter Schlierkamp, bakalım gorecez.

8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sene Ronnie Coleman diyorum, seneye Victor Martinez ya da Jay Cutler diyorum.
    Victor Martinez'in resimlerini koyacağım, kısa zamanda Günther'i paramparça edecek bir adam olur, şimdi bile ondan iyi, ama kısa zamanda çok daha iyi olacak.
    Sirti, önkollari, bicepleri, göğsü inanılmaz, beli ise incecik.
    Günther'e yatırım yapmam ben, omuzları düşük, beli ve poposu kalın.
    Koca popolu ve geniş kalçalı olympia görmedim ben...

9. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Bence Ronie nin arkasından gelecek adam Jay Cutler. Çünkü sırada o var... En büyük aday...

10. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Tabıı kı ben Gunter derken suprız oynuyorum, yoksa normal sartlarda son bılmemkac yılın ıkıncısı jayın bundan sonra olympıa olması mantıgın soyledıgı sey.

11. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    İllede ikinci olanlar, şampiyonu takip edenler şampiyon olacak diye birşey yok.
    Buna örnek olarak, Samir Bannout, 1982 Olympia'da 4. olmuştu, 1981'de ise ancak 9. olabilmişti.
    Lee Haney 1983 Olympia'da 4. olmuştu.
    Rich Gaspari, Albert Beckles, Lee Labrada, bu üç adam iki kere ikinci oldular ama ünvanı alamadılar.
    Tanınmamış bir ingiliz, hiçbiryerden ortaya çıkıp,ikinci denemesinde aldı ünvanı.
    Sonra, Shawn Ray, Kevin Levrone, Flex Wheeler; çok enteresan bir şekilde, bu adamlarında her birinin ikişer tane olympia ikinciliği vardı, bir kere nasser ikinci oldu, bunlarda aldı alacak derken, bir sene öncesinde 9. olabilmiş Ronnie Coleman, ünvanı alıverdi.
    1982 yılından beri Mr. Olympia olan vücutçuların enteresan bir ortak noktası var, Samir Bannout dışında hepsi Night of Champions şampiyonluğuna sahip.
    Bence almaya uğraşıp alamayanlar yerine potansiyel sahibi nisbeten yeni birinin alması hiçte olmayacak birşey değil.
    ama benim gönlüm Jay Cutler'dan yana, gerçekten yetenekli adam...

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bende Colemane oyumu verdim aslinda ilk cevap yazan ben olacaktim bu basliga nedense cevap atmayi unutmussum.

Daffy kim kazanir demissin, ve buna Cevap Coleman demissin oyunu ise Warrene vermissin :)
    Bende aynisini yapacaktim (Victor Martineze verecektim) ama Coleman en az bir kac yil daha kazanir diye dusunuyorum. Ve Karasan sana katiliyorum.

Ileriki yillarda Victor Martinezin yeni Kral olacagindan benim süphem yok.

13. besa

besa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    Yarışmayı izleyebilecekmiyiz uydudan falan canlı olarak :?:

14. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Evet seyretmeyi çok isteriz gerçekten. Naklen verilir mi sizce??

15. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Hangı tarıhte bu Olympıa ??

Eskı sampıyonluklarda ben en cok Kevın Levroneye acırım bı turlu 1 olamadı dıye, Lee Labrada, Samır falan o kadar da bırıncı olmayı hakedecek adamlar degıldı, bana daha cok saglamların yoklugunda hasbelkader 2 olmuslar gıbı gelıyor,
    haaa tabı Shawn Ray'ı de soylemezsem olmaz, yarısma canavarı cok daha buyuk bır efsane olabılırdı, yada olabılmelıydı.

Gunter bence Olympıaya cok uygun yenı efsane olabılecek bır adam, Jay Cutler ıse Weider e yenı sampıyon olarak uymaz,
    cunku zaten zengın cocugu Jay, o yuzden Weider ıle anlasma yapıp onun ıstedıgı heryola gelmeye ıhtıyacı yok, Haa yarısmada ama cok ezıcı olurda kımse hakkını yıyemez o baska, ama bırbırıne yakın olursa basa cekısenler ıllakı
    ısdunyası kuralları devreye gelecektır, cunku bu sadece bır spor degıl, buyuk bır pasta.

16. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    gönlüm jay cutler dan yana ama adam ne kadar ugrasirsa ugrassin ronnie ye yaklasamiyor... son resimlerini gören var mi jay cutler in... gecen seneki mr.olympia dan sonra bayagi bi iddiali seyler yaziyordu sitesinde gelecek sene cok farkli olacak falan diyordu. ama zor bence... bence growth falan takilsa belki daha iri olur. bu arada bilmiyorum sorayim dedim ronnie´den baska vücutcu growth kullaniyor mu... yoksa sadece ronnie mi kullaniyor... saygilar.

17. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bomberman, growth hormone cok eski bir ilac, sadece Ronnie Coleman'in tekelinde olan bir ilac olarak dusunme.
    1980'den beri kullanildigini biliyorum, ilk kullananlardan birisi Arnold ve Tom Platz.
    Somut bir ornek ise, 1994 Mr. USA, Dennis Newman, losemi olmustu, kullandigi buyume hormonu, bu hastaligi tetikleyici etki yapmis.
    Ki dusun, bu adam, henuz amatorken, profesyonel olmadan kullanmis, sen dusun gerisini.
    Jay Cutler emin ol, bol bol kullaniyor, zaten yuzunde ciddi deformasyonlar var.
    Ancak helal olsun adama, belinin durumu cok daha iyi Ronnie Coleman'dani buyume hormonu gobegi denen sey Jay Cutler'da yok.

Jay Cutler, Ronnie'yi bir cok konuda yakaladi bu arada, mesela 2005 olympia'da, dikkat edin, Jay Cutler'in sirti daha genis Ronnie'den.
    Jay Cutler boydan kaybediyor, bu sporda kisa bacakli olmak en buyuk kabahat, yarismalarda, uzun govde, kisa bacakli adamin sansi cok azaliyor.

18. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam türkiyede bile çok growth kürü yapan arkadaşlar var. Artık kimse eskisi gibi korkup çekinmiyor bu ilaçtan, mesela ephedrine, sustanon, primo korkusuzca 10 - 12 haftalık kürlere herkes giriyor. Growth da aynı şekilde. Tabii bilinçli ve bilinçsiz yapanlar diye ikiye ayrılıyor. YAni kontrollü, kontrolsüz. Fakat ronie ve Jay gibi adamların imkanı bizimkilerden çok daha farklı...

19. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Masteer,

Evt bencede Kevin levrone birincilik hakketi özellikle 96/97 yilindaydi sanirim en iyi hali, forumdada videosu vardi.

Yarisma

30 Eylül 2006´da.

20. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    Ronnıe Coleman...

Sayfayı Paylaş