Mr.Olympia 2006 Sonuçları

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Blitz tarafından 1 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Toney ve Dexter seneye Jay'i çok zorlar belki geçerler bile. Dexter zaten genetik olarak mükemmel. Adam hiç kardiyo yapmazmış. Seneye tahminim Dexter Mr.O.

2. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    2005 ve 2006 Ronnie'yi kıyaslarsak...

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2005'te çok daha iyi olduğu belli. 2005'teki gibi olsa yine alırdı bana kalırsa.

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    - Jay haklı kazanmış...
    - ROnnie 2005 - 2006 arası cok fark war... cok sus tutarak girmis bu seneki yarısmaya.. sadece hacmi ile ikinciligi almıs, ama eger 2005 teki halini koruyabilseydi bu sene de kazanırdı kesinlikle
    - Victor Martinez i begenmedim.. eger 3. olduysa artik Olympia eski heybetini kaybedior gibi geldi bana
    - Jay Cutler azcık daha yansa idi, Zenci oluormus.. Ronnie ile arasında nedeyse renk farkı yok ...
    - Markus yine 8. oldu.. gonullerin sampiyonu, herkesin savundugunun aksine Gunter'i geride bırakmayı basardı yine...
    - Phil Heath biraz daha büyüyüp artık podyumda yerini almalı.. bana sorarsanız, 2-3 sene sonra yeni bi Ronnie olacak....

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    hocam 2005 olympiaya davetli gitmişti ve hayal kırıklığına uğramıştı gerçekler için sadece rezalet diyor kendisi okadarda abartıldığı kadar büyük bir organizasyon değil artık yeni yarışmalar daha cazip olacaka bana kalırsa bu yüzdende lee priest bu numarayı yaptı ve ifbb yerine başka yerde yarıştı kazandıda 8)

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Olmpia ve IFBB çöker mi bilemem ama Joe Weider ölüyor dostlar, son Flex sayılarında çok başarısız bir şekilde resimlerini photoshop'lamışlar, saçları anladığım kadarıyla tamamıyla dökülmüş durumda ve çok kilo vermiş.
    Kendisini pek sevmezdim ama o alıştığımız gürbüz, ak neredeyse pala bıyıklı Joe amcanın son demlerine gelmesine üzüldüm.
    Kardeşi Ben Weider en az kendisi gibi işbilir bir iş adamı, ama IFBB dediğiniz gibi eski cazibesini yitirdi.
    Ancak Lee Priest'in girdiği yarışmada gördüğüm kadarıyla çok dandik bir organizasyonun eseri.
    Mesele Olympia'nın çok iyi olması değil, mesele vücut geliştirmenin maalesef popüler bir yarışma branşı olmaması.
    Spor olarak bence çok popüler bir spor ama müsabık anlamda pek ilgi çektiğine inanmıyorum.
    Bu arada ben bilmiyordum, yeni öğrendim, Joe Weider museviymiş, ve gençlerde olimpik stilde kanada'da bölgesel şampiyonluğa sahipmiş.
    Ben takdir ediyorum, böylesine bir spordan yüz milyonlarca dolar kazanabilmesini sağlayan ticari dehasını, ama sömürdüğü insanları, pırıl pırıl sporcuları düşününcede takdirim kızgınlığa dönüşüyor.

6. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    yaklaşık bri sendir bekliyoruz tum heyecanımızla tum hevesimizle aceba jay mı olacak colemanmı olacakdextermı olacak diye konusup durduk ve o buyuk gun geldi ve JAy CUTLER Gördük gercekden herkezin bekledigi gibi benimde kafamda briaz agrı basan colemandı lakin videoyu izledigimde cok degsete kapıldım jay gelecegi parlak bir sporcu gercekden cok gecen seneye oranla baya bir yol kat etmiş özlelikle ben trapezlerini cok begendim :)
    ama suda varki 6-7 senedir mr olimpia olan bir insan vardıki onu hiçmi hiç begenmedim cok bulk gördüm kendisini belkide görmek istemedigim coleman bu degildi hayallerimizi başka bir coleman süslüyodu ama coleman gercekden cok zayıf gordum zayıf gördümd edigim kısım guzle bir diet uygulayamamsı ama jay cutlerin gercekden 1 olmasına sevindim :) bide su gozumden kacamdı benim bir favorim daha var markus namı deger yengec :D bu adammı cok severim vucut yapısı olsun vermiş oldugu pozlar olsun benim icin ayrı bi önemi var :) gecen sen yanlış hatırlamıyosam 15 olmuşdu bu sene ilerlemiş 8 olmuş ama onuda briaz zayif gordum sanki yada bana öle geliyo :) yorum sizin :lol: neyse ben yavasdan anteremanıma gidiyim anteremana gitmedne bir yorum yazim dedim arkadaşlar biraz uzun oldu ama :) idare ben sevmem uzun yazilarida o bakimda ;) gidimde söel bir kol atim :) hadi kalıns aglıcakla :D

7. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Coleman daha iyi , önceki seneye göre kötü olabilir ama Jay Cutler den daha iyi.Omuzları kolları kanatları bu aşağıdaki resimde çok net olarak belli daha iyi olduğu Coleman ın. [​IMG]

8. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul

Keisnlikle katııyorum özellikle videolarda izledikten sonra eleştirilerin daha net görülebiliyor..Ben Victor martinez'de bayağı unutluyum ama tabi eksiklerini gidermesi gerekiyor.. :?

9. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    IFBB ölmez. Nerde cok para verilirse sporcular orda. Bir kere Mr.Olimpia kesinlikle düsmez. En cok para kazandiran ve ödül veren yarisma budur. Yoksa neden sporcular diger yarismalarini komple listeden silipde sadece Mr.Olimpia ya giriyorlar.

Yarismalar zaten adil degil bu hic bir zaman olmadi. Dexterin en ideal formuna ulastigi zamanlarda ilk 3 e bile girememesi saskinlik. Eger o formu ile 120kg da ciksaydi Mr.Olimpia sampiyonuydu. Ach nerde o eski muhammed makawy ler samir bannout ler.

10. kubys81

kubys81 Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben peksize katılmıyorum yarısmayı defalarca izledim colemanın son yılardakien berbat halideolsa gene jaycutler den iyidi ya goz var nizam var he biraz forsuz bir adamı anında bicildi .jay mr olympia ve reklamlar icin yeni satar yuzyılın aranan modeli mukemel beyaz adam protresi baska bisey degil.yoksa coleman daha iyidi.ama jay uzun kalamaz ya coleman onu yer yada arkadan gelen biri.bu arada bu yarısmada kulisler cok donuyor markus,dexter haketikleri sonuclari almadilar bence markus zaten grazda olayı patlatı sonra

11. Tolgaa

Tolgaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence hiçbiri estetik durmuyor...

12. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Evet göz var nizam var Coleman , Cutler den daha iyiydi önceki seneye göre iyi olmamasına rağmen.

13. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    bu adamlar kürlümü ?

14. LionBody

LionBody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon :badgrin: :badgrin:

15. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    tamamen duygusal abi

16. roketsan

roketsan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bir insan kendini neden bu hallere sokarki Hele kadınlar steroit almakdan bizim travestilerden daha çok çirkinleşmişler. Güzel hoş bir bedenle Hormonlu domates olmak arasındaki sınır iyi belirlenmeli.

17. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bu adamlar Mr. Olympia olmak için savaşıyorlar. Dertleri plaj vücudu yapmak, ya da sağlıklı olmak değil. Bu yaşınıza kadar mağarada mı yaşadınız arkadaşlar? Ne travestisi, ne kürü?

18. ron ron

ron ron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet göz var izan var(nizam değil):D Bana göre de Ronnie'ye biraz haksızlık yapılmış.Son durumunu ben de beğenmemiştim ama yine de Jay den iyiydi.Eğer estetik diyorsanız Martinez ya da Dexter 1. olmalıydı.weightlifter

Sayfayı Paylaş