mr. olimpia

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fırat 26 tarafından 26 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar demin öylesine kaya aslantepenin sitesine girdim.birde ne göreyim.adam mr olimpia ya gitmek isteyenler benimle

irtibata gecsin diyor

arkadaslar 28 eylül _ 1ekim arasındaymıs yarısma vay be acaba kac ytl dir.bi sorıyım onuda eklerim.keske bi imkan olsa

tüm formdaki bu işe gönül vermiş arkadaslar gitsek ne güzel olurdu ..belkide formdan giden olur..bize bol foto

getirir..kendinde bol suplement getirir.keske imkan olsada gitsek.umrım bu zevki yasayan bi kac üyemiz olur.bizede doya

doya anlatır.için gitti yaw.düsünsenize ronineyle kendinizi tokalasırken,markusu,cutleri herkesi görüceksiniz bundan daha büyük zevk ne olabilir ki

NOT:BEN BU BASLIGI SADECE PAYLASMAK AMACIYLA ACTIM.KAYA ASLANTEPEYLE HİÇ BİR ALAKAM VE BAGLANTIM YOKTUR(ama olmasını cok isterdim ne yazıkki yok :cry: )

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bizim bu yönde bir niyetimiz var dirat.para toplayip seni göndermeyi düsünüyoruz.ama tek sartla iler ki zaman da oraya seyirci olarak degil colemani tahtindan indirmek kaydiyla :evil: :evil: :evil:

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Maliyetine bağlı ama uçuk bir para değilse ben gidebilirim. Zaten dönüşte getireceğim supplementlardan edeceğim kar yol parasını çıkartır. Mr. Olimpia'yı izlemek ve adamlarla foto çektirmek de bedavaya gelmiş olur :).

4. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    sana canım kurban saydam sen iste colemanı tahtından indirip müzeye bile kaldırırım.sen iste olmaz olur.yaaa ;)

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    dirat saol cok acik konusmussun :lol: :lol: :lol:

6. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    evet bilgi aldım kaya beyden.fakat bu kadar yogun bi program anlatacagını bilseydim gercekten aramadan önce kalem ve

kagıt hazırlar sizleri daha iyi aydınlata bilmek için not alırdım.arkadaslar gercekten güzel bi program hazırlamıslar.golds gym

felen gidilip bütün ünlülerle tanısılacakmıs.ve sadece 6 kişi gidicekmiş.2 kişi varmıs.geriye 4 sanslı kişi kalıyor.ama parasıda

iyi bi 6 milyar hazırlamanız lazım :eek: :shock: :roll: :lol:

Sayfayı Paylaş