MR olimpia olmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Apotheosis tarafından 14 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    o yarışmaya katılmayabilirsin ama ülkemizde vgye çok önem verilmediği için türkiye derecesi yapıp milli sporcu balkan şampiyonu avrupa şampiyonu olabilirsin.dünyanın en iyisi olmak için böyle bir adamı yenmek lazım mesela;https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yas-18-t5286.html?t=5286&highlight=18+yas%FDnda ayrıca çabuk kaslanıyor olabilirsin ama kaslanman nereye kadar devam edecek bu en önemlisi 45cm kolu 1senede yaparsın ama o kol 50 ancak görür mesela.en iyi olmak için yurtdışına çıkmak gerekir çünkü o kadar ilacı ülkeye sokarken devlet seni desteklemez en sonunda bu adam uyuşturucu baronu derler içeri tıkarlar :D

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kimsenin steroidleri özendirmeye çalışmadığını görüyorum ama lütfen konu steroidlere gelince hele de ilgili bölüm dışında konusu açılınca dikkatli olalım..

kurallarımızı biliyorsunuz..teşvik ya da zararsız göstermek yasak..

Apotheosis steroid konusunda meraklarınız varsa detaylar için lütfen ilgili bölümde devam ediniz..genel konular burda konuşulabilir tabiki..

Pappy, NacHo, Phil_Heath ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar, ama görsel anlatımın yeri başkadır. Elbette hayatta imkansız diye birşey yoktur, işte Mr. Olypia olma ihtimalinizi gösteren bir video.:)

https://www.youtube.com/watch?v=U8nSrlhxX7s

ferdityson, mista, Danny Boy ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Maddi sorununuz yok
    Harika bir genetiğe sahipsiniz
    Her türtü desteği kullanmaya açıksınız
    Beslenmeniz ve İdmanlarınız mükemmel ötesi

Kısacası harika bir sporcusunuz ve mükemmel bir vücut inşa ettiniz . Joe Weider & Ben Weider faktörünü de aşmanız gerekecektir.

Pappy, NacHo, themertyildiz ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  5. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Video 10 numara:)

Azi, Rambo16 ve münzevi bunu beğendi.
  6. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    1-) Harika bi genetiğinin olması şart
    2-) Tırla gh alman şart iyi beslenme falan gh almadan hikaye
    3-) Vücudunun iyi tepki vermesi şart
    4-) Affedersin b.k gibi paranın olması şart
    5-) Türkiye'de bu işten 5 kuruş para kazanamayacaksın yurtdışına gitmen şart:)
    6-) Sponsor bulman şart ( Ne kadar paran olsa da para dayanmaz çünkü)
    7-) Bunların hepsini aştın en son bunak Weider'ları aşacaksın:)

Pappy, ferdityson, hasanateş ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    6 tanesi olsa bile Weiderleri aşmak imkansıza yakın [​IMG]

Phil_Heath bunu beğendi.
  8. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Eğer olucam diyosan olursun. Ama bazıları gibi hayatta böyle olamayız ne kadar çalışırsak çalışalım böyle olamıyıcaz dediğin sürece olamassın çünkü onu diyenler umutlarını yitirmiş insanlar. Sen ben mr. olimpia olucam dediğin sürece olursun ama umutlarını kaybedersen olamazsın.

Sana o saydıkları maddeler felan hikaye. En başında umut olucak umudunun 1000 de 1 ini bile kaybedersen olamazsın

Bende mr. olimpia olucam dediğimde benle dalga geçiyolardı asıl ben onlar a acıyorum.

Bu spor u yapmamın önünde 100 lerce engel varken neden hayla yaptığımı zannediyosun ? İnsanların benle dalga geçtiği halde neden hayla fotoğraf koyduğumu zannediyosunuz ? Çünkü ben hedefime ulaşacağım.

Bu spor a daha 1 kuruş para vermediğim halde. Bağzı spor salonuna giden ve kendine supplement alanlardan daha iyi vücudum var. Tabikide paranın etkisi var ama bence herşeyin başı hırs ve azim.

Son düzenleme: 3 Temmuz 2012
    ferdityson bunu beğendi.
  9. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Weiderler yahudilere oy verir sanırım sonuçta ben israilinde vatandaşıyım

10. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Sen başarılıysan sonuç olarak gerçekleri göz ardı edemez kimse weider vermeze başkası oy verir gene kazanır

11. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    türk pasaportuyla mr olimpia olmak imkansız. amerikalı yada kuzey avrupalı olman gerek.

NacHo bunu beğendi.
  12. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İnsan oğlu için hiçbirşey imakansız değildir

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:14 ----------

Heleki bunu 16 yaşındaki bir çocuğun istemesi imaknsız değildir

mrchest bunu beğendi.
  13. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    forumu hortlaticam simdi ama olsun bak aradan 3 yil gecmis hala hayallerinin pesinden gidiyor musun merak ettim. ben şuan 16 yasindayim 1yil 2 aydir yapiyorum vg. ve nisanda allah izin verirse ilk yarismama cikicam gencler kategorisinde. ve evet mr olympia katilmak benimde hayalim. herkes dalga gecebilir ama o hayalimin peşinden gidicem ne olursa olsun ne gerekirse gereksin yapicam . Steroid mi kullanmam gerek kullanicam antrenör mu gerek onuda tutucam. bu bir sampiyon psikolojisidir. sonuclari ne olursa olsun yapicam. ve buda benim düşüncemdir basarilari adim adim atmak gerek. mesela ilk olarak amatör olarak Türkiyede derece yaparsin ondan sonra yurtdışında amatör yarismalari kazanirsin bi kac kere kazandiktan sonra pro card aliyosun galiba tam bilmiyorum yanlisim varsa duzeltin ondan sonra pro yarismalara katilirsin ve aldigin puanlar yeterli olursa mr olympia elemerine girersin. CONQUER YOUR DREAMS!

14. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Mr olimpia olamasanda elinden geleni yapmış olursun buda senin başarındır. Sizingibi istekli kişileri herzaman desteklerim başarılar mrchest

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrchest bunu beğendi.
  15. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ferdityson cok tesekkur ederim

ferdityson bunu beğendi.
  16. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    yaklaşık 1.5 buçuk yıldır bu forumdayım, yani ben bu işin ne kadar zorlu bi iş olduğunun farkına vardım, yani ne bileyim çıkamadım işin içinden o yüzden şu an amatör olarak takılıyorum kafama göre... yani ya ben bu işin zorlu bir iş olduğunu varsayıp kafamda büyüttüm; yada siz bu mr.olympia olmayı yada mr.olympia ya katılmayı çok basit sanıyorsunuz..

17. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Tabiki zor hemde çok ama Mr olimpia olanlar uzaydan gelmedi sanırım.. hedefin olmadıkça bu iş olmaz hep hedef belirleyeceksin ilerleyeceksin hep motive olacaksın basamakları teker teker sağlam adımlarla çıkacaksın

18. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Evet senin dediğinde madalyonun bir diğer tarafı.. ama bence böyle bir uçuk bir hedef koymak yerine, bi 4-5 sene bu camiada harmanlanıp, bu topluluğun tozunu yutupta öyle hedefler koymak gerek.. adam 5 yıl mesela uğraşmıştır bu sporla, yani az çok anlamıştır neyin ne olduğunu.. bakalım o zaman da hala mr.olympia olma gibi bir hayali var mı? yani belki şu an tam anlatamıyorum demek istediğimi ama insan eğer formula 1 aracını kullanmak istiyorsa şöyle bi ford mustang kullanabilme yeteneğine gelmeli, görmeli kendini sürebiliyormuyum kontrolüm nasıl nerde hızlanıp nerde gaza basacağımı biliyormuyum gibi kendini görmeli, umarım anlatabilmişimdir kafamdakini..

ujohnz bunu beğendi.
  19. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Zaten mrchest arkadaşımız da ondan bahsediyordu yanlış anladın galiba basmak basamak demem o sebeptendir senin dediğini anlıyorum bu camiya biraz garip steroidsiz Türkiye Şampiyonu çıkarmaya çalışıyorlar ondan sonra adam Avrupa'da yarışınca moreli bozuluyor

mrchest bunu beğendi.
  20. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    dostum yazimi tam okumadin sanirim. ben basamak basamak gidilmesi gerektigini soyledim. ayrica bunun kolay olduğunu söylemedim. sadece bunun için ne gerekiyorsa yapacağımı soyledim
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Temmuz 2015 ---
    dostum yazimi tam okumadin sanirim. ben basamak basamak gidilmesi gerektigini soyledim. ayrica bunun kolay olduğunu söylemedim. sadece bunun için ne gerekiyorsa yapacağımı soyledim

SoldiersOfGod bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş