MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. dontyouloveme

dontyouloveme Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    c4 ü ve ya no xplode'u 3 ölçek kullanırsan ölürsün dostum yapma öyle.

2. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Oldurmedi bitti gitti hatta noxplode 3 kutu kullanmistim 5-6 sene once :) bu urunlerde tolerans vardir bu da herkeste farklidir ki genelde servis miktari 1-3 olcek olarak onerilir.

3. ysnymn

ysnymn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    vitamin com tr'de assault ürününde %20 indirim yapmışlar sevdalılarına duyrulur

4. Rooturk

Rooturk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    11 yıldır bu sporu yaparım nerdeyse tüm preworkoutları kullanmış biri olarak diyebilirim ki yeni formul assault vasatında altında yazmadan geçemedim. 3 ölçek kadar aldım öyle bir etkisi olmadı. hiç nox kullanmamış birinde etkili olabilir ancak diğer ürünlerle haşır neşirseniz paranızı sokağa atmayın

5. Atasay05

Atasay05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "Yeni nesil" Nox'u İdmandan 30dk önce aliyorum hydrowhey de kullaniyorum. 20dk falan gecince ciddi derecede harareti arttiriyor kolda kafada kaşınma karincalanma oluyor, kulaklarin isisi artiyor :)

ilk defa nox kullanan biri olarak direnc ciddi derecede artiyor enerji bitmiyor kol idmanlarinda asiri stres sonucu kramp karincalanma olurdu bu durum baya azali nox ile birlikte.

Kullananlara tavsiyem mumkunse ögleden önce alip idman yapin, alim vakti ne kadar erken olursa uykusu sorun o kadar azaliyor.
    Büyük kas gruplari calisilacagi zaman da almanin mantikli bir kullanim yontemi olacagin dusunuyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    MP Assault'un eski versiyonunu kullanmıştım zamanında (hep yarım ölçek kullandım ve hiç arttırmaya gerek duymadım) , bugünlerde yeni versiyonunu kullanıyorum. Kesinlikle eski versiyonu daha iyiydi. Yalnız etki etmiyor diyemem. Yeni versiyonu da etkili fakat ürünü kullandıktan sonra spora gitmem, başlamam için bana bir hareketlilik , enerjiklik vermiyor. Fakat etkisini idmanda fark ediyorum.( Bu etkinin ne kadarı üründen ne kadarı psikolojiden geliyor bilmiyorum)
    Bugün arkadaşımdan aldığım 1 ölçek yeni NO-Xplode denedim (eskisi etki etmiyor idi). Yeni MP assault 'a göre 1 tık daha önde diyebilirim. Genelde spora 5 gibi giderim. Şuan saat 00:48 ve içten içten yanıyorum. Muhtemelen uyku problemi yaşatacak bu nox bana bugün ( yeni MP assault'da uyku problemi ile karşılaşmıyorum)
    ÖZET: Biliyorum ki bu tür ürünler herkes de farklı etkiler yaratır. Bende yarattıkları etkiyi düşünürsek Bu kutudan sonra Yeni MP Assault'dan kesinlikle bir daha almam.

7. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Örnek vererek anlatıcam. Bsn'den sonra Ferrari'den inip bmw'ye binmiş gibi oldum. Saman alevi gibi etkisini hızlı kaybediyor. Pump'ta da başarısız. Kısacası şahsi fikrim Assault'u bedava vermedikleri sürece yada aşırı ucuza bulmadıkça almam.

8. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    bugun elime ürün geldi kutuyu acmayacaktım ama ses gelince acayim dedim topaklanma olmus sizce değişim yapmalımıyım ?

9. aa2a

aa2a Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tvgfbf Antrenör
    Assault'u aldık bakalım daha onceden bsn noxplode c4 weider muscle freaak jack 3d ve nutrex hemorage kullandım. performans olarak enıyı sonucu jack3d de almıstım ıns bundada ona yakın bı etkı alırım dıye umuyorum

10. kesoy

kesoy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Ben assault kullandım sonra c4 e geçtim...etki bana göre aynı ancak assault bende kaşındırma yaptığı için değiştirdim.bi de tadı daha güzel oralet gibi

11. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    bodylab pre workout aslında 75 servis. Ama 1 kaşıkla etki alabiliyorsan tabi. bende 3 kaşık etki ediyor mesela. 3 kaşıktan fazlada alınmıyor zaten. yeni kullanmaya başladım ürünü. adı şanı duyulmamış olasa da ürün muhteşem. Jack 3d etkisi gösteriyor bende. Assault, no xplode, grenade vb bir çok ürün kullandım. hiç biri etki etmedi.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Aralık 2015 ---
    bodylab pre workout aslında 75 servis. Ama 1 kaşıkla etki alabiliyorsan tabi. bende 3 kaşık etki ediyor mesela. 3 kaşıktan fazlada alınmıyor zaten. yeni kullanmaya başladım ürünü. adı şanı duyulmamış olasa da ürün muhteşem. Jack 3d etkisi gösteriyor bende. Assault, no xplode, grenade vb bir çok ürün kullandım. hiç biri etki etmedi.

12. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    daha önce bsn xplode kullanmıştım.2013 kasım-aralık ta ve etkı olarak o karıncalanma hissi hissediyordum fakat o tadı artık dayanılmaycak hale gelınce bıraktım ve uzun bir süre nitrit oksit kullanmadım tabıı kı gecen ekım ayında uygun ındimi görüp 2 kutu aldım ve açıkçası hıc bır etkısı olmadı.tadı çok şekerli ve bı sure sonra tersıne baymıyor ,bağımlılık yapıyor dıkkat :)

13. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    1-2 aydır kullanıyorum tadı iğrenç yarısını içip yarısını döküyorum .
    Kullananlar bunu ne kadar su ile karıştırıyor üzerinde 500ml yazıyor fakat antremanda önce 500ml su ile içince wc'ye gitmekten antreman yapılmıyor

14. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3

tadı önce çok şekerli sonra alışıyorsun dıyebılırım 700 ml tam shakerla karıstırıoyrum. kı ölçeği de sureklı arttırdım belkı bı sey degısıır dıye ama nafıle... dedıgın wc ye olayına çok güldüm sadece benım mı basıma geliyor dıyordum. ben işten gelınce hemen içiyorum 30 dk sonra sporda olucak şekilde (15 dakıka gıyınme + 15 dk yürüme) ,içer içmez dırek wc ye tamamıyle rahatlıyorum.içtikten 5 dakıka sonra etkısı gösteriyor,psıkolojık mı bılmıyorum. ama etkisi rezalet.

tada tekrar gelirsek ıctıgım en ıgrenc şey bcaa vpx dı. hatta annem bu bulaşık deterjanı amma köpürdü demıstı. yok dedım supplement o hem de en okkalı fiyatlısından kı bcaa ,bcaa işte. nitrat form , o form şu form biraz hikaye...

15. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Acımı tatlımı karar veremedim ama berbat bir tadı olduğu kesin.
    Wc olayı yüzünden 300 ml falan karıştırıyorum işten eve gelince hemn yemek,hazırlık falan derken bunu yolda içiyorum en sevmediğim şey spor esnasında wc gitmek pre.w. akıl karı değil.
    Allaha emanet bir etkisi var gerçi varmı yokmu onuda henüz çözemedim antremanlarıma hiçbir katkısı yok
    Fakat şunu keşfettim spora gitmek istemediğim zamanlarda bunu içince verdiği hafif sıcaklık etkisinden olsa gerek motive olup spora gidiyorum

16. Malkockose

Malkockose Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    beyler bende eskisi var gecen sene aldım toprak gibi oldu toz sekli kalmadı. son kullanma tarihi de bir dahaki ay sonra bitiyor ne yapayim icmeyim mi? toprak gibi oldu ya bi sorun olurmu

17. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    içme ben içmiştim bi kaç porsiyon o şekilde çok mide bulantısı yapıyor

18. ysnymn

ysnymn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    vücudun o kadar ucuz değil dostum at gitsin

19. Malkockose

Malkockose Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    beyler eski formulunu onerirmisiniz yoksa baska ürün tavsiye edermisiniz?

20. Tamerbrs

Tamerbrs Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    MP Assault yerine icerigi bu sekilde olan bir Per-workout denemek istiyorum.
    Tavsiye edermisiniz?
    27 g:
    Vitargo® 10 g, beta-alanin 3,2 g, citrullinmalat 3 g, AAKG 3 g, trimethylglycin 2,5 g, taurin 2 g, glucuronolacton 500 mg, L-tyrosin 400 mg, druestensekstrakt 300 mg, koffein 250 mg, ACTINOS™ 180 mg, B6-vitamin 25 mg (1785 % ADT), BioPerine® 5 mg.

Sayfayı Paylaş