MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    aynı şekilde bende kafeinsiz NO ürünlerini severim.IDS Beta Nox kafeinsiz bir NO ürünü ve içeriği gayet güzel duruyor.hatta kullanmadan önce kafein tüketmeyiniz gibi birde uyarısı var.deneme imkanınız oldu mu hiç.

2. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    betanox'ta xanthine vardır caffeine benzer bir maddedir. o yüzden extra kafein almayın falan yazar. aslına bakılırsa kalp aritmisi bulunan birisi bu tip ürünlerin tamamından uzak durmalıdır çünkü ceffeine-free olsa bile içerisinde çok daha güçlü stimulantlar içerirler genellikle öyle maddeler var ki caffeine yanında masum kalır. bu yüzden kalp aritmisi, tansiyon gibi sıkıntıları olan kişilere pre-workout ürünlerini kullanmalarını tavsiye etmem.

kerem191 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hayır denemedim...

4. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Savas abi eğer yurtdışına yolunuz düşerse veya Amerikadan getirtme imkanınız olursa kafein ve benzeri hiç bir uyarıcı içermeyen alabileceğiniz en iyi ürün Cellucor Black Chrome - Nitric Oxide Pump Amplifier!!!

http://www.bodybuilding.com/store/cellucor/no3-black-chrome.html

luskov ve SAVAŞ74 bunu beğendi.
  5. delahoya

delahoya Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul/Libadiye

Arkadasım kullandı IDS Beta Nox'u gayet iyi performans aldıgını söylüyordu kullanabilirsiniz bence.

AngryHun bunu beğendi.
  6. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Assault'u kullaniyorum, cafeine dusuk olmali ki uykususuzluk yapmiyor, ustelik 6 gram BCAA var cok iyi toparliyorsunuz.bench_O

7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    benim kafeinsiz ürünüm şu idi, içinde deyim yerindeyse yok yok...
    http://www.bodybuilding.com/store/dym/xpandxtremepump.html

vitaminshoppe'ta onu maalesef bulamayıp kafeinlisinden almıştım, ama çok acayip çarpıntı yaptı. yarısında kutuyu atmak zorunda kaldım. kafeinsiz olanı mükemmel olur. supplementler sitesi getirirse eminim çok satılır...

çok fazla off-topic yaptık. :)

8. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Abi o gösterdiğiniz ürünün içinde kafein içeren çok güçlü bir uyarıcı var Methylxanthines özellikle astım hastaları için kullanılıyor solunum yollarını açması bakımından bu atletik performası olumlu etkilesede çok hızlı nefes alıp verme ve düzensiz kalp atışına neden oluyor . Kalp ritim bozukluğu olanların Methylxanthines den uzak durması özellikle belirtilmiş ...

9. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Dymatize Xpand ürünüde kafeinsiz piyasaya sürülüyor. Aynı zamanda BSN No Xplode:
    http://www.bsnonline.net/details/noxplodecaffeinefree.html

Son zamanlarda kafein içermeyen ürünlere talep arttı. Konuyla ilgili distributör firmalara bilgi vermeyi düşünüyoruz. Görmek istediğiniz marka ve ürünleri bize mail atabilirsiniz:
    Bize ulaşın

Teşekkürler

luskov bunu beğendi.
  10. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Guzel haber. Xpand ve xplode ithalat baslangici icin guzel secimler.
    Tabii bence :)

luskov ve AngryHun bunu beğendi.
  11. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    Muscle Pharm'ı 1 ay önce almıştım ama içinde kreatin olduğunu farkedince son anda iade ettim (çünkü 2 kutu Muscletech protein tozu bitirmiştim ve kreatine ara vermem gerekiyordu.) Onun yerine preworkout olarak methini çok duyduğum Animal Stak aldım ve onun 3 haftalık döngüsünü bitirdim. Şimdi bu hafta bir 3 haftalık döngü daha yapabilecek hale geldim. Ama MusclePharm'ı da kullanmak istiyorum. İki ürün aslında birbirinden çok farklı, Animal Stak Tribulus diye geçiyor. Ama sonuçta ikisi de Pre-workout ürünler. Sizce ikisini aynı anda kullanabilir miyim? Bir sakıncası olur mu?

12. Zgrr

Zgrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben milli sporcuyum "MusclePharm Assault" bu ürünü bugün denedim inanılmaz bişi cidden interval idmanımda ilk defa bukadar performance sergiledim yanlz sizlere bi kaç sorum olucak uyuma saatim normalde 12 - 1 arasıdır.. saat 5.30 uyuyamadım bu ilk kulanımdan dolayı olabilirmi?? + böyle suplementlerin ileri zamanda bana vericei tahribatlar nelerdir öğrenmek istiyorum... cevaplarsanız sevinirm iyi antremanlar =)

13. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    vereceği bir tahribat yok.uykusuzluğa bağlı yorgunluk olur en fazla.gün içerisinde kafein tüketmemeye çalış.yoksa kafein eşiğini yükselterek assaulttan aldığın verimi düşürebilirsin.

sultanmehmed bunu beğendi.
  14. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Bildigim kadar bu urunde "No banned substance" beyani var (supheli icerik yok).
    Musclepharm NSF ve Informed Choice sertifikali tek marka, onun icin benimde direk ilk tercihim. Diger urunlerinide cok merak ediyorum COMBAT POWDER protein gibi. Bunu deneyen varmi ?

15. voliime

voliime Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,bende Assault u kullanıyorum komurat arkadaşımızında dediği gibi içerisinde herhangi bir şüpheli içerik yok.Zaten milli sporcuların müsabaka öncelerindede kullanması bu şüpheyi ortadan kaldırıyor.

16. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    İlk 1 haftalık kullanım sonrası sonuç olağanüstü. İnanılmaz bir güç artışı ve pump etkisi yaratıyor antrenman sırasında. Kaldıramam dediğim ağırlıkları bile kaldırabiliyorum, kaslar kendiliğinden ivme kazanıyor, tuhaf bir his. Ayrıca 1 haftada vücudumda kaslar daha belirginleşti ve gerginleşti. Gerçi ben aslında bulk olmayı hedefliyorum, bakalım hangisi olacak ilk 1 aylık kullanım sonunda. :) Tadı da inanılmaz güzel bu arada...

luskov ve moothy bunu beğendi.
  17. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    peki sizce CELLUCOR C4 Extreme mi yoksa assault mu? fiyatları da hemen hemen aynı gibi...

18. delahoya

delahoya Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul/Libadiye
    C4 ü bende merak ediyorum Assault az kaldı bitsin deneyeceğim...

Etkisi azaldı bütün n.o ürünleri gibi 15-20 gün kadar oldu ilk zamanlar gibi değil etki :)

İlk başlarda kafamdan aşağı kaynar su boşaltıyolardı :D

19. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0

Urunun ambalajini detayli okudum. "Storage and Maintenance" kisminda Gunde 1 kere kutuyu calkalayin diyor, buda Assault'taki iceriklerin homojen bir sekilde olcekte yer almasi sagliyor. Dolayisiyla aslinda bu urunun etkisi azalmiyor, benim 1 ayi gecti ve agir antrenman yapiyorum etkisi devam...

Assault'u secmemin nedeni ise bb.com'da Top 3 yer almasi ve ayrica iceriginin "No banned substances" (yasakli madde yok) olmasi. Hem yan etkiler az oluyor (karincalanma disinda : beta alanine etkisi), hem doping kategorisinede girmiyor, musabakalarda rahat kullanabiliyorum.

Diger urunler : Cellucor, Noxplode, Superpump Max, Nano Vapor... bunlarin tumu bu garantiyi vermiyor.

Tabi birde 40 servislik kutu, MUSCLEPHARM markasi saglam, diger urunleri sabirsizlikla bekliyorum (COMBAT POWDER gibi vs.)thums:

violence, luskov ve delahoya bunu beğendi.
  20. delahoya

delahoya Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul/Libadiye

Kutuyu çalkalamak hakkında bilgim yoktu öyle yapacağım o zaman teşekürler iyi oldu bunu öğrendiğim :)

Her ne kadar da olsa etki ilk zamanlar gibi değil 1 dolu scoop alıyorum yani 2 ölçek buna rağmen :)

Fakat gayet etkili bir ürün memnunum thums:

Sayfayı Paylaş