MP Arnold Series Iron Mass tam bir fiyasko

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve huseyinbagit tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. huseyinbagit

huseyinbagit Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Evet abiler tam bir fiyasko çıktı 1 aydır kullanıyorum ve sadece 1.5 kilo aldım. İshal yapması da cabası ve tadı gerçekten berbat. Düzenli kahvaltı,ara öğün ve akşam yemeği yememe rağmen sonuç bu.Mersinde bi dükkandan aldım ne yapmalıyım geri alırlar mı?

2. emqo33

emqo33 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Bit pazarindaki dukkandan mi aldınız bende supplementlerimi oradan alıyorum gayette ucuz ayrica ithalatci firma belgeleri ve hologramlari var ishal olduysaniz supplemente baglamayin ayrica 1 ayda 5 kilo almayi beklemeyin 1.5 kilo gayet sağlıklı bir kilo ayrica sihirli değnek gözüyle bakmayın supplementlere onlar sadece ek besin normal beslenmenize dikkat edin burada ürün kötülemenin bi manasi yok çünkü her bünyede farklı sonuçlar gösterecektir.Arastirin ve sporla kalın...

3. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    tamam arnoldun ürünleri pek rağbet görmüyor da piyasada sende arkadaşın dediği gibi sihirli değnek gözüyle baktın sanırım.Bazıları Weider Mass kullanıyo 1 ayda senin gibi 1.5 kilo alıyor.Bu senin metobolizmanla alakalı.Daha fazla kilo almak istiyosan kalori alımını artırcaksın.3 öğün yiyosan 4-5 öğün yiyip,mass i ona göre takviye etmelisin.(Bu arada düzenli spor yapıyomusun? ) İshal olayı çoğu kişilerin ilk defa bu tür suplementleri kullananların şikayeti ürünle ilgisi yoktur.Kapağı açılmış hiç bir suplementi iade almazlar.Dediğim gibi sihirli değnek bekleme.Ama Arnoldun ürünlerinide çoğu kişi etkili bulmuyor.Forumda daha farklı markaların Masslerini inceleyip alabilirsin.

Sayfayı Paylaş