MP ARNOLD SERİES IRON MASS GAİNER

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ferrocu tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar bu ürün supplementler.com a yeni yılda geliyormuş.Bir gainer alma düşüncesindeydim bu ürünü gördüm içeriği iyi gibi geldi bana fakat içeriğindeki protein beef yani et proteiniymiş.Burası beni düşündürüyor.Bu ürün hakkında bilgi sahibi olan varsa yorum yapabilirmi.

2. ahabraven

ahabraven Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba, ürün adına yeni başlık açmak istemedim buradan devam ediyorum. Önce biraz kendimden ve vücudumdan bahsetmek istiyorum.Kendimi bildim bileli diyemem fakat yaklaşık 6-7 senedir 60 kg nin üstüne bir kere çıkabildim bu da ciddi sağlık sorunlarımdan dolayı gördüğüm kortizol tedavisinden kaynaklanmış ve 80 e kadar ulaşmıştım.Elbet sağlıklı bir kilo alımı olmadığı için ben 1,5 sene içerisinde yine eridim ve 58,5 e kadar düştüm.4 aydır spor yapıyorum ilk 3 ay 2200 kalorilik bir beslenme uyguladım kiloda hiçbir değişiklik olmayınca, diyeti karbonhidratları biraz daha artırıp üzerine bir de bu ürünü ekleyerek minimum 2700 kalori olacak şekilde ayarladım.Son 1 ayda 4,5 kilo alarak 63 e ulaştım.Spora başladığım zaman %6 civarı bir yağ oranı vardı muhtemelen %7,5 falan olmuştur fakat dengeli bir dağılım olacak ki vücut oldukça orantılı bir şekilde büyüyor ve ne karın ne de göğüs etrafında rahatsızlık verici bir yağlanma mevcut.Açıkçası ben üründen çok memnunum, karışmasında biraz sıkıntı var blenderla karıştırıyorum içine dondurulmuş yaban mersini, böğürtlen ve ahududu atıyorum, sıvı olarakta badem sütü kullanıyorum. Zaten güzel bir tadı var fakat içimi bu şekilde daha keyifli bir hale geldi.Hazım konusuna gelecek olursak, gastrit vb. sıkıntılarım olduğu için biraz çekinmiştim ve çekincelerimde de haklı çıktım ilk 1 hafta aşırı derecede zorlandı midem fakat şuan hiçbir sıkıntı yaşamadan içebiliyorum.Ben her gün yatmadan en az 2 saat önce içmek suretiyle kullandım, düzgün bir beslenmeyle destekledikten sonra fayda görmemenin imkansız olduğu bir ürün. İyi akşamlar.

C6603 cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş