Motorsiklet alacağım yardımcı olurmusunuz ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HermiaSS tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. HermiaSS

HermiaSS Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhaba , motorsiklet alacağım , daha önce fazla pratiğim olmadığı için küçük super sport makine almaya karar verdim
    Almak istediğim motor CBR 125 R ama arkadaşlarım yani motor kullanlar bunu alacağına CBR 250 R al diyorlar arada fazla para farkı yok diyorlar , ama 125 lik motordan başlamam daha faydalı olmaz mı ? Yardımlarınızı bekliyorum

2. wampirao

wampirao Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Selam dostum. Ben 99 dan beri aktif kullanıcıyım. Bana kalırsada 250 daha iyi hondalar arasında. Hee sorarsanki supersport haricide hiç düşünme 250cc scutır al. Vitesli makina inanki sıkıyo insanı.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. -NemesiS

-NemesiS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb.bende aktif kullanıcıyım yamaha ybr 125 kullanıyorum bana soracak olursan direk 250cc lık al 125 le hiç uğraşma uzun yol içinde 250 dayanıklı motor soğukluğu açısındanda .

4. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    2.500-3.000 lira arası bi cbr 125 repsol al sakın çok para verip yenilerden alma çünkü illaki öğrenirken düşüceksin pratiğin arttıkça eski motoru satıp üstüne biraz daha ekleyip 250lik alırsın zaten zevkini alınca 1100 lük motora kadar bu böyle gider.Allah kaza bela vermesin güle güle kullan

5. supermemorio

supermemorio Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    kuşadası
    Yeni başlayan için bence en uygun makine cbf150 alması satması en rahat makine vitesliye başlamak için mükemmel ikinci el al 5-6 ay kadar kullanırsın sonrasında bulabilirsen cbf500 yada er5 bunlar müthiş olur. Bu arada tarzını yada fiziğini bilmediğim ezbere söylüyorum.
    Enduro istersen dl650, africa twin, bunların hepsi müthiştir.

tapatalk ile cep telefonundan gönderilmiştir.

6. HermiaSS

HermiaSS Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlarımda repsol almamı söylüyo , 125 lik motor halinde bunu kullandıktan sonra trafiği öğrenmek açısından trafiği çözersin üstünde en az bi 10 bin kilometre yapıp sonra 250cc ye geçmemi söylüyorlar ve ben buna katılıyorum teşekkürler yorum için
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ocak 2014 ---
    Boy:1.83 kilo:80 , diğer vücut ölçülerimi saymıyorum ama ortalama iyi bi vücudum var :) , cbf150 ye şekil olarak baktım pek hoşuma gitmedi açıkçası , hem fiyatta repsol le neredeyse aynı , cbf150 yerine repsol 125r alsam daha iyi olmaz mı sizce ? sonrada er5 yada honda cbr 250R ?
    Scuter pek kullanmak istemiyorum , büyük motor kullanma hayalim var o yüzden vitesli küçük motorlardan başlamak istiyorum genede yorum için teşekkür ederim çok sağolun
    Teşekkür ederim yorumunuzu bi köşede saklayacağım

7. HermiaSS

HermiaSS Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar konu hakkında yardımcı olabilecek bilgili kullanıcıların yorum yazmasını istiyorum tekrardan teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş