Motorcu var mi aranizda?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ayaz tarafından 13 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. CENTAUR

CENTAUR Guest

Arabanın kaportası var. Motorun kaportası sizsiniz.dumbelllls

2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    racıng sever biri olarak teknik bilgileri yakından takip etmekteyim 600 lük makınanın 100 km yakıtı, beygiri, chıp takımı vs.gibi. işlek bi caddede oturmaktayım 20 dakıkada 2 tane ciddi motor kazası gördüm biirnde kask var dı üst,başı parçalandı, ambulans geldi gitmek üzereyken bir 2. kaza daha aslında motorluların suçu yok dikkatsiz olan otomobil sürücüleri hele hele bayan şöförler onlara ehliyeti uzatmalı vermeleri gerekiyor 2 yıl eğitim şart..

3. noghay

noghay Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bendede enduro-süpermoto arası as200-gy var.aslında honda transalp yada suzuki v-strom istediğim motor ama benim gibi çok gezen birisi için ağır gelir gibime geliyo(yakıt olayı)

canım vatanım türkiyemde ise öyle eşek araç sürücüleri var ki motoru araçtan saymıyolar çıkyolar önüne 6 ay önce öyle birisi tarafından bana çarpıldı ayağım kırıldı o zaman tövbe demiştim ama bu bağımlılık yapan bişi bence ayağım iyileşir iyileşmez motoru yeniledim.bence bir hayat tarzı çok zevkli...

Sayfayı Paylaş