Motive

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve cena tarafından 8 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim cok buyuk bir sorunum var..ben 110 kilodan 68 e dusen bir insanim fakat su an 79 oldum vucut yapıyorum hala ama yaglandim is dolyısıyla 4 -5 ay ara vermistim fakat yemege okadar alistim ki onune gecemiyorum eskisi gb fotograflar ve muzikler gaza getirmiyor ne dersiniz acaba kendimi nasil ve hangi yollarla motive edebilirim??yoga falan mı??:Deskiden sabah kalkar kosardim simdi gicimi kaldirmak bile istemiyorum aman tanrım!!!bench_Oeski halimi istiyorum yardim edin arkadaslar

2. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Aynı sorunu bende yasadım senın ıcın 3 sey soyleyebılırım. Birincisi antreman sıstemını degıstırmek. Yani belli bir kas grubu için yaptıgın hareketı yıne aynı bolgeyı calıstıran ama daha once denemedıgın bı hareketle degıstır. Ben bunun cok faydasını gordum. İkincisi antreman partneri çok önemli.thums: Seni gerçekten tetikliycek bir partnerin varsa motivasyonunu inanılmaz arttır. Son olarak kilo konusu. Tekrar verdiği kiloları alan insanlarda motivasyonu tekrardan yakalmak bazen çok zor oluyo. Kendimden biliyorum 3 haftada 10 kilo vermıstım ama yazın 4 kilosunu geri aldım:eek: ve su an hala veremedim tabi bu haliyle bi isteksizlik olusturuyo. Bunun için tavsiyemse uzun bir süre tartılma. Yaptgın gelişimi yavas yavas gormektense daha buyuk sonuclar insanı gercekten heyecanlandırıyo...:D

Bunlar benim görüşlerim umarım işine yarar. Bu arada unutmadan soylıym 110 kılodan 68 e bravo valla buyuk basarı..

3. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AHH ahh partnerim yok sorunda o yaz zaten!!!herkes ot burda!partner yok bulamiyorum body yi seven yok benim gb!!!!a32

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    badiyi bırak 15 gün .Sorun çözülür.

5. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw zaten yazdim oraya 5-6 aydir yapmadim is yuzunden diye baslayali 1 ay oldu 15 gun body mi birakilirkafa_

Sayfayı Paylaş