Motivasyonum düştü :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gemre96 tarafından 26 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Arkadaşlar ben 16 yaşında 53 kiloyum.Bir ay spor salonuna gittim.Spor salonundaki kadın ilgilenmediği için 1 ay gittim bıraktım.Kadına dedim ben kilo almak istiyorum kadın bana akşam yemek yemek sürekli dedi.Nasıl beslenecem hiçbirşey söylemedi..Hemde ben öğrenci adamım para denkleştiremiyordum.Bıraktım.Sonra iki adet 5 kg luluk dumbell aldım ve onlarla 2 haftadır devam ediyorum.Sitede yazan evde vücut geliştirme programını uyguluyorum.Ayrıca iyi bir diyetisyenden beslenme programı aldım.6 öğün olarak besleniyorum...Bir sitede ben evde kendim kilo almak için ve güzel bir vücudum olması için dumbell çalışıyorum,fakat öğrenci olduğum için supplemente yetecek para kalmıyor,Supplement alamam dedim.Supplementsiz iyi bir gelişme elde edemezmiyim diye sordum..Bana kişinin cevabı pekte iyi bir vücut elde edemezsin,supplement mutlaka kullanmalısın 5.aydan sonra dedi :( Buda motivasyonumu düşürdü.Kendimi güdülemiştim yapabilirim kilo alabilirim,iyi bir vücudum olabilir diye sizden sadece gerçekleri duymak isterim gerçekten supplementsiz vücut geliştirme yapılır mı?Amacım sadece göğüsün biraz çıkması kollarımın ve sırtımın gelişmes,birazda bacaklarımın gelişmesi ?

2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Bi yerden sonra takviye gerekli oluyor.İyi ki bırakmışsın salonu direk seni suplementlere yönlendirmesi garip bi durum.Ticaret kokuyo orası tabi ki doğal olarakta vücudunu belli bi seviyeye getirebilirsin.Moralini bozma sen sporuna devam et.

3. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Bir yerden derken kaçıncı aya takviye gerekli olur?Bide Takviye olmadan protein ve karbonidrat ağırlıklı besleniyorum olmaz mı??

4. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    yeteri kadar protein alırsan takviyeye o anlamda gerek kalmayabilir bunun dışında zaten supplementler yardımcı destekler sen düzgün beslenmediğin taktirde istediğin kadar supplement al hicbir işe yaramaz önce düzgün beslenceksin sonra süreci hızlandırmak adına gelişimi bir üst seviyeye ulaştırmak adına supplement takviyesi alabilirsin

5. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    yıllardır supplementin dibine vuruyorum yinede istediğim bomba vucuda hala sahip olamadım bende spora başladıgımda 63 kg dım suan 95 kg yani sen adam akıllı beslenirsen kiloda alırsın vucudunu belirli bir seviyeyede getirirsin merak etme.zor olan supplement almak değil zaten sağlam beslenmek daha zordur sen bunu başarırsan bir kaç sene supplement almana gerek yok

6. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Teşekkür Ederim.İyi bir beslenme programı uyguluyorum kendime.6 öğünlük 3 ara öğün 3 ana öğün.Bide Avicenna CAL adı altında bir kilo aldırıcı kullanıyorum...Emin olun tekrar eski isteğimi yakaladım :)

7. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Teşekkür ederim ?

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kadına bak be akşam yemek yemek sonra göbekten hacim alıcan sonrada kardio programı yapıcak sana gelsin paralar kadınlardan korkarım :D

Ocensers ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  9. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    bana bir beslenem programı verebilirmisiniz? Kadın harbiden paragözdü :D

10. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    biraz para biriktirebilirsen multivitamin al yada cornflex falan al içinde az da olsa kalsiyum falan filan var protein var ara öğünlerde yersin .

11. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    :D kalsiyum hapı,cornflex var,Haftalığım 25 TL Bir kilo aldırıcı macun var CAL Avicenna(Kreatinli) diyor onu kullanıyorum..2 ayda biriktirim belki supplement parası :)

12. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    şimdilik yeterli gibi 2 ay idare et bench_O

13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ilk üç ay supplement gerekli değildir o ne biçim spor salonuymuş iyi yapmışsın ayrılmakla 5 kg lik dumbell şimdilik idare eder eğer yeterli bir beslenme programı uygulayabilirsen supplement uzun süre kullanmana gerek kalmaz

14. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    :) Yeniden başladım :)

Sayfayı Paylaş