motivasyonum düştü. kötü hissediyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve 123emir123 tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 123emir123

123emir123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar geçn yıl eylül ayında spora başladım. kilom 80 boyum 170 civarıydı. neyse bende bi heves vardı koştum , çalıştım 4-5 ayda 20 kilo verdim 60 a düştüm. şu anda 60 kiloyum boyum 174cm.neyse okulların kapanmasına 2 ay kala fitness ı bıraktım. ama evde devam ettim. şınav - mekik dumbell vardı onlarla devam ettim.vücudum öncekine göre sıkılaştım. şimdiki hedefim kol , göğüs ve vücuduma hacim kazandırmaktı. bunun içinde kilo almak zorundayım. şu andaki kol ölçüm 31 cm göğüs 91 bel 79. hedefim vücuduma hacim kazandırmak olduğunu söylemiştim. bu pazartesi spora başladım tekrar.
    programım: 1.gün göğüs-biceps 2.gün sırt-kanat-triceps 3.gün omuz-bacak
    kilo almaya çalışıyorum yememi içmemi düzenledim. bu da beslenme programım:
    SABAH: 3 tane toplu yumurta - 2 dilim ekmek-2 salatalık - 2 bardak çay - 1 bardak kakaolu süt
    1. ARA ÖĞÜN: 1 tane meyve
    ÖĞLE: 1 tabak makarna- 1 kase yoğurt- 2 dilim ekmek -
    2. ARA ÖĞÜN: 1 avuç kuruyemiş - tonbalığı (160gr)
    AKŞAM: 1 kase çorba -1 tabak makarna veya pilav - 1 porsiyon et ( varsa. yoksa eşdeğerinde bir şey) - 2 dilim ekmek -
    3.ARA ÖĞÜN ( akşam 9-10 gibi): Sütün içine muz ve bal karıştırıp içiyorum
    BUNU UYGULAMAYA BAŞLAYALI 1 HAFTA OLMADI. AMA KİLODA DEĞİŞİKLİK YOK. BUGÜN KOL VE SIRT-KANAT ÇALIŞACAKTIM. SALONA GİTTİM SIRT KANAT ÇALIŞTIM SONRA AYNANIN KARŞISINA GEÇTİM VÜCUDUMDA GÖĞÜSLER ÖNCEKİNE GÖRE ŞİŞ SORUN YOK. AMA KOL VE BACAKLAR ÇOK İNCE. KENDİMİ ÇOK İNCE GÖRDÜM.KİLO YOK. NE YAPMALIYIM BAŞKA ANLAMIYORUM. ONU GÖRÜNCE MORALİM BOZULDU. MOTİVASYON DÜŞTÜ. ÇALIŞAMADIM...

2. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kakaolu sut ve beyaz ekmek alimini kesmelisin gunluk protein ihtiyacini karsilamalisin ve gercekten yogun antreman yaplamisin ve gunun son ogunu 8 de bitsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Amacın temiz bir şekilde maximum kas minimun yağ kazanımı şeklinde olsun. 1 haftada kilonda gram artış yoksa gunluk kalori ihtiyacını hesaplayıp ona gore öğünlerinin miktarını arttırabilirsin ama azda olsa artış varsa bu iyi bişeydir doğru yolda olduğunu gösterir unutma 1 ayda yapabileceğin kas miktarı 500gr civarıdır daha fazla kilo alırsan kalanı yağ olacaktır sabırlı ol motivasyonunu düşürme sonuç alacaksın.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 123emir123

123emir123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İnşallah sonuç alırım. dedikleriniz yapacağım. alamadıkça daha çok yiyorum. takıntılı biriyim biraz. buda hep kaybetme sebebim oldu. diyetisyene gitmeye karar verdim. en doğru değerleri elde etmek için.

5. UNS

UNS Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Zaman zaman hepimizin türlü nedenlerle motivasyonunda düşüşler veya yükselişler olmuştur. Bir bakarsın bir şey seni çok mutlu etmiş, motivasyonun yükselmiş, antrenmanda rekor üstüne rekor kırıyorsun, bir bakmışın anlamsız bir çökkünlük, bir demotive hali, ısınmak için kullandığın kilolarla çalışıyorsun... İşte önemli olan o noktada durmayıp, kendine bir motivasyon kaynağı bulup yeniden kendini alevlendirmen. Bu motivasyon kaynağı sana kalmış... Bir de aynaya sürekli bakman bazı durumlarda seni daha olumsuz etkileyebilir çünkü senin zihnindeki fiziki tasvirinle görüntün çoğu zaman uyuşmaz ve o belirlediğin çıtanın altında olduğunu düşünürsün...

Sayfayı Paylaş