Motivasyon (Yorumsuz)

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve kaotik tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
  2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    pek inanasım gelmiyor açıkçası o adamın o ağırlıkları kaldırdığına...

3. burberry

burberry Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    frankfurt
    eger istersen basarirsin lafina cok yeni ve güzel bir anlam katti benim icin

4. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    şükretmek lazım

5. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    allahım sana şükürler olsun 2kolum 2bacağımda sağlam başka birşey istemem

bat34 bunu beğendi.
  6. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Böyle bir Türk vücutcu biliyordum ama onun sadece belinin altı yok :(

7. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Oha 1 elde 2x35 diğer elde 2x35 iyiymiş ya :shock:
    Birde kol kası nasıl geliştirmiş oda merak konusu..

8. TaoOfJeetKuneDo

TaoOfJeetKuneDo Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Halimize şükredelim,Allah elden ayaktan düşürmesin...
    O adamıda azminden dolayı tebrik ederim...eli ayağı düzgün olan insanlar bile azimsiz,iradesiz oluyorlar..bu halinle azmetmiş,hayata küsmemiş,çalışıyor HELAL OLSUN!

magicbaris bunu beğendi.
  9. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bir garip hissetim kendimi hayattan neler istiyoruz sahip olduğumuz güzelliklerin hiç farkında olmadan oysa şöyle bir an olsun durup bakmak gerek. Rahat alıp verdiğimiz bir nefes bile ne kadar kıymetli aslında, kalkıp kendi işimizi görebilecek durumdayız bunlar ve sahip olduğumuz birçok şey ziyedesi ile değerli bence elbette bu demek değildir ki daha iyisini istemeyelim elimizdekilerle yetinelim eğer insanoğlu elindekilerle yetinseydi halâ mağaralarda yaşıyor olurduk gelişmek, daha iyisini istemek ve yapmak insanın doğasında var ancak daha iyiye, daha güzele, daha fazlasına giden yolda sahip olduğumuz güzellikleri unutmayalım onlara da sahip çıkalım lafı fazla uzatıyorum galiba ama burada aklıma gelen bir hikayeyi sizlerle paylaşmak istiyorum

Çok eski zamanlarda fakir bir genç adamın aklına hayatın anlamı nedir sorusu takılır tanıdığı herkese sormasına rağmen tatmin edici bir cevap alamaz ve en son ona bir bilgenin ismini verirler git sor bilirse o bilir derler genç adam uzak diyarlarda yaşayan bu bilgenin şatosuna ulaştığında gözlerine inanamaz o kadar güzel, o kadar etkileyici güzelliklere sahiptir ki adeta büyülenir bilgenin huzuruna çıkan genç adam ona hayatın anlamı nedir der bilge genç adama sorusunun cevabını bildiğini söyler ancak cevaplamadan önce şatosunu iyice gezip görmesini tavsiye eder zira birdaha bu türden güzellikleri görme şansının çok az olduğunu genç adama söyler genç adam teklifi kabul eder ancak bilge ona gezerken yanında taşıması için bir kaşığı zeytin yağı ile doldurup verir ve hadi başla bakalım gezmeye der tabi genç adam güzellikler karşısında o kadar çok etkilenmiştirki elindeki kaşığı onun içindeki yağı unutur genç adam tekrar bilgenin yanına döndüğünde bilge ona sarayımı beğendin mi? der genç adam evet efendim beğendim ama sorumun cevabı nedir artık söylermisiniz deyince bilge ona verdiği bir kaşık yağı sorar genç adam farkında olmadan döktüğünü söyleyince bilge, genç adama hayatın anlamı işte budur der hayattaki bütün güzellikleri yaşarken bir damla yağın bile kıymetini bilip ona sahip çıkmaktır.

Uzun oldu farkındayım tekrar özür diliyorum hepinizden. Umarım hayatla olan mücadelenizde galip gelen herzaman siz olursunuz.

magicbaris bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş