Motivasyon yok ama istek var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve atakan123123 tarafından 13 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Body De 7.ayımdayım.7aydır Çok azimli şekilde Diyet ve Antreman Yapıyordum.
    Her gün Çok Sıkı Çalıştım ve İsteyerek Ama Motivasyonum Çok yüksekti ve İçimde Antreman Yapma İstediği vardı.
    Şimdi Yine Antremanlar Tam gaz Devam.Beslenme Düzenim de Düzgünce Devam.
    Ama Az yemek yesemde Antreman Yapsam Da Sanki Yapmıyormuş gibi Hissediyorum.
    Örneğin 2Küçük porsiyon Yemek(Bulgur pilavı) Yedim Yanındada 2Dilim ekmek
    Ama çok yemiş gibi Hissediyorum Ve Çok mutsuzlaşıyorum.Antreman Sonrasındada Sanki Hiç Yapmamış gibi Hissediyorum.Ama Yanlış Anlaşılmasın Yapmak istiyorum Yapıyorum,Yaparken Bir şeyler eksik gibi geliyor.Mutsuzlaşıyorum.
    Bu durumu Yaşayan Tecrübeli Arkadaşlara Danışmak İstedim Böyle bir Durumla Karşılaştılar mı?
    Nasıl Atlattılar?

2. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    bu sporu zayıflamak içinmi yoksa kas kütleni arttırmak içinmi yapıyosun?

3. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Aslında Zayıflamak İçin Başlamadım Az Yiyerek Yanında Extra bu Spora başladım Ama Amacım Kas kütlemi korumaktı 2Aydan Sonra Niyeti Değiştirip Bu sporu Hayatıma İyice Soktum ve Sevdim.
    Halada Seviyorum ve Zevk Alıyorım Yaparken Ama Son 1haftadır Sanki bir Şeyler Eksik gibi Az Yemek Yememin Verdiği bir Mutsuzluk Değil bu.Antreman Yapmama Rağmen Eksik Geliyor Sanki Bir yerde bir Eksiklik var Hissi.Yani Sorun Antremandan Kaynaklanıyor
    Merak Ettiğim Bu evreden geçenler oldu mu?
    Ya da Kas ilerlemesinin Durduğunu Düşündüğünüz bir An?

4. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    vucut tipine göre değişmekle birlikte,ilk 6 ay kas gelişimi hızlı olur, daha sonra kas gelişimi arttıkça ilerde gelişim yavaşlar. burda devreye supplementler giriyo işte. vucut artık beslenmenin ötesinde yeni takfiyelere ihtiyaç duyuyo. siz o desteği vermezseniz gelişim duruyo hatta düşüş meydana geliyo. sabırlı ol spora devam et ve eksik bilgilerin varsa bu forumdan tamamlamaya çalış. bence bu sorunu forumdaki bilgilerle aşarsın.

5. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yemeden bişey olmaz. Az yemek yiyosun gücün tükenio. Vucudun o yuzden mutsuz. Ye oğlen makarna tavuk. Ye şöle güzel bi pilavlı tavuk vs git spora dödüğünde gene sağlam ye. Ağırlıkların arttığını kaldırdıklarını düşün. Mutlu olursun merak etme. Yediğin spora yetio belki ama diğer aktivitelerine kalmıo sanırım. Bide yemek ye. Arada da bi kaçamak yap nolacak.

6. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    bnde 7.ayımdayım bndede oldu bi aralar da bnde yemeğe greken önemi veriodum ama kas büyümesini göremiodum ii de antreman ypıodum ama değiştrdim progrmı şimdi bklım neler olacak

Sayfayı Paylaş