Motivasyon kaybı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TCPRK tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TCPRK

TCPRK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba forumdaşlar. Uzun süredir bu forumu takip ediyorum. Bu sporla ilgili bilgilerimin çoğunu buradan topluyordum. Bu sporla yaklaşık 1.5 yıldır ilgileniyorum. Ama 2 ay önce başladım. Benim bir sorum değil sorunum var sizlerle paylaşmak istedim. Anlarsınız diye. Ben ecto yapılı biriyim. boy 1.84 kilom 67 di 71 oldum. Ölçülere göre gelişiyorum. Bu sporda psikoloji ve motivasyon çok önemli onu çok iyi biliyorum. Ama ben motivasyonumu sağladığımda biri çıkıp geliyor e sen aynısın gelişmemissin diye. Kız arkadaşım farkedilir derecede geliştiğimi söylüyorum fakat ben pek farkedemiyorum.Bu benim gerçekten canımı sıkıyor motivasyonum düşüyor kendimi görüşüm değişiyor birden adeta. Aynada kendimi gelişmiş kaslanmış fitleşmiş biri olarak görüyor iken birden gelişmemiş hala aynı zayıflıktaki biri olarak görüyorum tek bir laf ile. Bu sorunu yaşayanlarınız varsa nası yaşadınız? Aşabildiniz mi? Nasıl aştınız??? Merak ediyorum

2. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    takma kafayı kimseyi olur biter

3. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Geçer geçer:)
    Bu sporda ilk öğreneceğin şey artı eksi kimseyi takmıycaksın...
    Büyük hayaller değil küçük hedefler koyup ilerliyceksin...
    Hele hele hiç laf yetiştirmeye çalışmıycaksın anlamazlar...
    Biraz narsistlik ve megolomanlık bu spor için iyidir kendini herkesten çok sev,önemsemezsin...
    Sabırlı ol,bu sporu yaşam tarzı haline getir...
    Gün gelecek sana bunu söyleyenlerin gözünde imrenerek bakışlarını görecek ve mutlu olacaksın kolay gelsin

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş