Motivasyon Kaybı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar napsam bilemedim ya o kadar tavuk yiyorum 4 aydır şuan salona yazılmadım evde yapıyorum 1 senedir 10 kg dambıllarla
    beslenme düzenim her gün 400-500 gr tavuk göğsü az yağda kızartıyorum kekik felan atıyorum + kahvaltıda 5 yumurta 1 dilim buğday ekmeği 1 dilim peynir veya 1 dilim kaşar peynir antremandan 1 saat önce tavuktan azcık alıp nohut tarzı birşeyler yiyorum karbonhidratı ve proteini bol antremandan sonra 1 tabak üzüm 1 saat içinde ise tavuk göğsü + 1 kase tarçınlı yoğurt yiyorum
    şuan cardio durumum 3 haftadır yapmıyorum ağır grip atlatmıştım normalde haftada 4 gün yapardım antreman günlerinde 20 dk hit cardio şeklinde

neyse o kadar dikkat etmeme rağmen bir türlü şu sarkmaları düzeltemiyorum zaten jinekomasti var moralimi bozması yetmiyormuş gibi yağ yaktığımdan mıdır nedir oluşan sarkma ile iyice kötü gözüküyor ama şöyle de birşey var normalde yürüdüğümde göbeğimin alt kısmı sallanıyor sarkmadan olsa gerek ama kendimi sıkınca biraz üstte hafiften çıkıyor 2 tane pack

Vücut Tipim: Endomorf
    Boyum: 1.69
    Vücut Ölçülerim:Bel:74
    Kg:68
    Kollar (34 cm aylardır gelişmedi heralde 10 kg yetmiyor artık yada karb az yiyorum diye anlayamıyorum artık beynim almıyor)

bugün çektiğim fotoğraflar

7.jpg 6.JPG 4.JPG 5.JPG 3.JPG

şuan sarkık vücudum olduğuna mı üziliyim yoksa kendimi sıkınca az biraz karın kasları çıkıyor ona mı sevineyim napcağımı şaşırdım :( :( :(

motivasyon oranım %0 şuan sırf yapmak zorunda hissettiğim için yapıyorum antremanları :( :( :(

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    evde belirli bi yere kadar calışırsın 1 yılda biraz moralini bozmak gibi olacak ama gelişim hic yok emeğine yazık zamanına yazık kardeşim git bi salona yazıl 45 dk antremanını yap sonra ne yapıyorsan gene yap.

3. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Bi bulk yapmayi dene hacimlendikce daha az goze baticaktir doldukca bence.ayrica dusundugun kadar kotu degil takma kafana motivasyonunu kotu yerler bozmasin azimle beslenip antrenman yapmaya devam et elbet belli bi kas hacmine ulasinca onlar goze batmiycaktir

columbu bunu beğendi.
  4. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    evde calışıp 10 kilo luk dambıllarla mı yapacak bunu ? emin ol herşey beslenme degil
    antreman olmadan istedigin kadar beslen hic bi faydası olmaz.

example ve HushMoney bunu beğendi.
  5. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Vay be kafayi yiycem atlamisiz bi yerini hemen muhalefet asagilar sekilde neyse kusura bakma..

Salona gidemiyceksen (ama imkan varsa gitsen iyi olur )agirliklari arttir dumbell seti veya bar sehpa vs..

6. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    kardeşim aşalamak degil kusura bakma sen arkadaşa diyorsunki bulk'a gir kilo aldıkca kapanacaktır'da evde 10 kiloluk dambılarla antreman yapsa ne işe yarıyacak gene zamanı boşa gidecek arkadaşa güzelce desen kardeşim bulk yap git salonuna'da yazıl bak o zaman gibisinden sadece beslenmeni artır diyorsun bu adam böyle yaparsan gene degişen birşey olmaz zaman kaybı olur . istedimiz kimsenin emeği boşa gitmesin. özür dilerim aşağılama gibi bi nedenim yoktu

example ve egemennn bunu beğendi.
  7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Ben ozur dilerim haklisin sadece evde calistigini okumamisim neyse off topic yapmayalim devam konuya salon konusunda hemfikiriz

Exacting51 bunu beğendi.
  8. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Jinekomasti olduğundan emin misin? şahsen ben değilim bununla moralini bozma, maddi durumun var ise salona yazılmaktan başka çaren yok eğer yoksa evde yapabileceklerin kısıtlı maalesef. Ayrıca kardeşim motivasyonu biz değil sen kendine verirsin inanırsan bir gün hayalini yaşayacağına herşeyi yapabilirsin, ve sporla herşey düzelir emin ol:)

9. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Gerçekten şaşırdım doğrusu bende evde çalışıyorum 5 6 kglik dumbellar barfiks barı koşu bandı vs var 5 6 ayda iyi vücut yaptım ayrıca senin kadar günlük proteinde almıyorum seninle vücut karşılaştırınca bilmesem hiç spor yapmamış derim yağı falan geç omuzların falan 1 yılda çok rahat genişlemesi lazım hareketleri nizami ve düzenli yapıyormusun beslenme önemli evet ama antrenmanı sağlam çıkarmıyorsan beslenme ne işe yararki

10. example

example Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Body Building & HOST.
    Yer:
    Sariyer
    Senin vücudun su anda sanki 100 kilodan düsme birininki ile esdeger gibi ama gördügüm kadari ilede sarkmalarin sebebi yag oranin zaten, eger kisa surede sikilastirmak istiyorum dersen bir spor salonuna yazilip prof. Destek ile toparlayacagina emin olabilirsin, evde yapabilirmisin bilmem ama spor salonu ile ev ayni degil spor salonunda daha iyi motive olursun garanti veriyorum. :rolleyes:

11. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi bi kere jinekomastin varsa kilo aldıkça daha çok irileşeceği için seni iyice huzursuz eder. Ama zayıfken de rahatsız eder. Jinekomasti her türlü insanın hevesini aşırı kırar. ilk önce bi şekilde onu hallet devlet hastanesine git vs. ucuza halledebilirsen yaptır yoksa para biriktir özele git. Daha sonra salona yazıl evde aynı hareketlerle gelişme sağlayamazsın sürekli vücut artık farklı hareketler istiyor bi süre sonra kiloyu da arttıramıyorsun anladığım kadarıyla. Gerçi arttırsan da faydası olmaz sürekli aynı hareketlerle. Bana göre 1 ayda 1 değişmesi gerek programın ama evde imkansız bu. Ve sağlam antreman yapmakta imkansız. Daha sonra seni gaza getirecek bi kaç film izleyebilirsin never back down 2, the undisputed gibi onlar seni daha teşvik eder:)

12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ağırlık arttırmaktan başka yol gözükmüyor şmdilik. bana da hafif geliyor ağırlıklar. .11.comun mağazasıylamail üzerinden pazarlık yapmaya çalışıyorum. 4 adet 10 kiloluk plakayı 49 liraya anlaşırsak alacağım :)

13. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    ayarlanabilir dumbbell seti almalısın ve ağırlığı arttırmalısın temel hareketler body building için çok önemli dumbbell ile yapılacak hareketler mevcut evde dumbbell bench press squat deadlift gibi zamanla eve bench sehpası ağırlık istasyonu ve bar setide almalısın ayrıca salona gitmediğin için bol bol hareketlerin yapılışını anlatan videolar seyret

14. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Salon şart değil ama avantajlı motivasyon hoca ve sosyal bi aktivite olabilur senin için.

15. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Evde de yapılır yapılmasına ama yeterli teçhizat lazım, 20 kg ile olacak iş değil elbette. Ayrıca ben öyle kötü bir fotoğraf görmüyorum, o kadar emeğin karşılığını da almışsınız ki kilo verebilmişsiniz, hücreler sürekli yenilenirr, vücut kendini toparlar. Motivasyonunuzu bozmayın sakın.

Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş