Motivasyon / Kalori Açığı ve Supplement Tavsiyeleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HoldStrong tarafından 11 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. HoldStrong

HoldStrong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.aleykum
    Öncelikle herkese hayırlı günler iyi forumlar demek istiyorum
    Şimdi beyler bende şöyle bi sorun var. Çalıştıgımdan Dolayı gün içinde yeteri kadar Beslenemiyorum yani Besleniyorum ancak Sabah ve Ögle ögünlerim Pek olmuyo diyebilirim işden dolayı.Bu Kolari Açıgını akşamları kapatsam bana bi zararı olurmu ?

Diger sorum şu
    5 Aydır Spor geçmişim var bu zamana kadar iyi kilo aldım 82.5 kiloyum şuan boyum 1.82 Ancak Şu aralar Duraksadım ve sabit kaldım Buna tabi Hayat Şartları Çalışma vs :D diyebiliriz Yazın böyle iş güç derdim ykdu .Hayvan gibi çalışıp Hayvan gibi besleniyordum .Tek düşüncem Salona gidip Agırlıkların altına girmekti
    Ve Okullar Açıldıgından bu yana Bi duraksadım Tek düşüncem o olmamaya başladı araya bi sürü iş girdi
    Açık söylemem gerekirse Yazın Haftanın en az 5 günü Spor salonunda geçiyordu ve Artık en fazla 3 ve 4 gün isteksiz bi şekilde gidiyorum.Eskisi gibi azimli bir şekilde çalışamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olucagınız umuyorum ::)

Diğer Konu Şu
    Yeni başlıyan Yaklaşık 5,6 Aydır Salon geçmişi Olan arkadaşlara Önerebileceginiz Supplementler Nelerdir.?
    Antrenmanlardan Önce Alınması Gereken Supplementler ?
    Antrenman Arası Alınması gerekenler ?
    Glutamin Ahım şahım bir Supplement midir ?
    L-Arjinin'in Faydaları ?
    Kreatini Bıraktıkdan Sonra güç Kaybı olur mu ? Vucüt Kreatine Bagımlı Olurmu ? Sürekli Kullanılması Sizce Zararlımı
    Soya Protein ( Vmax )' i Düşük bütçesi olan arkadaşlara Önerirmisiniz ?

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM, HERKESE İYİ FORUMLAR :))

Sayfayı Paylaş