motivasyon eksikligi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emrekolip tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emrekolip

emrekolip Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar oncelikle konuyu dogru yere acmadiysam kusura bakmayin! Yaklasik 2bucuk sene vg ile ilgilendim Turkiyeye donunce (1yil once) yeniden spora baslama karari aldim 3 ayonce buda fakat hala duzgun sekilde gidemiyorum kendime devamli bahaneler uydurup yolumu spor salonundan uzaklastiriyorum 1 gun gitsem 1 hafta gitmiyorum ve kendimi kotu hissettiriyor artik bu durum bana bi akil tavsiye verebolirmisiniz neden bu kadar spordan uzaklastim sogudum ? Icimde gitme istegi cok fakat bi tarafimda aksine gitmiyim diye turlu bahaneler uretiyor sanki.saygilar...

2. sthammer

sthammer Guest

eğer salona gitmeye üşeniyorsan, ayarlanabilir dambıl seti alıp evde çalışabilirsin..
    bunun dışında motive edecek müzikler eşliğinde antrenman yapılabilir..
    bir kitapta okumuştum, adam masaya kağıt ve kalem koyuyor ve ellerini de masanın üzerine koyuyor..
    düşünüyor adam, ben yazı yazmak istiyorum diyor içinden, ama elleri masada hiç hareket etmiyor, sadece düşünüyor.. hiçbir eylem yapmadan o kalemi eline almadan, o yazıyı yazamaz, sende düşünmeyi bırak ve eyleme geç.. kağıt kalem önünde ellerin masada bekleme, bundan 6 ay, 1 sene sonra gelebileceğin noktaları düşünürek motive ol

3. -Maverick-

-Maverick- Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Biraz CT Fletcher izle,geçer.

Sayfayı Paylaş