Motivasyon düşünce ne yapıyorsunuz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dalgarome tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Bu aralar motivasyonum aşırı derecede düşük. Salonda hoca ilgilenmiyo zaten sanırım sadece özel ders alınca ilgileniyor. (çok bilgili biri fakat böyle)
    Arkadaşım yok benim salondan beraber gidebileceğim bu da çok düşürüyor.2 aydır tek başımayım ve artık sanırım üşenmeye başladım sonuç alıyorum ufak ufak ama biyerde amaan **** rahvan gitsin modunda oluyorum. Motivasyonunuz benim gibi düşünce ne yapıyorsunuz? Eski fitness a hevesli halime dönmek için ne yapmam gerek acaba? (alkolü düzenli alan biriydim 2,5 aya yakın bir süredir bir gün alkol aldım o da yılbaşındaydı lakin biraz yordu ve sonuçlar hızlı olmayacağı için bıktırdı)

2. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Gelecekte sahip olacagin vucut aklina gelsin.

3. ahabraven

ahabraven Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba, ben de sizin gibi tek başıma başlamıştım salondan da kimseyle muhabbetim yoktu, hiç motivasyon kaybı yaşamıyordum fakat sıkılıyordum. Bunun üzerine salona gittiğimi öğrenen yakın bir arkadaşımda kayıt olmuş ve birlikte gidip gelmeye başlamıştık, bu süreçte benim antrenman sürem yaklaşık 1,5 katına çıktı dolayısıyla aldığım verim düştü.Bir süre sonra arkadaşım bıraktı zaten, açıkcası ben bu sporu kişisel bir meseleye çevirdim antrenman esnasında etrafımda olan biten hiç bir şeyle ilgilenmiyorum ve sürekli kendimle yarışıyorum, yarıştıkça daha da motive oluyorum.Takıyorum kulaklığı, alışılagelmişin aksine "gaz" şarkılar değil zihinsel dinlenmeyi ve düşünmeyi kolaylaştıracak slow şarkıları açıyor ve kendimle başbaşa kaldığım bir ortam ve zaman yaratıyor dolayısıyla bu ortamı kendim için vazgeçilmez kılmış oluyorum.Salon belki fiziksel olarak yorulduğum ama zihinsel olarak dinlendiğim bir ortam haline gelmiş oluyor haliyle pek bir motivasyon kaybı yaşamıyorum, umarım siz de kendi motivasyonunuzu bulabilirsiniz

Created By Loss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş