motıvasyon ve calısma yardımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cena tarafından 28 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadarslar herkese selam.Ben bundan 1.5 yil once 110 kilo idim ve 1 yil kadar bir surecle body building ve box yaptim ayni anda 68 kiloya dustum ve beslenmem duzenli idi yapabildigim kadariyla.az araliklarla az yemek yemek ve cok ogun yemek.neyse 1 sene body yaptim bundan 3 ay oisleri once ailemin isleri bozuldu ve bende universiteyi okumak icin ise basladim.ve elbette 2-3 aydir adam gibi calisamiyorum:(ve su an goguslerim yaglandi hemde acaip ve gobegim buyudu omuzlar kuculdu korkuyorum eskisi gb olmaktan bugun yada en gec yarin yine basliyorum sirf o yuzden isten ciktim.kardio agirlikli calismayi dusunuyorum.siteyi cok okudum ve zatenn eski uyeyim sadece obur uyeligim gitti:)o yuzden yeni aldim.sizden su dakikada bana onerileriniz nelerdir ??benım vucudum yaglı bır vucud hemde cok.ona gore ne tavsıye edersınız ve eskı hırsımın ıstegımın gelmesı ıcın ne yaosam acaba????ve son sorunınsanlar dıyor kı burda kaykayda kaymak ve ya patende kaymak omuzların genıslemesıne yardımcı olur dogrumu buda???arkadaslar yardımcı olursanız cooook sevınırım..beklıyorum.herkese cok tesekkurler sımdıden ıyı gunler

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    paten yapmanın omuzları genişlettiğini ilk defa duyuyorum sadece bir söylenti oldugunu umut ediyorum .
    Salona tekrardan başlayacak olman güzel ,uzun bi aradan sonra tekrardan body ye başlamak zor olacaktır kuskusuz yapman gereken şey çantanı hazırlamak ,suyunu ,havlunu ..vs ve evden cıkmak hepsi bu .bu kadar bassittir . kardio yaparak başlarsan ilk zamanlar daha iyi olacaktır .zaten ilk başladıgın zamanlarda baya kilo vermişsin .diyetinin nasıl olması geerektiğini biliyorsun . kolay gelsi.n

3. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagol arkadasim..ama soyle kendimi kasmam icin ne onerirsiniz??onceden bu arnoldun falan resımlerın bakınca ıstek gelırdı ıcımden artık boyle pek bısı hıssetmıom baska gaza getırme yolları dıyelım artık var mı??

4. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=10338

Yukardaki başlıktaki fotoğraflara bakabilirsin.Şahsen beni profesyonel vücutculardan çok amatör vücutcuların fotoğrafları gaza getiriyor.Pro.ların vücutları gerçek değilmiş gibi geliyor ama amatörler senin benim gibi insan :) Bilmem anlatabildim mi demek istediğimi?Resimlerden başka ne gaza getirir bilmiyorum ama şunu biliyorum gaz olmazsa olmaz.

5. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evethaklisin gaz olmazsa olmaz dur bakalim hayirlisi pazartesi baslicam nultration 2002 amino ve nultration yuzde 80 saf rotein tozu aliyorum ve definasyona girecegim kardiyo calisma siki birseye baslicagim anladiginiz...Allah yardimcimiz olsun !!

Sayfayı Paylaş