motıvasyon dusuklugu

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve aht tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    ramazandan sonra yaklasık 6 kg zayıfladım suanda her nekadar 3 kg alsamda spora eskısı gıbı askla gıdemıorum :S bu sporu cok sevıyorum ama sabahları kalkınca ıcımde garıp bı duygu oluo arkadas bıde ustune omzu sakatladım tam oldu kafa_

2. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Motivasyon işi, bu sporda en önemli faktörlerden bir tanesi. Resmen senin salona gülerek veya asık suratla girmeni belirleyen olay. Tabi birde çalışırken motive olmak var.
    Yenilik yap kendine, ne ayakkabı, yeni şort, yeni eldiven falan. Salon müziklerini beğenmiyorsan mp3 mp4 kullan. Kafana göre müzikler dinle, şahsen ben öyle yapıyorum. Kiloyu da sıkıntı etme, zaman zaman herkesin başına geliyor.
    Tam kg almak istiyorsun, tartıya bir çıkıyorsun ne hikmetse 1-2 kg vermişsin. Motivasyonunu bozma bunun için. Bu seni daha da çok ateşlemeli.
    Omuz problemi için, geçmiş olsun diliyorum.

mehmetanil, aht ve mma- bunu beğendi.
  3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bazen motivasyon için açıyorum üye fotolarını kendimden küçük kişilerin vücutlarına bakıyorum açıkcası ve motive olmamı sağlıyor.Karbonhidratı gün içinde çok iyi almalısın idmana daha sıkı bağlanırsın ve gerekirse bir miktar da kafein al idman öncesi konsantre için. 1 Hafta da ara ver istersen dinlendir vücudunu ve sakatlığı atlatmaya çalış.

ercan41 ve aht bunu beğendi.
  4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    suleyman1992 ın dedıgı gıbı bence de değişiklık yap yanı yeni şeyler al kendıne t shirt olabılır şort olabılır farklı suplemmentler olabilir

bu tür değişimler iyi gelecektir

en kötü ihtimal 1 hafta spordan uzak dur yani dinlenmesi için vucuduna zaman tanı..

aht bunu beğendi.
  5. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    aynen bugun yenı seyler sparıs verdım atlet thsrt ıns en kısa zamanda hallolur bu sorun bu arada bugunku antrenmanda omzu ıyıce pert ettım yarın hastaneye gıdıcem :)

6. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    sakatligin umarim ciddi degildir ve omzunda seni sınırlıyoken bir hafta ara ver ve hazirla vucudunu :)

gecmis olsun dileklerimle

aht bunu beğendi.
  7. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hizli muzikler dinlemen sana motivasyon saglayabilir ben genelde trance muzikler dinlerim son bir kac gundur 2 veya 3 kahve icip salona gidiyorum gercekten cok guzel antremanlar cikariyorum denemeye deger.

8. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    xinplysz bende aynı seyı yapıorum trance muzıkler ıyı gelıyo arada bıde delı oglan zyzz var onada bakıorum ıyı motıve edıo :D chelseagrin tesekkurler dedıgın gıbı enaz 1 hafta ara vermelıyım doktorun amelyatı varmıs bugun mecbur yarına sarktı sansa bak arkadas :D

9. won_dutch

won_dutch Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    ınsallah cabuk ıyılesırsın kardesım

aht bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş