1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Morpheuss: 17.Gun

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Morpheuss tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaslar sizce nasil gidiyor, biliyorum cok erken ama sanki biraz degisme var gibi, yaniliyor muyum acaba?

Bugun 17.gun oluyor sanirim.
    Hicbir ilac supplement vs kullanmadim.

Beslenmem:

> Gunde yaklasik 2,5lt civarinda kola icerken kola ve benzeri asitli icecekleri tamamen kestim (yarim kutu kola ictim dalginlikla ama farkedince devam etmedim, yarim kutusunuda biraktim, aliskanlik, onca zaman ictikten sonra.. :eek:)

> Akliniza gelebilecek her turlu aburcubur(biskuviler, sekerlemeler, pastalar, kekler vs) kestim

> Cok fazla cukulata vs yerdim, simdi ortalama 2 gunde 1 CRUNCH klasik yiyorum.

> Yatmadan 6 saat once birsey yememeye calisiyorum

> Gunde 3-3,5lt arasi su icmeye calisiyorum

> Tavuk gogus ve yogurtlu pilav agirlikli beslenmeye calisiyorum elimden geldigince

> Gunde 1,5 kilo civari misir yiyorum (dondurulmus & katkisiz misirlar satiliyor superfresh in, onlardan), yemem dogrumu bilmem? ama katki maddeside yok cok hosuma gidiyor :)

Antremanlarim:

> 5 Gun antreman 2 gun dinlenme seklinde calismaya calisiyorum

> 3 gun gogus, 2gunde kas agrilarim nedeniyle ara vermek zorunda kaldim, ama programimdaki dinlenme gunlerini bu agrilara gore ayarlamaya calistim elimden geldigince

> Sinav ve mekik agirlikli calisiyorum, insallah birgun adam akilli barfixte cekebilirim ama bi turlu beceremiyorum, ugrasiyorum ama inat ettim yapicam :D

> Bunun disinda
    1) dumbell rowing di sanirim, onunla kanatlari guclendirmeye calisiyorum, barfix icin hazirlik anlamina gelebilecegini okumustum bu forumlardan, barfix icin guclendirmeye calisiyorum kendimi, elimden geldigince..

2) Bicepsler icin concentration curl ile destek calisma yapmaya calisiyorum

Son düzenleme: 11 Şubat 2008
  2. opasan

opasan Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Bence iyi yoldasın. umarım bu spordaki şevkini kaybetmezsin. Aynen devam edersin...

Beslenme alışkanlığını değiştirmen çok iyi.
    Kısacası ultra diyetler yerine, çoğumuz zaten amatör olarak bu sporu yaptığımıza göre "beslenme alışkanlıkları" kazanmamız gerekir. Cola vs. yerine sütü ikame etmek. Yağlı, hamurlu yiyecekler yerine proteini yüksek gıdaları tercih etmek. Mesela öğün arası supangile yerine yoğurt yemek gibi...

Evde çalıştığına göre; en azından az bir parayla ayarlı iki dumbell alıp (eğer yoksa) programını zenginleştirebilirsin...

Morpheuss ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle tesekurler dostum,
    evede aletler aldim,
    mesela bir bench, 2 ayarli dumbell, 2x7,5kg + 2 x 5kg +... bayagi bi agirlik aldim, onun disindaaa, barfix icin birsey var elimde, sonra halter izin (adiniz bilmiyorum demir bir cubuk) aldim, agirlik takilabiliyor yine, vs vs.

yeterli agirlik aldim, ama benim icin onemli olan cok asiri kas kutlesi ve patlayici guc yerine,
    normalden biraz daha fazla kas kutlesi ve kondisyon, kesintisiz guc

4. sir_

sir_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kick boks-body
    Yer:
    istanbul
    O kadar masraf yapıcağına gidip spor salonuna sistemli ve her bölgeyi farklı aletlerle çalıştırarak yapsan daha iyi olmaz mı.

5. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bench i 29YTL yemi ne aldim, sok indirimler yapiliyorya buyuk alisveris magzalarinda :D ordan,

agirliklarda oyle..

yani toplasan tamamina maksimu 150 YTL ye yakin birsey vermisimdir (agirlik kemeri + deri eldivenler dahil) :) +solana gitme imkanim var ama gidebilecegim salonda hoca yok :D digerleride bana cok uzak, en mantiklisi buydu bence. Cunku dusunsenize, kondisyon gerekiyor bana, ve gidecegim salonda hoca olmayacak, saatinemi ne 10ytl vermektense bu daha mantikli geldi bana, siz ne dersiniz?

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi resimlerde 7 santim farka dair en küçük bir ipucu göremedim, güzel kilo vermişsin, aynen devam.
    Zaten ölçülere çok takılmaman lazım, proteince zengin, karbonhidrat yönünden yeterli, yağında sıfırlanmadan ama günde 50 gramla sınırlı olduğu bir beslenmeyle, hem kas kütlen artacak hemde yağların azalacak.
    Bu ölçü olayını doğru yolda olup olmadığını anlamak için önemsiyorsan, bence hiç kafana takma.
    7 santim alsan da almasanda, iyi beslenmen, haftada 3 ya da 4 gün idman yapman lazım.
    Tüm vücudu bir seferde çalıştırdığın, başlangıç seviyesi programı forumumuzda var.
    Boynun kalın, resimlerde sağlam bir ensen var, ama eğer yaptığın ölçüm doğruysa kilona göre oldukça kalın.
    Bence sorun değil, kalem boyunlu olmaktan iyidir, keşke omuzların bu kadar ince olmasaydı, ancak dert değil, düzenli beslenme ve idmanla vücudun süratle kabuk değiştirecek gibi.
    Başarılar.

7. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ilk 17 gün için pek yorum yapılmaz ama ,
    doğru oldasın sabret ve çalış gerisi gelir zaten

8. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    17 günde ne yorumu beklyrsn arkadaşım ....önce bir 6-7 ay bekle ondan sonra fotograflarını koy...merak ediyorum sen o fotograflara bakınca birşey görebiliyor musun?..ilk önce sabır sonra azim ve hırsla cok sey başarabilirsin...sana tek tavsiyem sabırlı olman bu işte.....daha yorum için cok erken...sadece kilo vermşsn onu söyleyebilirim.....yolun acık olsun....

9. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    bence hiç bir fark yok. ama yılmadan devam et. 17. günde fazla bir değişim göremezsn.

Sayfayı Paylaş