Moraller Sıfır

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve cgtyxx tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yeni başladım henüz ilk ayım ve 1 aydanda çok bişi beklememem gerektiğinin farkındayım (bir ayda yada 2 ayda baklava çıkarmayı dusunenlerden değilim.) ama sanki çalıştığım bir ay hiçte faydalı geçmemiş gibi ve morallerim bozuldu ama bırakmaya hiç niyetim yok, tecrübeli arkadaşlardan ricam bana tavsiye vererek ne yönde ilerlemem gerektiğine yardımcı olmaları. Boyum 190 kilom 83 ilk başladığımda 90 kiloydum. Yazacak herkese iyi veya kötü yorumlarından ötürü teşekkür ederim uploadfromtaptalk1427991138800.jpg

2. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Moralinin bozulmasına gerek yok. İki resimi dikkatlice incelersek göğüs bölgen keskinleşmiş, arka kolunu pek göremiyorum ama ön kolda gözle görülür büyüme söz konusu. 1 ayda tabi çok büyük şeyler beklememen lazım

cgtyxx bunu beğendi.
  3. warheat

warheat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim 90 kilodan 83 e inmişsin bir ayda bu daha hızlı olamamalı zaten Ve fotoğrafların arasında farklar var. Moral bozmak yok Spora devam.

cgtyxx bunu beğendi.
  4. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim dikkate alıp yorum yaptınız için, bende 1 ayda çok bişi beklememem gerektiğinin farkındayım ama sanki boşa çalışmışım gibi bir his oldu, kilo vermeyemi odaklanmaliyim napmaliyim şuanda onu düşünüyorum

5. warheat

warheat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kilolu gözükmüyorsun vermeye falan odaklanma antrenmanına odaklan Kaslarını bütüt vücudunu genişlet :)

6. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim inş önümüzdeki aylarda daha güzel fotolar atmak nasip olcak böyle şeyler duymak insanın moralini yerine getiriyor

7. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman biraz bulk için uğraşıp hacim yapmaya çalışayım

8. warheat

warheat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    AYnen bende ilk ay göbek yapmıştım çok yemekten biraz çıktı hocaya danıştım. o vücudun büyüdükçe dağılır sen merak etme aynen devam dedi. senin konunun iki altında benim 2 bucuk aylık beforem var değişikliğe bakabilirsin.

9. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi baktım çok iyi gelişim gostermissin tebrikler inş ben 3 ayım dolduğunda öyle bi gelişim gösterebilirim, senin yağ oranı da düşük oda iyi bi etki yapmış benim nedense gövdede yağ oranı çok yüksek, mevcut sartlarimdan ötürü malesef istediğim gıdaya erişimim pek yok ondan dikkat edemiyorum kardiyo da pek yapmıyorum onuda yapmam lazım sanırım

10. warheat

warheat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Sen takılma yağ konularına falan o kadar Kolların bileklerin maşallahı var. Birde 1.90 boya rağmen kalın gözüküyor. Ah benimde boyum o kadar olaydı :) Çok kıskandım boyunu :))

11. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ilgin için teşekkür ederim kardeşim bu moralle dahada hirslandim inş daha iyi olucam

12. warheat

warheat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hadi bakalım Afterları bekliyoruz iyi akşamlar :)

13. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İnş, hayirli aksamlar

14. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Vücut tipinize bakılacak olursa eğer yağ oranınız azalmış görünüyor hemen beklenti içerisine girmemek lazım karın kaslarını şekillendirmek kolay bir iş değildir sabır,sağlam bir diyet ve besin düzeni gerekiyor egzersizlerinde çabası eğer ki düzeni oluşturursanız kendinizde daha erken pozitif sonuç alırsınız fakat bu sizin elinizde genel olarak sebze ve et ürünlerinden yararlanın haşlanmış yumurta vs, eminim sizde bunları biliyorsunuzdur ama egzersizleri doğru yapabilmek çok önemlidir aşağıda eğer hiç izlemediyseniz size bir kaç video tavsiye edeceğim,Ayrıca mutlaka evinizde barfix barı mutlaka bulundurun ve Şınav,Mekik,Barfix,Squat çalışmayı unutmayın başarılar ;)
    http://www.uzmantv.com/evde-yapabilecegimiz-bel-ve-karin-egzersizleri-nelerdir
    http://www.uzmantv.com/karin-kaslarini-kisa-surede-gelistirecek-hareketler-hangileri

15. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Barfiks dışında hepsini çalışıyorum ama kilo vermek için 1 ay boyunca karbonhidrat ile yağı en düşük seviyede tutmaya çalıştım, bu ayda karboyu ve proteini ve ağırlık ile set sayılarını arttırmaya çalışıcam bakalım inş faydasını görürüm haftada 6 gün çalışıyorum bir bölgeye 2 defa sıra geliyor bakalım diğer ay ne kadar fark yapcam, baklavalar şeker bayramına yetisse yeter teşekkür ederim yorumun için

16. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Ağırlık ile set sayılarını arttırmak için kollarınızın iyi gelişmiş olması gerekir aksi takdirde fazla zorlarsanız kas yırtılmasına sebebiyet verebilirsiniz benim önerim kendi vücut ağırlığınızla çalışmanız lazım ilk başta 3. veya 4. aya gelince kademeli olarak ağırlık seviyesini arttırın haftanın 6 günü çalışmanız güzel fakat tavsiye olarak her sabah şınav ve mekik'le uyanmalısınız 30 kere çekmeniz yeterli başarılı çalışmalar ;)

17. Academy

Academy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    bende 1.90 83 kiloyum. ama ben 68 den aldım yaklaşık 13 aydır falan. sana birebir beslenme ve supplamentlerimi yazayım bu şekilde devam et fark göreceğine eminim . ben mutfak tartısıyla ölçtüğüm için kesin gramlar vereceğim sana sen göz kararı da yapabilirsin.

sabah
    -3 tam yumurta ve çörek otuyla omlet
    -kahve
    -100 gr yulaf içine 50 gr muz ve 250 ml süt

antrenman öncesi nox

antrenman sonrası 100 gr lor 50 gr muz 5 er gram kreatin ve glutamin

eve gidince
    -85 gr bulgur,makarna ya da pirinç
    -200 gr tavuk

öğlen yine aynı yani 85 gr makarna , bulgur ya da pirinç ve 200 gr tavuk

ara
    -200 gr yarım yağlı yoğurt
    1-2 saat sonra bir yeşil elma

akşam 20.00
    200 gr tavuk
    bol limonlu az zeytin yağı ile salata

23.00 civarı 100 gr lor peyniri
    uyumadan önce de 5 gr glutamin

bodykazm bunu beğendi.
  18. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim yorumlarınız için sınav zaten 30 40 tane cekebiliyorum barfiks maksimum 12 tane bencte maksimum 70 basabiliyorum ama sanırım en büyük eksiklik beslenme düzenimde onu bi gözden geçirip yoluma öyle devam etcem

19. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Gayet iyi, ilk 1-2-3 ay arasi hızlı kilo alıp/verilir normaldir. 1 ayda değisim var. 5x5 stronglift programlari önerebilirim.

I believe in Fitness

20. cgtyxx

cgtyxx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Moraller fora çalışmaya devam

Sayfayı Paylaş