Moralimi Çok Bozuyor :/

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler diş ağrısı mı ondan bile emin değilim onu söyliyim benim sol tarafta ve sağ tarafta alt dişlerde 2 şer tane dişlerin arasına sürekli tavuk yerken kırıntılar giriyor kürdan ile her tavuk yediğimde yani her gün temizliyorum diş aralarını bir de 2-3 haftadır o diş aralarının aşağsında damaklar kırmızılaştı baloncuk gibi oldu ne zaman tavuk yesem acıyor dişlerimde bir sorun olduğunu düşünmüyorum dişlere dokununca acımıyor o aralardaki kırmızı damaklara değdiğim an başlıyor acımaya tavuk yerken de sürekli oraya değiyor 27 kasım da dişçiye randevum var da nasıl tarif ediceğimi bilemiyorum kadına gerizekalı durumuna düşmek istemiyorum ben ki kulağımda sorun olduğunu hissettiğim halde 3 defa doktora gitmeme rağmen doktorlar birşey bulamadı ya ben anlatamıyorum derdimi yada onlar anlamak istemiyor tavuk yemeğe korkar oldum artık daha doğrusu herhangi birşey yemeğe korkar oldum moralim çok bozuk :( :(

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sanirim dis etlerin apse yapmis,discin zaten onu görür,kürdanla fazla karistirdin sanirim:)

Sayfayı Paylaş