Moralim bozuluyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve HeLLHounD tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. HeLLHounD

HeLLHounD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    BURSA
    18 yaşına yeni girdim bu sene ygs sınavına gireceğim bu nedenle dershaneye yazıldım ancak bu dershaneye gitme olayını sıkıntı ediyorum kendime.18 yaşına gelmeme rağmen doğru düzgün sakallarım çıkmadı bunun yanında 1.74 boyunda ve 61 kilogramım durum böyle olunca yaşımdan çok daha küçük gösteriyorum.Bu durum canımı sıkmaya başladı gerçekten. Ailemde köse adamda yok niye çıkmaz bu sakallar hiç anlamıyorum.Bununla birlikte doğru düzgün kiloda alamıyorum boyumda kısa olunca hepten canım sıkılıyor.Hadi sakal çıkmadı diyelim bari boyum az biraz daha uzun olsaydı oradan kurtarsaydım veya biraz daha kilo alıp daha kalıplı biri olsaydım.Biliyorum bunlar öyle büyük dertler değil bunları kafama pek takmamam lazım ancak yapamıyorum.15 yaşında çocuklarla aynı gözükmek canımı sıkıyor.duh

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bende 15 yaşındayım ama 18 gösteriyorum :D boy 180 kilo 98..

Ben memnunum halimden ama..

Bence bi büyüğüm olarak 1.74 boy kısa bi boy değil.. 21 haftta 23 yaşına kadar uzayan bile oluyor... Sakalda elbet çıkar büyük bi dert değil sende demişsin.. Bu sporu yaparak gittikçe hacimlenirsin zaten umarım herşey istediğin gibi olur abithums:thums:

bi arkadaşım var 14 yaşında bildiğin sakal çıkıyor ve her hafta traş oluyor.. Emin ol öyle olmaktan iyi senin durumun..

HeLLHounD bunu beğendi.
  3. HeLLHounD

HeLLHounD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    BURSA
    Güzel dileklerin içi teşekkür ederim.İnşallah dediğin gibi hiç değilse bu spor sayesinde daha kalıplı daha kaslı bir vücuda sahip olurum da bu yaşından küçük gösterme olayını bir nebze olsun gideririm.

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    1.zayif ve celimsiz olmak insani kucuk gosterebilir tedavisi:body yap hacim kazan
    2.sakal biyik insani daha olgun gosterir tedavisi .2 yil bekle hic bisey yapmana gerek yok
    3.boyun buyuk kucuk gostermekle bir ilgisi yok bence ilk 2 si halloldumu onu takmazsin zaten :)

benimde sakallarim 18 19 gibi cikti acele etme ben ne parlak suratlar gordum onlar bile simdi sakalli geziyor :) bir arkadasim 22 yasinda cikti kiminin 15 de cikar bunu hizlandirmaya calisma bence

5. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Ya taktığın şeye bak.. Hayat herşeye rağmen güzel
    E bende 18 yaşındayım benimde sakalım çıkmıyor,benimde boyum kısa ne yapayım şimdi isyan edip hayattan mı soğuyayım. Hiç gerek yok hayat herşeye rağmen güzel,hayatın keyfini çıkarmaya bak. Bunlar takılmıcak şeyler...

6. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    yahu guzel kardesim ,daha ne istiyorsun , sakalın cıksa ne olacak hergun tras olacaksın,dert resmen, kucuk veya genc gostermek her zaman avantajdır. 40 lı yaslara gelince ne demek istediğimi anlayacaksın.. bu arada lisede senin durumunda bir arkadsım vardı , yıllar sonra universiteden sonra gordum ,bayagı boy atmıstı. kimisi gec gelisiyor belki senin de durumun boyledir.

7. Ferhat Ece

Ferhat Ece Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Eski bi konu da yenilik getirebilirsek yaşım 27 sakal problemim var. Köse değilim fakat gürleşme yok koyulaşma yok yanak bölgelerinde bıyık ve çene bölgesi dolu . Testoyu artırabilirsek acaba çıkarabilir miyim ? Teşekkür ederim.

8. eren123321

eren123321 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    sakal için sarımsak olayını dene derim boy için de basketbol voleybol yüzme yapabilirsin ama 3 yılda anca 2 3 cm uzar boyun oda bi gerçek ha boyun kısamı hayır dünya sıtandartı 1.75 yani boyun normal bence sen lysden sonra vg ye basla 1 sene yap sonra bi definasyon yap sonra bak bakalım bi .bende senin yasadıklarını yasadım 60 kg 1.74-1.77cm arası boyum vardı bide göbekli ve tipsizdim sivilcelerde baya vardı millet bana iğrenir gibi bakardı aşk acısı çekerdim itilir kakılırdım ama hiç şikayet etmedim sonra bir gün Allah a dua ettim ve spora basladım şimdi ise kızlar peşimden koşuyor erkekler kıskanıyor geçen bi kızla konuştum kız biraz havalı kızın nutku tutundu anlattığım ve yaşadıklarım gerçektir git dua et ve spora basla yani tevekkül et gerisini yaratan zaten yapıcaktır

Sayfayı Paylaş