moralim çok bozuk

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve chancan tarafından 16 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. chancan

chancan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar herkese merhaba ben geçen sene ağustosda bb ye başlayıp ekimde bırakmak zorunda kaldım ölçülerim ise;
    kol başlangıç 25 bitiş 29
    göğüs başlangıç 87 bitiş 91
    bel başlangıç 82 bitiş 87
    omuz başlangıç 104 bitiş 110
    kilo başlangıç 58 bitiş 67

neyse nisanda tekrar başladım yine ölçüler;
    kol başlangıç 28 şuan 30.5
    göğüs başlangıç 91 şuan 95
    bel başlangıç 92 şuan 90
    omuz başlangıç 106 şuan 109
    kilo başlangıç 70 şuan 72

moralimi bozan konu arkadaşlarım sende hiç gelişme yok diyorlar salonda benle beraber başlayanlar benden ağır kaldırıyo ben kaldıramıyorum salona vücudu sağlam kişiler gelince moralim bozuluyo ki bugün salonda en çelimsiz bendim herkesde maşallah Allah dahada versin sağlam vücut vardı kendimi kötü hissettim takviye kullanmıyorum beslenmem de pek iyi değil özellikle yumurtadan tiksiniyorum sizce takviye almamın zamanı geldimi yoksa benden bişey olmaz diyip sporu bıraksam mı ?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Sırayla başlayalım. Bu sporu yapıyorsan herkesin laf etmesine alış :) Herkes atıp tutar he de geç. Ağır kaldırıp kaldırmaman önemli değil. Sen hareketi düzgün yapıyormusun ona dikkat et. Zamanla zaten ağır kaldırmaya başlayacaksın. Hatta sana şunu örnek vereyim sakatlıklar nedeniyle yarım kadar adamlar benim maks girdiğim ağırlıkla ısınıyorlar. Hiç kafama takmıyorum gülüp geçiyorum. Takviyeden önce beslenmeni düzenle 3-4 ay bu şekilde devam et sonrasında ihtiyaç hissedersen kullanırsın. Herkesten bir şey olur yeterki inanasın ve yapması gerekenleri en doğru şekilde yapsın.

Azi, themertyildiz, chancan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. chancan

chancan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim. Ama insan ister istemez kendini kötü hissediyor benden bişey olmaz gibi düşünüyor.Sanırım bi 4-5 aydan önce bişey demiyim kendim için

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yahu insanların dediklerine kulağını tıkayacaksın heleki vg sporu yapıyorsan Arnold hakkında neler neler diyorlar adam kafaya takmadığını söylemiştir geziyor yiyor içiyor kızlarla sevişiyor trilyonlarla oynuyor konuşanlarda konuştuğu ile kalıyor her vücut az yada çok kaslı olur yeterki beslenmene dinlenmene antremanlarına motivasyonuna dikkat et

StormBlast, Azi, themertyildiz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Kimse anasının karnından o şekilde doğmuyor :) Herkes çalışarak ter akıtarak bir yerlere geliyor. Kendini kötü hissetmek yerine kendini gaza getirmek veya yeni birşeyler öğrenmek için çevrene bakmayı dene

Azi ve chancan bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    hep atlanır şu konu motivasyon vgde çok önemlidir moralin çok düşükse ne kadar beslenmene dinlenmene antremanlarına dikkat edersen et tam istediğin sonucu alamazsın

Azi ve chancan bunu beğendi.
  7. chancan

chancan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    peki arkadaşlar beslenmeye dikkat edersek sporu nizami yaparsak gözle görülür gelişimi kaç ayda görürüz bu kişiden kişiye değişir tabi de ortalama olarak ne dersiniz?

8. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bunu kimse bilemez. sen çalışmaya başla gelişimi gör 1 sene bile ne kadar kısa gelicek göreceksin :)

Azi, chancan ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş