Moralim çok bozuk

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve jimraynor tarafından 18 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Merhaba arkadaşlar 6 aydır hacim programıyla 78 kilodan 84 olmuştum. Göbeğim olduğu için kalıplı olmanın bir mantığı yok diye düşünerekten 2 ay önce definasyona girdim. Göbeğim çok az kaldı ve 78 kiloya indim. Daha define bir görünüme sahip oldum yağım azaldı sırtım harika define bir görünümde ama kollarım da buna paralel inceldi.

Dün kız arkadaşım iyice inceldi kolların dedi moralim bozuldu. Tekrar hacim programına girsem de 100 kilo olana kadar kassam mı diyorum. Şevkim kırıldı resmen.:eek:

2. orhanyılmaz

orhanyılmaz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    body building - fitness @ welness
    Yer:
    istanbul
    bu inişler çıkışlar çok normal... 6 ayda çocuk olmuyor.. vücut nasıl olsun dimi!!!

antrenmanlarından geri kalma... beslenmene dikkat et... takviylerine yoğunlaş... gerisini zamana bırak...

kızlar bazen gereksiz konuşurlar... takma fazla!!!

sen yoluna bak

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  4. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    şu mantıkla düşün o zaman.
    100 Kg oldun.. şimdikinden 10 cm fazla kolların oldu...
    Kız arkadaşın geliyor Ve " Pff Kolların çok yumuşadı senin" diyor =)
    Ne hissederdin?
    İyisimi, hazır yağlarını kaybetmişken, bir daha hiç yağlara bulaşmadan hacim kazanmaya çalış :):)
    Chin:_dumbellllsweightlifterbench_OweightlifterdumbellllsChin:_

5. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    definasyonun kas kaybettirmesi yaygın bir durum,yağ yakarken kasta yakıyorsun çünkü.Bcca kullansan bir ölçüde önleyebilirsin.

6. fakasupi

fakasupi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Bi ara benimde kiz arkadasim öyle bisey demisti kollarin cok ince diye, bende hemen karsi atakla sen kendi göbegindeki kalcandaki yaglara bak diye cevap vermistim hicde moralimi bozmadim. O bi zamanlardi tabi simdi ise 42 cm kollar var cok sükür laf atan yok. Sen sikma canini zamanla davul gibi olur kollarin t-shirt ün gömlegin icine sigmayinca kollar anlarsin. bikac ay önce aldigim ve icine rahatlikla girdigim gömlek artik antremandan sonra olmuyor, tabi bu insana büyük bi haz veriyor.

7. CooLBLooD

CooLBLooD Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmiT
    kızlar genelde bo$ konu$urlar ztn takma kafana...yaglarını vermi$sin $mdi tamamen yagsız bi kas kütlesi elde etmeye calı$...saygılar..

8. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    çevredekileri çok takmamak lazım. durumumuzu en iyi biz biliriz. eski bastığımız kilolar barfiks dips sayıları ile kıyaslayarak. 2 sene evvel bulk olayım dedim 98 kiloya çıktım 176 boyda görenler dedi sporu bıraktın mı ayı gibi olmuşsun. şimdi 79 kiloyum şimdi de diyorlar ki sporu bıraktın mı çok zayıflamışsın. ille laf sokacaklar.

Azi bunu beğendi.
  9. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Deathlifter kardeşim. Moralimin bozulduğu her konuda benim moralimi yükseltmek zorunda mısın arkadaş bırak peşimi :)

Haklısın aslında kilolarda hiçbir değişim yok hatta tekrar sayılarını daha arttırdım.

Daha defineyim ve göbek kısmımdaki yağlar gitmek üzere. Ama kollar da incelmedi değil. Daha şekilliler tamam ama daha eski hacimli görüntüsü yok.

Aslında moralim bu konuyu açtığımda bozuktu şimdi sorun yok. Bazen diyet spor vs. insan psikolojik olarak yoruluyor böyle patlamalar yaşıyor. Ben de böyle bir şey yaşamıştım sorunu direk beni en iyi anlayacak insanların olduğu yerde paylaştım.

Azi bunu beğendi.
  10. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Kadınları anlamaya çalışmamak gerek.Ne demiş Oscar Wilde:"Kadınlar anlaşılmak için değil sevilmek için yaratılmıştır".Yani herşeye bahane bulabilirler hiçbir zaman yeteri kadar tatmin olmazlar.Onlara fazla değer verirsen eğer seni özgüveni düşük bir erkek olarak niteleyip bırakabilirler bile.(Kadın bilinç altı öyle çalışır)Sen ne hoşuna gidiyorsa onu yap.Ne istedikleri bilinmez kadınların,kaslı erkek ıyy derler dışarda görünce yiyecek gibi bakarlar.Sert erkek mi?Iyy derler.Kötü çocuqlara kaptırırlar gönüllerini:)Yani yaptıkları-hissettikleri-söyledikleri birbirini tutmaz.Gene ne demiş Sigmund Freud:"Henüz yanıtlanamamış ve kadın ruhuyla ilgili otuz yıl süren araştırmalarıma karşın benim de yanıtlamayı başaramadığım çok önemli bir soru var:Kadın ne ister?"Bırak onlar ne derlerse desinler takma.Bu sporu erkekler(Bodyle ilgilenmeyen) bile anlamıyor kadınlar nasıl anlasın?

jimraynor bunu beğendi.
  11. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    sadece kıskanıyor ve çekemiyorlar. :)

12. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    definisyon dönemlerinde maratoncu gibi koşular , seda sayan gibi diyetler yaparsanız olacağı bu. en kolay yağ yakılan spor, yani body building yaptığınızın farkına varmanız dileğiyle, kolay gelsin.

13. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    samet dediğin doğru teorik olarak. ben çok araştırdım aslında SAĞLAM vg yapıyorsan kardiyoya hiç gerek yok. anormal diyete de gerek yok. ama salonda görüyorum 16 yıldan fazla vg yapan, müsabık olmuş olanlar bile illa bisiklete oturuyor. çözemedim. kesinlikle ağırlık çalışmaları her türlü koşu bisiklet yüzme vs den kat kat daha etkili yağ yakımı için. ama bir şeyleri yanlış yapıyoruz herhalde.

Azi bunu beğendi.
  14. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    antrenman sonlarında 10-15 dakka interval bisiklet yapanları görüyorum, eca yada ventolin stacklerde faydalı olduğunu duydum, kendim denediğim dönemde de verimli olmuştu aslında. ama bu sadece endomorphlar için geçerli ( yağlanınca jinekomasti tarzı memeye benzeyen vücut tipi diye özetleyim en kısa). bu arada yanlış yaptığımız şey genelde beslenme oluyor, büyük hevesle ve disiplinle başladığımız diet kaçamaklarla bozuluyor ve süreç uzuyor aslında.

15. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    eklemek istiyorum, squat ve deathlift hem genel hacimde, hemde genel yağ yakımında belirgin fayda sağlayan çok önemli 2 hareket. onlarıda boşlamamak lazım asla.

Sayfayı Paylaş