Moral Motivasyon İHtiyacı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve okko tarafından 19 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    evet arkadaslar aranıza katılmış bulunmaktayım yıllar once lise hayatımda vucut çalışlırken ve düzenli spor yaparken çok iyi bir vucuda sahiptim ama daha sonra bırakıp universite öğrenci evi durumlarına düşünce şuan 110 kiloyum ve artık yeter diyorum sizler bu konular bilgili arkadaşlarsınız bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sevgili okko derdının ilacı zaten sende mevcut.ağzının hemen kenarında bır fermuar var.bunu çekmeyi başarabilirsen ve spora yenıden dönüş filmini haftada bırkaç kez izlersen eski formunu yakalarsın.

3. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    inş dostum baslicam artık yeter cünkü gırtlağa son artık kendimi terbiye etmem lazım

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    İnsan aşağı yukarı ne zaman gerektiği için yiyip ne zaman gereksiz yediğini zaten anlıyor. Senin yapman gereken, gereksiz yediğini farkettiğin anlarda aklına zayıflamam lazım düşüncesini getirmek. Bunu gerçekten istemen 1inci adım. Gerçekten zayıflamayı isteyeceksin, daha sonra da elin abur cubura gittiğinde veya fazla yemek yiyeceğin sırada kendini sorgulayacaksın. 5-6 gün bu şekilde yaşayıp, diğer 1-2 gün atıştırmayı frenlemeyebilirsin. Düzenli spor da yaparsan emin ol ne spor ne de beslenme konusunda kendini fazla zorlamadan hızla normal kilona dönebilirsin. Başarılar...

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Filmlerde yapılan bir şey vardır, kişi en berbat, en yağlı halinin fotoğrafını çekerek bunu buzdolabına ve başka görebileceği bir yere yapıştırır.
    Bu sayede eli her abur cubura gittiğinde, neden uzaklaşmak istediğini, neden artık bıktığını somut olarak gözünün önüne getirmiş olur.
    Bir kaç dakikalık ağız tadı, o çirkin ve rahatsız edici göbeği taşımayı devam etmeye değer mi?
    Bunun için bence elinin altında bir resim olmalı,her an hedefini sana hatırlatması ve seni frenlemesi için.
    Aynaya bakarken kendini aldatmak ne derece zor ise, o resme bakarken abur cubur yemekte o derece çetrefilli olacaktır :D

6. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    gerçekten saolun arkadaşlar şubatla beraber rejimime başladım tavsiyelerinizi bekliyorum

7. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    belki biliyorsundur ama destek olsun diye ve tecrube ettigim icin yaziyorum...

en umutsuz tadsiz enerjisiz aninda seni hedefinden koparmasina izin verme, icinde ki seni buldugunda gucunun ne kadar inanilmaz oldugunu goreceksin..hem kolay hem zor, sevmekle basliyor gerisi geliyor..
    basarilar dilerim..

8. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    unutmusum eklemeyi;

bende muzik cok etkilyeci oldu.. tavsiye ederim...

Sayfayı Paylaş