MMUSA Creatine Serum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bodytobody tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodytobody

bodytobody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bench_OArkadaşlar herkese merhaba,
    Türkiye piyasasına yeni giren bir marka var MMUSA Kreatin serumları. Ürünlerin sıvı olması ve dil altından 5ml alınmasının yeterli olması çok ilgimi çekti. Ben 2 tane ürününü aldım XTRA Creatine with Glutamine ve Glucosamine male.Henüz 1 haftadır kullanıyorum ürünü. Daha uzun süre kullananlar var mı, yorumlarınızı bekliyorum.

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    daha once sorulmustu bu soru, konusu da acilmis olabilir arama yap

3. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    ilk mesajında ürün için konu açıyosun ve bahsettiğin gibi piyasaya girmemiş bir üründen

Son düzenleme: 29 Ocak 2008
  4. bodytobody

bodytobody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım dikkat edersen piyasaya yeni giren bir ürün dedim.Piyasaya girmemiş demedim.Forumda araştırdım ama konuyla ilgili detay bulamadığım için başlık açma gereği duydum.Yeni başladığım bir ürün olduğu için, tecrübesi olanlardan faydalanmak istedim sadece, sanırım yanlış bir şey yapmamışımdır.

5. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü aldıktan sonra bir yorum yapmamız saçma, bende ürünü ve markasını ilk defa gördüm. Sıvı olmasının elbet faydası olacaktır ancak 5 ml ne kadar kreatin ihtiyacınızı karşılar bilemem. İnternetten aratınca 200 mg lık kreatin serumu diyo, ki eğer genel olarak kullanılan kreatin monohydrat ise bu çok küçük bir miktar ancak sanırsam farklı bişi ( creatine fosfat bileşimi yazıyo )

Bence sen tecrübelerini yazsan daha iyi olur birkaç hafta sonra :)

firebird bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş