mma ya basliyorum tavsiyeleriniz gerek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Hayalet- tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hayalet-

Hayalet- Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    2
    iyi gunler,
    oncelikle bi ozet geciyim.ben 17 yasina yeni basmis kani saatte 7390 km hizla akan ama bi o kadarda agir abi bir turk genciyim efendim.

fitness calismamin bes bucukuncu ayinda bu isin zengin sporu oldugunu ogrendim.ozellikle benim yasimda 3 ogun yapmak zorunda olup evde ne cikarsa onu yemek zorunda kalan birinin bu yasta bunu yapmasinin cok aptalca oldugunu ogrendigim an salona mma kursu acildigini ogrendim.

googleden baktigim kadariyla cok unlu/sayili bir hoca oldugu icin isim vericem,antalyada erdinc aksakal ile birlikte calisicam.bu ismi kime versem hep olumlu/olumsuz bi yorum yapti adamin hakkinda onun icin yazdim belki biri cikar onemli bisey soyler diye.

neyse.haftada 2 gun.2 ser saat.

yani haftada 4 saat

ayda 16 saat.ve aylik ucret 100 tl.

sorum su:
    benim muay thaiye giden bir arkadasim var.haftanin 4 gunu antreman ve aylik 50 tl.

bu cocuk 2 aydir gidiyor ve bana iki sey soyledi:

1-) kavgadan onceki o heyecan el ayak titremesi "tamamen" yok oluyor

2-) dovus hareketlerini ogrenmiyorsun,refleks olarak vucuduna yerlestiriyorsun.kavga ederken simdi yumruk atiyim simdi tekme atiyim diye dusunmuyorsun,vucudunu baska biri kontrol ediyormus gibi iki uc harekette siradan birini nakavt edip geciyorsun dedi.

simdi sorarim sizlere.

1-) bu cocuk abartiyormu yoksa dovus kurslari gercekten insani terminator yapabiliyormu?

2-) fiyatta bi sikintim yok ama yinede yarisi kadar gorup iki kati para odemek,her ne kadar ilerledikce hemen hemen tum dovus sanatlarini ogrensende fazlami bu is icin

3-) haftada iki gun?
    muay thai icin konusuyorum,bu adamlar tek biseye odaklanmasina ragmen haftada 4 gun gidiyor.

biz ilerledikce saldiri/savunma cok cesitli seyler ogrenicek olmamiza ragmen 2 gun gidicez.haftada 2 gun dovus gormeyle nereye varilir?

not: acikcasi sokakta dovusmek icin ogrenicem.hatta tek basima 2-3 kisiyle birden dovusebilene kadar kendime rahat taminiyacam ki daha cok yolum var.haftada 2 gun?haftada 4 saat?bi gun hareketi ogretir ertesi calisma gunu helene kadar ben zaten unuturum?

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : mma

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş