MMA kilo değişimi

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve mirko-Cro-Cop tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mirko-Cro-Cop

mirko-Cro-Cop Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Herkeze selam ,, hiç uzatmadan anlatayım hemen,, her insanın arada bir 1-2 kilo oynama olsada belli bir kilosu vardır ,, ben boy 1,86 ,,kilo 85 , ve arada yukarı 89 lara doğru çıkıp inen bir yapıdaydım , mma in güreş kısmı kilo ve kuvvet ile çok alakalı , sorun şu kuvvet çalışmalarını geçen 3 ay hakkını vererek yaptım yediklerime mütiş dikkat ettim , sporcuya zararlı ne varsa listemden çıktı , görüntü olarak aldığım sonuç çok iyi oldu yağlar gitti şekil belirginleşti , kiloysa ilk defa 80 oldu , görüntü oldu canavar :) hızda artış var spor için buda çok iyi ,, ancak işin lutra livre bölümünü güreş bölümünü ivşa ederken fark ettiğim bir şey ,belli bir seviyede kuvvet te de düşüş var gibi sanki , tam emin olamadım ama kilo ile birlikte bir miktar güçte mi kaybettik acaba ? bu kadar emekten sonra hatalı yada eksik bir iş mi yaptım bilemedim .

2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Kuvvette düşüş hissediyorsan, sana yararlı olacak egzersiz; Türk Kalkışı (Turkish Get up) bu egzersiz güreşçilerin sıkça yaptığı bir egzersiz.

Varolsun Yüce Türk Irkı.

Mert0505 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş