mma icin spor

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Brunei tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Brunei

Brunei Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki istanbulda bildiğin salon varmı yada normalleri kac para oluyor bilgin varmı birde saatleri az değilmiz sizce haftada 3 saat ? günde 1 saat yani

2. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    daha once uzun zaman kick boks ve muay thai ile ugrastim simdide mma basladim mma tum sporlari kapsiyo farkindaysaniz tek bi tekniklr gitmiyosunuz her yonden giriyosunuz kick boks cu yerdr bos guresci ayakta anlatabildimmi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Siz nasil calisiyosunuz bilmiyorum ama mma bicak sopa tarzi şeylerlede çalışıyoruz sokakta olabilcek herseyi çalışıyoruz bos torba yumruklamiyoruz

4. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Ben 10 yıl boks ile uğraştım müsabık olarak değil çeviklilik + hız amaçlı body de ihtişam güç boksta diğerlerini kazandım naturel olarak hiç görmedim duymadım sokağa hazırlayan spor bu işin kuralı sokakta dövüşmemek gerekmediği zaman gelenler önce kafasına 2-3 kişi kestirmiş onları döveceğim diye geliyor disiplini aldığı zaman sokakta kavga etmenin boş olduğunu anlıyor sen sokağa hazırlar diyorsun yanlış düşünüyorsun hiç bir spor sokağa hazırlamak amaçlı kurulmadı kurulmaz da böyle mantık olmamalı benim düşüncem budur gerisi senin bileceğin iştir değerli dostum

5. Brunei

Brunei Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beyler kavgaya gerek yok namelessa illa sokakda adam dövmek için gidilcek diye bişi yokki ama be nnerde görsem tvde mesela adam dio kendini savunmak isteyen bayanlar için birebir diyo bu güçsüzlerin sporu cekinmesin gelsin dio uzakdogu sporlarından bırıydı adını unutum winh chundu sanırm. bu arada benim soruma cevap vericek varmı mt ye kac para vermeliyim sizce

6. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    O spor ulkede pek gelişmediği için açılan yerlerin fiyatı tuzludur bi ton spor dalı var yaygın sporlara yönel olmaz bu diyorsan cukkaya kıyacaksın

7. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Dostum sen benim dedigimi anlamiyosunki sokağa hazırlar derken digerlerine gore daha cok hareket olduğundan sokaktada kural ve ahlak olmadigindan daha yonlu yardim eder demek istiyorum ve 10 yil boksla ugrasmak demekte bu iste cok iyi olduğun anlamina gelmez emin ol 15 senelik adamlarda gordum bos sporu dolu dolu yapmak var bide bos yapmak var istersen omrun boyunca yap onrmli olan yaptigin ictenlik sevmek çalışmak brn zaten hic bi yerdede sokakta kendini korusun diye kurulduda demedim sadece daha yatkin demek istedim senin anlama stilin farkli

8. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Sokağa hazırlar yazmışsın cevap atınca yok öyleydi böyleydi vucudundan belli olur insanın ne yaptığı ben efendi gibi yazdım sana yaşın ufak konuşmandan belli başarılar sana dostum

9. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Sen anlamaya anlamiyosun aynen vucut belli eder ama ne vucutlardan neler cikiyo onemli olan yas değil bastir yasin bi anlaminin kalmadigi yerlerden birisidir salon sanada başarılar

10. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Bunun sebebi yeni nesil kendini çok bişe sanıyor yazın body ye yazılıp kendini izbandut sananlar kick boksa falan gidip kendilerini sokak dövüşçüsü sananlar ellerine almışlar bi tesbih sabahtan akşama kadar sallıyorlar sonra mahalle delikanlılarıyız diyorlar yeni nesil sadece bundan ibaret.. Ama içleri BOMBOŞ. Benim bildiğim böyle delikanlılık işlerinde falan adap olur racon olur şeref ve onur olur gençlerimiz maşşallah her konuda ağızda küfür birbirlerinni analarına sövüyorlar ancak bu önceden savaş sebebiyken şu an tartışma konusu bile değil aralarında..

Balboa7 bunu beğendi.
  11. Brunei

Brunei Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konu açıldından beri hiçbir tartışmaya girmedim fakat genellemenizi **** !!

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Temmuz 2014
  12. bakici29

bakici29 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci-medikal
    Yer:
    istanbul
    kardeşim mma'i yapıp bırakmak gibi bi amacın yoksa güreş yapmanı şiddetle öneririm. Çünkü mma'da en başırı dövüşçüler genelde amerakan çıkar ve bunun en büyük nedenlerinden biride amerikada güreş'in üniversitede bir dal olmasıdır. Chris weidman'dan tut aklına gelebilecek çoğu mma şampiyonu güreş alt yapılıdır.

frodobagins000 bunu beğendi.
  13. Hammer0

Hammer0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Güreş hız esneklik ve güç sağlar bence başlanması gereken dal güreş olmalı

frodobagins000 bunu beğendi.
  14. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Ben lisanslı kickboxcuyum 2.danım ilçe birinciligim var ve daha karsıma cıkıpda bisey yapabileni görmedim direk mma başlama 1 sene kickbox isini gorur ama o bile yeterli deil yazın okul açılınca arkadaşla dudunuorum ancak kan tutanlar varsa hiç denemedim antrenmanları bile kanlı ve yerde kendi kanınızla bogulurken yumruklaşmak herkesin harcı değil hicbitbodycinin bile kalıp deil yürek cesaret zeka anlık olay analizi teknik bunların hepsi olcak yoksa cahil gucuyle deli gucuyle bi sikim olmaz ilk günden kafana pandetolyo yu vururlar yedigin dayakla kalırsın ama kickboxa başlayıp pişman olanını görmedim bunu her yerde yazıyorum sporun reklamı mı yapıpm gibi ama sporun reklama ihtiyacı yok gokhan saki gibi bir milli gururumuz var yaz youtebeye izle onu kendinde ondaki ısıgın 10 da 1 ini goruyor isen vakit kaybetme

15. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Bu konuda sana katiliyorum bende yaklasik 1 sene kick boks dan sonra mma basladim ama kick boks yaparken tae bo gures de calisiyodum ama kick boks baya bi faydasini gördüm.

Sayfayı Paylaş