MMA Antremani yapiyorum soracagim bir kac soru var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jokersmonster tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jokersmonster

jokersmonster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaslar bisey soracaktim size.
    1997 dogumluyum yasim 17.
    Boyum 1.87
    Kilom 69
    Haftada iki gun duzenli MMA antremani yapiyorum. Oradaki mma hocama sorduguma gore cusseli olmak istiyorsam 75-76 kilo olmam gerekiyormus. Oradaki fitness hocasina gorede 85 kilo olmam gerekiyormus. Sizce ne yapmaliyim acaba ben hem karin kasli hemde cusseli olmak istiyorum. Evde calismak gerekiyorsa hangi hareketleri ne kadar yapmam gerekiyor ve simdiden soyleyeyim okulum oldugu icin spora disarida daha fazla zaman ayiramiyorum yazin haftada 3e cikaricam o kadar.

2. efekankim

efekankim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kardeş bende 98 liyim arkadaşlarıma göre cüsseliyim ve karnımdan baklavalar fışkırıyor sana önerim barbrothers veya barstarzz gruplarının hareketlerini uygulaman ve genelde vücut ağırlığınla çalışmandır ben dambılla çalışıyordum kas oluyorda güç olmuyordu barfiks şınav vb başlayınca hem güçlendim hemde karnım bi anda kaslandı eğer hem cüsseli hemde güzel karın kasları istiyorsan vücut ağırlığıyla çalış ve düzenli koşu yap youtubeye barstarzz yaz abs antrenmları var kolay gelsin

3. jokersmonster

jokersmonster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardesim bu yaziyi yazali baya olmustu MMA yi biraktim fitnessa gidiyorumm 8 aydir gogus kol yaptim ama sixpak yapamiyorum biturlu
    Boyum 1.88 kilom 77 oldu. Yag oranim 12 ydi o zamanlar simdi 14. O antrenmani kac gun yapmaliyim
    Ne siklikla yapmaliyim

4. SSD

SSD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13
    Kas olur güç olmaz ne demek ya ? Dövüş sporuyla devam edeceksen kondisyon antremanları ve güç antremanlarını öneririm ben

5. jokersmonster

jokersmonster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeşim bıraktım ben dövüşü 8 aydır fitness yapıyorum

6. efekankim

efekankim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kardeşim çalışmak yetmez yağ oranınıda düşürceksin benim %8-9 arası günde bol bol su iç şekerli yiyeceklerdende durabildiğin kadar uzak dur etkisini görürsün ve karın antrenman öncesi sağlam ısınma yapman lazım sağlam deparlı sıçramalı cardiolar yağ yakımını coşturdu benim

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.575
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş