Mitotropin Zayıflama Diyeti

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve befuzorro tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. befuzorro

befuzorro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen hafta netrition.com'dan mitotropin siparişi verdim ve ürün bugun elime ulaştı.İçinden özel diyet ve antreman programının bulundugu yararlı bilgiler içeren bir kitapçık çıkıyor.Kitapçığın önerdiği günlük protein ve carb. miktarlarını yazıyorum,bu değerlere göre hangi besinleri tüketmeliyim

150 lbs üzerindeki kişilerin günlük protein ve karb. ihtiyacı:200 gram protein-110/60 gr karbonhidrat

DİYET 1(YÜKSEK KARB DİYETİ)

Öğün 1 8:00AM- 40 gr protein+30 gr karb
    öğün 2 11:00AM- 40 gr protein+30gr karb
    Öğün 3 2:00PM-- 40 gr protein+20 gr karb
    Öğün 4 5:00PM 40 gr protein +20 gr karb
    Öğün 5 8:00PM- 40 gr protein+10 gr karb

DİYET 2(DÜŞÜK KARB DİYETİ)

Öğün 1 8:00AM- 40 gr protein+30 gr karb
    öğün 2 11:00AM- 40 gr protein+20gr karb
    Öğün 3 2:00PM-- 40 gr protein+ 5gr karb
    Öğün 4 5:00PM 40 gr protein +5 gr karb
    Öğün 5 8:00PM- 40 gr protein+0 gr karb

30 günlük mitotropin kullanımında 2gün yüksek,1gün düşük karb diyetlerini sırasıyla yapın diyor sizce nasıl bir beslenme planı çıkarmalıyım

Sormak istediğiniz şeyler varsa ayrıca sorabilirsiniz el kitabındaki çalışma programını vs..

2. frhtck

frhtck Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bence buna çok bağlı kalma. sonuçta gaspari firması senin ne kilonu ne yağ oranını ne de genetik özelliklerini biliyor. eğer fazla kiloluysan mutlaka diyetisyene git. yok eğer "öyle bir durumum yok ben kendimi de tanıyorum artık" diyorsan kendine göre bir diyet programı çıkar. besinlerin protein ve karbonhidrat oranlarını belirten bir cetvel sanırım formda vardı. araştırırsan bulabilirsin. olmadı googledan bile bulabilirsin. ayrıca kullandıktan sonra mitotropin hakkında fikirlerini de yazarsan sevinirim.

Sayfayı Paylaş