mitokondri-menshealth mart 2010 sayısında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mitokondri tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    mjacksonwithus in zaten az biraz mesajlari incelendiginde bu yazdikalrinin aslinda icten ice sahip oldugu kompleksten kaynaklandigi gorulebilir. 4-5 ay spor yapip sonra steroid e kosan zihniyetten sadece birisi.
    Neyse kraldan cok kralci var burda:)

Akay, zigbog ve Rpac bunu beğendi.
  2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Çok merak ediyorum, insanlara sanal ortamda hakaret edebilme cesaretini, seviyesizliğini size kim veriyor?
    Daha önceden de petsy isimli üyeye hakaret etmiştiniz yine mitokondriyi savunma adına. Sinirlerinize ve terbiyenize hakim olamıyorsanız yazmayın olsun bitsin!
    Eğer 1 yılda yapamadığınız gelişmeyi mitokondrinin 3 - 5 yazısıyla elde etmişseniz de bu mitokondrinin yazılarının muhteşem ötesi bilgiler içeriyor(!) olmasından değil sizin yetersizliğinizdendir.

petsy, CosaNostra, Akay ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Mustafa sende bu sporun içindesin ve msnden yazışıyoruz ,sende benim kadar iyi biliyorsunki mitakondri doping kullanarak bu hale geldi bu kadar kısa zamanda (spor geçmişi ne olursa olsun).Şimdi bana saldırabilirsiniz bu sporun içinde yeni olan ve neyin ne olduğunu tam bilmeyen arkadaşlar ama mitakondrinin bu davranışı yüzünden supplementlara aşırı ve gereksiz para sayan insanlar var şuanda.Bu bence dolaylı olarak yanlış yönlendirmedir.Büyük sabırla kendisinin yazılarını takip ettim , insanlara verdiği motivasyon ve bazı bilgiler doğru gerçek ama insanları aynı şekilde gereksiz hayallere sokuyor (neyin ne olduğunu bilmeyen çaylak kesimi) ve bu arkadaşlarda belki dopingten uzak duruyor ama belkide maddi açıdan limitlerini aşırı zorlayarak supplementa gereğinden fazla yükleme yapıyorlar.Kimseyle tartışma amacında değilim mitakondri sizde kusura bakmayın ama herşeyin fazlası zarar bence.Dopinge karşı duruşunuz çok güzel ama supplementa bu kadar itmeyin insanları ,üyelerinin yarısından fazlası öğrenci olan bir forumdasınız gereksiz hayallere itip bu insalar istediği sonuçları alamayınca ,çok mu güzel olucak.Onun dışında paylaşımcılığınız çok güzel motivasyon ve enerjini çok iyi..
    Kolay gelsin

mjacksonwitus istediğine inanabilirsin, mitokondriyide kıskanmıyorum. ben mesleğimi icra eden biriyim fizik olarakta kulvar olarakta hocamla çok farklı yerdeyiz. istanbuldaysan salonumuza buyur çay kahvemizi iç tanışınca daha iyi gözlemlersin.. sevgilerimle

Son düzenleme: 5 Mart 2010
    DEXONİA, zhu.zhq, Berkthagar ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece kıskanclık baska bırsey soylemek ıstemıyorum. Bundan baska ne olabılırkı? ben mitokondri yide savunmuyorum. Gm ler baksın msj kutularımıza ?? aramızda ne gecıyor acaba. daha mehmet abi bile demedım. tanımam kısısel olarak. ben onu sadece yaptıgı sporla tanıyorum. facebookta hıc eklemedım eklemeyıde dusunmuyorum. zaten ıslerımız cok farklı. o Ankara da ben Istanbul da. sadece o bu ıste dogru olan seylerı yapıyor. ve bır yerlere gelebılmıs. neden acaba bu arkadaslar tepkılerını daha once bu kadar net veremedıler? bu resımlerden neden bu kadar gocundular? sızce bu resımlerle bu kadar net tepkı kıskanclıkla dogru orantıda olmamısmı ? bu kadar basıt mantıgı kuramıyormuyuz ? bize takdır etmek duser. kıskanmak degil tekrar soyluyorum kıskanmak degıl !

Rahatsız olan aklıbasında ınsan umursamaz. hatta burayada rahatsız oldugunu yazmaz. Pm diye bır ozellıgı var sıkayet etmek ıcın. Buraya yazarak ne amac gudduklerını de merak edıyorum.

5. yvzmst

yvzmst Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar konu amacından sapmış, ayrıca mitokondri'de övgü almak için bu konuyu açma geregi duymuş sanırım. eger konuda'ki mesaj uslubunuz daha alçakgönüllü bir şekilde olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. mjacksonwithus, forumda bilgi alış-veriş'i yaptığın insanlara neden lanet,kıskanç
    gibi şeyler diyorsun bu gercekten çok üzücü, biz sporcuyuz ve sporcu centilmendir.
    ayrıca başka üyelere yüceltici yada aşşaglayıcı sıfatlar sarfetmek forum kurallarına aykırı. uzun süredir forumda aktif olarak görünüyosun ve bunları bilmiyormusun?

Akay, zhu.zhq, Berkthagar ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    tartışmaya gerek yok herkesin görüşü farklı olabilir

mitokondri bunu beğendi.
  7. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    tmm sız haklısınız ben cok ozur dılerım. sız mitokondri yi yıldırın. forumdan uzaklassın. boylesıne yardım edıp , bilgi alısverısını maksımum olarak gerceklestırdıgımız bır ınsanı usandırıp uzaklasıtırın forumda. basarıyorsunuz hepinizi tebrık edıyorum. daha ben kayıt olmadan once gormedıgım kım bılır kac kısı daha uzaklastı forumdan.

Biz forum bulusması yaptık. Benden cok daha eskı uyeler vardı bulustugumuzda. Ve bir konu gectı bu neydı bılıyormusunuz? Uzun uzun konustuk. Daha once aktıf olarak bılgı alıs verısınde bulunan ve ınce ayrıntılarını bılen sporcular neden yazmıyor diye sohbet ettık. Herkez bu sporcu uyeler hakkında bır seyler bılıyordu. Hepsıne tacız edılip forumdan nefret ettırtmıslerdı. Tek ve en buyuk bır baska uyelerden Ayazı verıcem. Ne kadarda paylasımda bulunmaya calısmıs ancak usanmıs ve artık pekte gırmıyor. Ayaz defalarca steroid kullanmadıgını soylemıs onlar ısrar etmısler hakaret etmısler. Dıyelımkı Ayaz yalan soyledı. Bunun ne onemı var? onun ne kullandıgından bıze ne ???? bız Ayaz dan alabıldıgımız kadar bılgı almaya calıssaydık ne olurdu? Devam edın ıyı becerıyorsunuz mitokondri yide kusturun.

Ben haksızım sız dogrusunuz ozur dılıyorum konuyuda burada kapatıyorum. Sız cok buyuk ve bılgesınız. Ayazlara mitokondrilere ve dıgerlerıne ıhtıyacınız yok forumu mıllete sataşmak ıcın kullanmaya devam edin. Bu kadar guzel bır forumu bılgı alısverısı ıcın kullananlar en buyuk yararı goreceklerdır.

Son düzenleme: 5 Mart 2010
    zuzu bunu beğendi.
  8. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    yani arkadaşlar mens health e çıkmış mitokondri buraya konu açmasında nereye açsın? açmaması kabahat bence
    foruma koyulan her foto biraz da övgü için değilmidir bence boş yere kırmışsınız

okaaan ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    senaryo mu uyduruyorsun kendi kafandan? mitokondri ile ilgili yapılan eleştirilerin hangisi Ayaz ya da onun gibi eski üyelerden birine yapıldı? arada kurduğun ilişki nedir? boş atayım dolu tutsun ümidinde misin?

zigbog ve Rpac bunu beğendi.
  10. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Şu manzarayı gördüm ya daha hiçbirşey demiyorum... Forumda onca orasını burasını çekip foto koyup övgü bekleyen insanın arasında "mitokondri" gibi bir insana -ki tecrübesi bilgisi ve yaptığı vücut ortada- hava atıyor diyorsunuz. Sorarım size, siz bu sporu ne için yapıyorsunuz? Kaçınız bir dergiye makale hazırladınız?

mitokondri ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  11. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Dıgerlerı neden spor yaparken forumda paylasımı bıtırme noktasına getırsınler? gunde 10 dk zamanları olmadıgındanmı acaba? onlara gereken deger verılseydı emınımkı forumu dahada sevıceklerdı. mitokondri biraz daha bu ıse yatkın ve bu sporda sosyal halde. dolayısıyla bır dergıye kapak olmus ancak arkadaslar nedense gocunup patlamıslar. Neden acaba daha oncekı onca mitokondrının actıgı konuda bunları dıle bu derece net dile getırmedıler?

mitokondri bunu beğendi.
  12. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bu olayın kıskançlıkla uzaktan yakından alakası yok. Ben ve benim gibi düşünen arkadaşların takıldığı ve rahatsız olduğu nokta, mitokondrinin bayağı forumlardaki yazışmalar gibi "+rep, bu kadar insan okudu bir kişi de yorum yapmayacak mı" gibi paylaşımcılığın ruhuna uymayan, ego tatmini güden bir anlayış içerisinde olması. Yoksa mitokondriyi eleştirenlerden hangimiz çıkıp da "sen bu başlıkları nasıl açarsın, bu fotoğrafları nasıl koyarsın" dedik? Açtığı başlıkda yorum teşekkür beklentilerini aleni şekilde belirten birinin daha sonra da dergiye çıkmasıyla ilgili konu açmasından bizim ne anlam çıkarmamızı bekleyebilirsiniz?
    Prof vücutçuların fotoğraflarını koyduğu başlığında hepimizde olması gereken tarzda bir üslup takınsaydı eğer, msn's health dergisiyle alakalı açtığı başlığı da gayet normal, hatta içimizden birisinin oraya kapak olmasını sevinçle karşılardık. Tabi siz yukarıda kırmızıyla işaretlediğim düşünce yapısında olduktan sonra ben burda size ne yazsam boş olacak. Siz çoktan önyargılarınızı hazırlayıp servis etmişsiniz bile!

Ayazla mitokondriyi karşılaştırmak abesle iştigalden başka biri durum değil!
    Mitokondrideki durumu yukarıda belirttim. Ayaz için yönetimden ya da zamanındaki elit üyelerden hangileri kötü bir tavır takındı?

KEndine güvenip ve vücudunu beğenip de fotoğrafını koyan insanlar elbetteki övgü geleceğini tahmin edebilir ve bekleyecektir de ancak kimse bunu çıkıp da "hadi beyler eller boş durmasın teşekkür butonuna" tadında yapmadı/yapmıyor. Bunun dışında mjacksonwithus'a verdiğim ilk cavbı okumanızı öneririm.

zigbog ve Berkthagar bunu beğendi.
  13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    mitokondri bugün başka bir başlıkta nerede replerim modunda takıldığı için olmasın?

bahsettiğin insanların özel hayatlarında neler geçtiğiyle ilgili elinde bir bilgi var mı? forumda aldıkları bir tepkiden dolayı küsüp gittiklerine dair kanıtın ne? ortaya desteksiz bir iddia atıp, insanları karalamak kolayına geliyor sanırım.

diez, zigbog, MJAM27 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  14. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hic bir kanıtım yok tabıkı. ancak ayazın sayfalarını tek tek okudum. her sayfasında garanti su steroidlerle suclama gecıyor. kim bilir msj kutusuna ne kadar daha degısık formatları gelıyordur. bu cok basıt dusunulebılır. ayaz son sayfalarında hep foruma gıremedıgınden dolayı uzgun oldugunu yazmıs yazısının basında. forumu sevdıgı garantı ancak ılk atesı kalmamıs olsa gerek. bunda suclamalar etkendır.

15. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bence mitokondri bilgili bir insan olduğu için bazı kişilere antipatik gelmiş olay bu?
    Açıkçası ben mitokondriyi sverim çünkü hiçkimse onun kadar ilgili değil kim ona soru sormuşta cevap alamamış......Ama bazıları forumda arama yapınız diyerek olayı geçiştiriyorlar.....Yoksa ben mitokondrinin steroid kullandığını tahmin ediyorum ama konu bu değil...

Kısacası Mitokondri bu forumda bazı şeyleri yıkmış bir insan olduğu için tamamen alışılmıştan farklı bir profil çizdiği vede bazı kişerin sevgisini kazanmaya başladığı için bazı kişiler rahatsız olmuş gibi geldi bana..

Bu arada yöneticilerin tarafsız olması gerekir bakıyorum taraf tutuyorlar teşekkür ediyorlar o zaman bu forum demokrat olmaktan çıkmaz mı?

Medeni olarak tartışalım kimse kimseye kırılmasın...

mitokondri ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  16. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara

teşekkürler cadocx bu kadar kısa ve öz .....

konu dışına espirili bir şey yazarım hata olur ( niye ? çünkü geyik yapmak doğru olmuyormuş!!!!!!) ........birde başlık içerisinde yazdığım hiç bir şey tartışılmadan ..tek amaçla saldırmak....ya tabiki sebepler çok net

....hata bende arkadaşlar ..sizleri kızdırmışım....sizleri kırmışım bilmeden ....niye bukadar kırıldınız anlamadım..ben sevmediğim kimsenin yazılarnı okumuyorum..dikkate bile almıyor,ilgilenmiyorum..keşke bu kadar rahatsız eden birini ( mitokondri) görmezden gelseydiniz.....kimseye gelin okuyun demedim..

......sizler kavgada ilk nereye vurulur...sokakta kız tavlama yöntemleri, steroid bilgi bankası, arnoldmı döver ronnie mi..gibi daha gerçekçi daha içerikli yazıları okuyun...sizler RIZA BATUR u TEVFİK ULUSOĞLU nu ADNAN SIR ı bilmeyin gerek yok sn TULUĞ TOPA foruma yazdığında da ona sporla ilgili soru soracağınıza bilmem kimin adamını sen mi dövdün yoksa nasıl oldu gibi dahiyane sorular sorun, çok iyi olur....elinizin altında ucuz ve taksitle supplement alma şansınız varken yurt dışından getirme yollarını tartışın arada bir kaç mal gümrüğe takılsın..varsın olsun:).....

dünya şampiyonu sporcularımız ÖNDER ADSAY, ERYETİŞ KURTARAL filan ne gerek var resimlerini görmeye mitokondri koymuş ama boşa koymuş bak birde teşekkür bekliyor ne ayıp yazmış oraya okuyanlar yorum yapsın diye..MUSTAFA BEY..siz niye yorum yapıyorsunuz ki ne gerek var...boş verin orada SERDARAKTOLGANIN ESKİ HALİNİ filan ...konu soru cevap gitmesin yazsın mitokondri kendi kendine......arada arkadaşlar cımbızla kelime çekip oradan saldırsınlar......ronninin uyuyor numarasıyla yapptığı cardio videposunu izlesinler........haaa türk sporculardan eskilerdenA HMET ENÜNLÜYÜ biliyorlar ya o yeter onlara..ben şimdi LEE HANEY nin ilk olympia yarışması öncesi birinci olduğu NİGHT OF THE CHAMPİONS yarışmasında lee haney nin ardından ikinci olan kimdi desem hemen AHMET ENÜNLÜ olduğunu bilirler zaten bana ihtiyaçları yok onların geçmişe yönelik bilgileri tam...night of the champ te ikincilik ne kadar önemlidir oysa..ama gerek yok.......
    jay cutler bile personal trainerla çalışırken size forumdan alınan biligler yeter diye düşünün...bizler hepimiz aynı torna tezgahından çıktığımız için her bilgi herkese uyar nasıl olsa.....
    yazılanların içeriğini okumadan...ben hepsini okumaya değer bulmadım deyip yorum yapmaktan kaçınmayın...yada ..yazmayacaktım ama...diye başlayan cümlelerle saldırın..ama paragrafı şimdi bana cevap vermeye kalkma diye bitirin..hatta bu buraya son mesajım diye yazın .....ama iki mesaj sonra tekrar mesaj atın....

ya ben ne gereksiz bir adamım ki sizlere şunu yap, bu programı uygula diye ahkam kesmedim..bütün yazılarımda ,gözümden kaçan olduysa istemeden olmuştur..daima bu işin uzmanı olmadığımı, benim uyguladığım yöntem budur, sizde bunları UYGULAMAYIN sadece FİKİR ALIN , BAKIŞ AÇISI geliştirin gibi cümleler kurmaya özen gösterdim....asla bu doğrudur diye bir cümle çıkmadı ağzımdan....

aaa bir yerde non steroid antienflamatuarlar antreman ...ve kafein efedrin ilişkisi konusunda üzerine basa basa bu böyledir dediğim tek yer..amacımda detayların nasıl önemli olduğunu vurgulamaktı sadece.....

yada bu forumda arkadaşlarım olmamalıydı..benim görüştüğüm konuştuğum kişiler filan..hep sert erkeği, internet aslanını oynamam gerekirdi....sizler erkek erkeğe daha mutlu olursunuz...( taabi kızlara özel mesajlarla yardım etmeye meraklı arkadaşlar..hepiniz biliyorum rahat olun, keşke bu kadar özel yardımı genç erkek sporcu kardeşlere de yapsaydınızda onlarda benden yardım istemeselerdi...ama kızlara yardım daha önemli...kötübir haber vereyimmm size isimlerini bile farklı vermişler..nede olsa internet ortamı normal herkes isimini cismini söylemek zorunda değil..herkes MEHMET değil ..ne yazık ki:(...

aa birde forumda prim yapıp camiada tanınmam lazım benim....hepiniz musabık sporcu ve hakemsiziniz ya...yarışmalarda yanınıza geliceğim ..yada spor salonunuza....benim çevreye de çok ihitiyacım var ...insanlarla hiç samimiyet kuramıyorum ..internette alkışlanmak çok önemli benim için....beni üniversite para verip konferansa yolluyor yurt dışına...ama benim sizlere çok ihityacım var....hocamında...ders verip para kazanmalıyız..araba benzin yakıyor masraf çok..spor araba motorda güçlü..vergisi kaskosu filn insan yetişemiyor........ya kardeşim birraz kafayı çalıştır mehmet sen ne saf adamsın türkiyede vucut geliştirme camiası denen grup cafer ağa spor salonun da vucut geliştirme yarışması ücretli olunca kapıdan dönen parayla yarışama izlemeyen bir camia...hatırlıyorum 2008 ekimdeki yarışda musabık olanlar yanlarında gelen ler hakemleri çıkar koca istanbuldan 300 kişi yarışma izlemeye gelmişti....hatta bu forum daki ilgili dostlar yarışmada izleyici olarak bile yoklardı . ydaa fotoğraf makineleri yanlarında yoktu....hepsinin önemli işleri vardı yarışmayı izleyip neolucak onlar herşeyi biliyor yarışma sonrası tartışma ve yorumlar bile ....kızlarla konuşuyormusunuzdan az ilgi gördü...senin bu camiaya acaip ihtiyacın var bak yanlış yoldasın supplement filan ...sen biraz akıl al steroid nasıl kullanılır..aslında hepsi çok karşı steroid kullanmaya...hatta işte bu yüzden sen steroid testinden kaçma yazısı yazdınya onlar en sondaki türk maddesini uygularlar nasıl olsa:))) yarılanma ömürlerinide bilmelerine gerke yok...aaaa dur ya bunlar yarışmacı değilki testle filan işleri olmaz ne gereksiz adamsın mehmet yaaaaa....gerekli her şey forumda mevcut sen nereden çıktın abilerin karşışına ......

boş verin benim yazıları ....gereksizler zaten..bak birde uzun yazmışımki okunamaz bile gerek yok aradan hoşunuza gitmeyen cümleri bulalım..bakalımkim daha cok saldıracak cümle cıkartacak........

sizlere hayatta ve sporda çoooook büyük başarılar dilerim.....hepinizi cok seviyorum....benim için her insan değerlidir..bu güne kadar bana özelden yazıp cevap alamayan tek kişi olmamıştır...insan değerlidir...eğer istemedn kırdığım kişiler olduysa tekrar özürdilerim......

zuzu ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  17. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Ayaz'ın konusunu okuman da forumu 10 dk'da okuyup, steroid kullanımının kötü olduğuna karar vermen gibi hızlı mı oldu?

tekrar söylüyorum. desteksiz sallıyorsun.

ayrıca Ayaz'a gelen steroid suçlamalarını yapanlarla mitokondiriyi eleştirenlerin profili ve forumdaki duruşu çok çok farklı.

Foruma ne bilgili adamlar geldi. Ama mitokondiri'den bazı farkları vardı.

- Düzgün ve anlaşılır yazıyorlardı.
    - Reklam yapmıyorlardı.
    - Yanlış yönlendirme yapmıyorlardı.
    - Açtıkları konuların altında "hani bana rep" demiyorlardı.

Sana örnek, masteer, Ayaz, bozokaydin.

Birisi kıskanılacaksa o bence bozokaydin olmalı mesela. Sen ona böyle bir tepki geldiğini gördün mü?

Demek ki mesele başarı, bilgi değilmiş.

Uslupmuş.

DEXONİA, NİKE, zigbog ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  18. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    bakın ben kimseye eleştirim yok kendimle hesaplaşıyorum yukarıdkiyazımda......bir tek bir yorumundan dolayı sn mustafa bey e yüklendim isim verdim ..ondanda özürdilerim...birde bu rep nedir ne işe yarar..inanın bilmiyorum bana teşekkür edilince rep mi oluyor...? cok ciddiyim....

19. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Sizi seviyoruz hocam =) siz yazın ben tek okurum =) buna kımse kızmaz sanırım. yazmadan oncede hayal ettımde cumlesını kurup baslayın. hayallerınızı yazın konu dısı bolumune bunada kımse alınmaz =) ozaman bılgı olmaktan cıkar. kımsede alınmaz artık. Size deger verenler hayallerı gerceklestırırler okurken. siz yazın hocam.

Son düzenleme: 6 Mart 2010
    mitokondri bunu beğendi.
  20. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0

Güzel savuma...
    Düzgün ve anlaşılır yazıyorlardı demişsin Mitokonri doktor olduğu için karışık yazıyor olabilir:)
    Reklam yapıyor demişsin adam dergiye çıkmış reklam yapmasına gerek yok...

Açtıkları konunun altına hani bana rep demiyorlardı demişsin el insaf yani bukadar katı olmayın biraz espri şaka yapmış olamaz mı?

Yanlış yönlendirme demişsin işte buna cevap bulamadım neye göre yanlış bilgi kanıtla yanlış olduğunu senin dediğinin daha doğru olduğunu nereden bileceğiz..

Bozokaydın çok bilgili olabilir ama açtığı konular sadece steroidle ilgili o yüzden bilemem başarılı biri olduğu belli....

Bozokaydın Ayaz masteer bunlar çok iyi ve bilgili kişler olabilirler ancak bu kişerle aranızda bir sorun olmadı çünkü hep sizinle aynı fikirde oldular gül gibi geçindiniz ancak mitokondri farklı bir kişi olduğu için tepki topladı....

Kimse sizinle aynı fikri paylaşmak zorunda değil....

Aranızda zigbog'a lafım yok neden çünkü beklemeden fikrini yazdı o eleştiri yazınca hepiniz yazmaya başladınız ondan önce neden yazmadınız...

Son düzenleme: 6 Mart 2010
    mjacksonwithus ve mitokondri bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş