minimum 170gr proteinli program.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yilmazogullari tarafından 7 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yilmazogullari

yilmazogullari Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah kahvaltısı öncesi 1 ölçek gaspari myofusion 25gr protein.( içinde 2gr şeker olması bana biraz dinçlik veriyor )
    myofusion 1 ölçek ; 2 gram şeker , 3 gram yağ, 1 gram lif ve 25gram protein.

yarım saat sonra sabah kahvaltısı: 4 yumurta beyazı + 1 tane tam yumurta + 50-100 gr lor peyniri (genelde göz kararıyla koyuyorum ya da yiyebildiğim kadar yiyorum alıştı bünye bir yerde duruyor :=) ) + 1 su bardağı yulaf ezmesi + 1 su bardağı süt (yağsız süt , çünkü aldığımız myofusionda da bir miktar az miktarda yağ vardır ) karıştırırız .

öğle'ye kadar acıkıyorum diyorsanız ara öğün olarak1 adet konserve ton balığı 80 gramlıklardan ufak boylu olanlardan , kafadan 20gr protein alırız ( yağını süzdürün )

Öğle ; sulu gıdalar tüketelim , salata , ve mümkünse haşlanmış tavuk falan yada et ürünleri. yani yaklasık bi 30 - 40 gr protein alabilirsek güzel olur mesela mümkünse şöyle de yapabiliriz ; 1 tabak makarna + 100 gram lor peynir(20 grm protein )yanında 100gram tavuk ( 18-20gram protein ) toplam 40 gr burdan.

Antreman sonraları gaspari myofusion =25 gr pro.

akşam'a kadar acıkırsak 1 kutu dardanel daha tüketirsek 20 gramda oradan gelecek

Akşam 200 gr haşlama tavuk göğsü . 1 tabak makarna veya pilav =60 gr protein

Toplamda=235 gr protein. bench_O

Son düzenleme: 7 Ocak 2012
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş