Milletlerin değişik antrenmanları:)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yabanci tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Değişik milletden olan insanlarla antrenman yaptım. Her bir milletin değişik bir antrenmanı var gibi geldi.:D (Just for fun)
    1. Ruslar- Haftada hep 3 kere antenman yaparlar.
    2. Çeçenler- Hayatımda gördüğüm en delice antrenman yapan millet- bir antrenmanları 2-3 saat sürüyor. İnleyene kadar. :D
    3. Azeriler- Kırılana kadar boyun antrenmanı yaparlar. Vücutlarına orantıyla boyunları anormal. Protein nedir bilmezler. :D Kardio olarak da rus kızları. :D
    4. Türkler- Bilinçli sporcular(benim etrafımdakiler) fazla. Beslenmeye önem verirler, ama gelişmezler :D.

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Biraz konuyla alakasız olacak ama başka başlıklarda da Azeriler-Türkiye'liler diye ayrımınız vardı; şimdi de Azeri-Türk diye ayrım yapmışsınız. Azeriler türk değil mi?
    En azından Azerbaycan Türkleri ve Türkiye Türkleri diye ayırmanızı beklerdim.

glorious1907 ve salvadore_xp bunu beğendi.
  3. TT_BOY

TT_BOY Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç bi topic ?

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Azerbeycan'da doğup büyümüş Azeriler spora çok yatkın oluyor. Ama bu genetikten çok gelenek meselesi. Sovyet Rusyası zamanından kalma bir spor anlayışı var sanırım o taraflarda.

5. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Sovet Rusya ve şuanki rusya'nın pek bir örnek alınacak spor anlayışı yok. Spor alanında da yetenekli ve başarılı görmüyorum ben onları. Eski TÜRK gelenek ve göreneklerini tam anlamıyla terketmeyen milletler olsaydı sporda çığır açanlar da onlar olacaktı. Azerbaycan ve daha doğudaki Türk devletleri bize nazaran eski atlı, atsız ata sporlarına gönülden bağlı ve bu konuda daha uzmanlar. Nihayetinde bu yaşam biçimi ve hırslarını bir parça body bulding'e kanalize edebildiklerinde bu alanda da ABD'ye duman attıracak duruma gelirler.

6. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    4. Türkler- Bilinçli sporcular(benim etrafımdakiler) fazla. Beslenmeye önem verirler, ama gelişmezler

doğru bir izlenimthums:

7. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    2. Çeçenler- Hayatımda gördüğüm en delice antrenman yapan millet- bir antrenmanları 2-3 saat sürüyor. İnleyene kadar. :D

katılıyorum ve de getikmidir nedir çok güçlüler , imrenerek antremanlarını seyrediyosun.

8. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, azeri derken yani farklandırmak için. Hepimiz türküz, şüphesiz. Azeriler bir az spora yatkın, o da bence türk genetiğinden kaynaklanıyor:). Türkler bence genetik çok güçlü. Ama karışmış bi yerde. Azerbaycanın batısındakı köyleri bi görseniz, adamlar ortalama 185 olur herhalde, çekik gözlü, iri sırtlı ve beyaz. Oğuz türkleri nasıl anlatılıyorsa tarihde aynen öyle kalmışlar. Türkiyenin çok ii güreşçilerini duydum. Ama malesef son zamanlarda baya geriledi ve beni çok üzüyor bu olay. Dışarda dolaşırken bira içen gençleri, sigrayı tüttüren küfürbazları görünce nereye gidiyoruz diye düşünmeden de etmiyor insan.

9. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Rusyanı temsil eden sporcu denildise büyük ihtimal o çeçendir. Adamlar silahdan korkmuyor rakipten mi korkacak şimdi:)

10. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de ufak bir ekleme yapayım.

Almanlar çok sakin antrenman yapar, genelde partnerleriyla çalışırlar. Supplement kullanırlar; fakat abartmadan.

Gelişirler; fakat sadece kolları ve omuzları gelişir.

Çok çok ilginçtir ki bulunduğum şehrin en büyük 2 spor salonunda bulundum.

Hiçbirinde alt göğüs için istasyon veya decline bench yok.

Adamlar resmen sallamıyorlar alt göğüsü.

Salon sahipleri "Vardı ama kaldırdık, kullanılmıyordu" diyor.

Dolayısıyla çok nadirdir düzgün şekillenmiş bir göğüs formu görmek...

11. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    bende polonyada bulunmuştum çok iri ve gerçekten güçlü insanlar var fakat şekil yok %99 unda :)

12. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    hemde cok kavgaci bir millet.coluk cocuk hepsi kavga etmeyi cok iyi biliyor..arada bir polonyaya gidiyorum.polonya komple rus mafyasi ve cecenlerin elinde..ufak tefekler ama felaket hareketliler..

Sayfayı Paylaş