Milla takimin gidisati - Ersun Yanal Kalsinmi ? istifami ets

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Nassim tarafından 18 Kasım 2004 başlatılmıştır.

1. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Dün aksam Iyice rezil olduk avrupaya. Sizce Takimdaki oyuncularmi ? yoksa ersun yanaldami sorun ? Bilindigi gibi Hakan Sükürü takima almadigi icin yogun elestirilerle karsilasmisti ersun hoca. Bana sorarsaniz, bu milli takimi Gs dünya 3. yapti cogu gs´li oyunculardi... Simdiki hal belli Ersun yanal Fenerli Bence Aziz yildirim yönetiyor ersun hocayi. Takim nerdeyse hep fenerli. Deniz ve Servetin Milli takimda bence hic yeri yok!!! dün aksam gördük hava toplari Ukraynalilar kazandi. Hakan olsaydi farkli olmazmiydi ??

2. sekoucdal

sekoucdal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    30
    Yer:
    bursa/turkey
    bence ersun yanal istfa etmeli eğer etmezse federasyon tarafından yollanmalı ve yerine fatih terim getirilmeli
    tecrübe herzaman tecrübedir.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ersun YANAL Bey çok erken milli takıma gelmiştir fakat yeterli derecede deneyimi yoktur buna karşın bütün yetkileri eline alarak Hakan ŞÜKÜR gibi dünyaca ünlü golcümüzü kadro dışı bırakmış ve bunun bedelini UKRANYA maçında çok acı şekilde türk milletine ve federasyona mal etmiştir.Ersun YANAL Bey H.Şükür Bir yana Tuncay Yıldıray gibi formda ve maçın kaderini değiştirecek oyuncuları yedek bırakmıştır FenerBahçe'nin avrupa maçların da başarısız olmuş defansını milli takımın defans iskeletine koymuş ve bu defanstan verim beklemektedir 1.80 den başlayan UKRANYA defanssına karşılık 1.60 lık forvetler oynatmıştır en azından bir oyuncu olmasi gerekirdi Hakan! bunu futboldan anlamayan bir kişi bile yapmaz Türkiye Milli Takımı Dünya 3. olan ve Dünya takımları arasında ilk 10 da olan bir takımdır. Bu takımı Gençlerbirliğini yönetir gibi yönetemez. Ersun YANAL bey istifasını vermeli ve Türkiye Futbol Federasyonu önümüzdeki 7 maçı kurtara bilecek bir teknik adam bulması gerekir.Bunlar Fatih TERİM veya Ziya Doğan olmalıdır.

bir gazetecinin, Dünya üçüncüsü bir takımı aldınız” hatırlatması üzerine, “Hayır ben Avrupa Şampiyonası’na gidemeyen takımı aldım” demesi varya beni deli ediyor! Sen kimsin ya! Rezil etti walla bizi! Bu grup en kolay gruptu bizim icin Ve COOOK zor Dünya kupasina katilmak. Daha sonraki Teknik direktör. Ben dünya kupasina gidemeyen ve 4. bitiren takimi aldim der bakta görun! Birde Gicik oldugum bir sey Denizli sporda Servet yedekti ve Sayin Ersun yanal Teknik direktördü. Simdi okadarmi iyi olduda Milli takima getiriyor ? Yok baski yüzündenmi ? feneri zaten batiriyor Daum nedense bir sey demiyor hatalari hep ayni Danimarka macindada bir basit hata yüzünden faul yapti ondan sonraki pozisyonda Ibrahim Üzülmez penalti yaptirdi - aslinda o Direk yüzünden :D
    Grup böyle biter eger sayin yanal devam ederse.

Ukrayna
    Danimarka
    Yunanistan
    Türkiye

MAALESEF!

4. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    ErSun YanaL İstifa

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    eger adam istifa ederse onu kaybederiz hata ilk başta onu bu kadar erken getirmekti bence

6. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Saydam haklisindir.. Yanliz Devam ederse nasil olur ?

Sayfayı Paylaş