Mike ve Arnold

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve HeavyDuty tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    80 olympia olucak, 78 değil. evet dediğin gibi arnold geç gelir, mike der olmaz böyle falan. Arnoldun da ona iyi bir lafı vardı sanırım asla gerçek bir olympia olamazsın gibi birşey demişti.

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    arka 4lunun en sagindaki dayinin surat ifadesi bomba:)

3. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ısın tam detayını karasan vermıs

Overlord bunu beğendi.
  4. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    hemen olayı kavgaya getirmişsiniz.bu iki ayıboğanın kavgası gerçekten çok fena olurdu ama yarışmada 1. olan kavgadada üstün çıkacak diye birşey yok bu adamları kavgada alabilicek 45 kiloluk adamlar var.

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Bu kadarda abartma..O dedıgın asla olmaz..O kasların ıcı hava mı sanıyorsun..Kendı sıkletlerınde yaglı olan bır ınsanı (kı onlara gore herkes yaglı olur ama :)) herturlu devırırler..Adamlar 200 kusur kılo bench yapıyo 70-80 kılo barbell curl yapıyo yumruk mu atamıcak veya el ense mı yapamıcak..Iyıce abarttınız yanı..

6. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında olabilir :) 45 kiloda çok iyi bir japon ninjutsu dövüşçüsü devasa olan bu adamların hakkından gelebilir. Şöyle ki kasların üzerinde damarlar ortadadır bu onun işini kolaylaştırır. Ayrıca bazı noktalar her insanda zayıftır. Örnek : boyun koltuk altı vs. Sonuç olarak boks maçına çıkmadıkça böyle bir ihtimal her zaman var :)

7. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    o dediğini anca Polat alemdar yapar dizide az izbandud devirmedi :)

8. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Ama bahsettıgınız seyler cok abartı..Yok damar buluncakmısta falan fılan..Boyunlarıda kalas gıbı..Yanı cok hayal bunlar..Oyle tanımlamalar oluyorkı hatta bu adamları cocuk dover fılan..Bu adamlar tam anlamıyla DEV beyler..

9. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Evet abartı ama sana ve bana göre abartı. Yıllarını bu işlere vermiş birisi için bunlar basit işler. Üstelik ninjutsudan örnek vermemin sebebi bu gibi durumlarda kullanılabilecek gerçek değerlerinin olması. Diyelim ki karşısına arnold çıktı kavga etmesi gerekli çıkış yolu yok. Sen yada ben olsam yüzüne vururduk oda bize vururdu ve muhtemelen kafamız kırılırdı bu durumda. Fakat ninjutsuya hayatını adamış birisi için midenin altına bir yumruk yada koltuk altına bir yumruk arnold gibi insanlarında felç geçirmesine engel olmaz bahsetmek istediğim bu :)

http://www.uzmantv.com/ninjutsu-teknigiyle-kendimizi-savunurken-ne-kadar-efor-harcariz

Buarada kesin döver demiyorum. Hİç bir bilgisi olmayan 45 kilo insana göre şansı daha yüksektir.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2009
  10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Haklı oldugun ve olmadıgın noktalar var..Sen ben gıbı kısıler (amator olarak vucut gelıstırmeyı ort 1 yıl ve daha az yapan yapan) ve bızden fızık, guc olarak daha kotu kısıler dunyanın %90nını olusturur heralde..Haksız oldugun nokta yıne nınjutsu ornegını vermen o adamlarla kıyaslama yapmak ıstısna bır durum..Yanı gercekcı olalım demek ıstıyorum..

HeavyDuty bunu beğendi.
  11. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    neden bu kadar emin konuştun anlamadım :) yoksa hıt çalışma sistemiylemi alakalı bir durum :)

12. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    evet o yuzden oyle soyledım

13. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    kafam çok karıştı HİT sistemi ile ne alakası olduğu çözemedim yoksa HİT çalışanlar dahamı güçlü oluyor valla kafam çok karıştı :) (kusura bakma artık çok soru sordum:eek:)

14. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    işin tekniği önemli mesela zayıf kısa boylu ve kilosuz bruce lee bu 2 adamı bayağı güzel pataklar çünkü bu gibi sporcular insan anotomisini çok iyi biliyorlar siz dünyanın en güçlü adamıda olsanız sinirleriniz vardır zayıf noktalarınız vardır.

15. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sistemi steroidsiz yapmak isteyenler ; Heavy Duty çalışma programlarındaki süreleri kısaltıp çalışabilirler. Normalde 4 eğitim toplamda 14-16 günde tamamlandırılır. Eğer steroid kullanmıyorsanız ki *kullanmayın* o zaman yapılacak iş eğitim aralıklarını düşürmektir. 4 eğitim arasına 2şer gün koyarsınız bu sayede 8 günde bir tekrar eğitim 1 e dönersiniz. Ki zaten 14 gün dinlenicek kadar çalışmanız için çok ağır yoğun çalışmanız gerekir. Bunun içinde en azından 1 yıllık sporcu olmak gerekir. 1 yıl boyunca ne yapılacak ? Bunun cevabıda yukarda söylediğim gibi eğitim aralarındaki dinlenme sürelerini düşürmek. Tabi bununla paralel olarak çok yoğun çalışmak yerinde şiddeti biraz düşürmek.

Mike Mentzerin dinlenme sürelerinin toplamda 14-16 gün vermesinin nedeniyse biraz farklı. O şunu söylüyordu "Vucud geliştirmek için salonlarda çürümeye gerek yok" ve buna göre bir program ortaya çıkarttı. Heavy Duty programda "süper set" "birleşik set" "negatif tekrar" ve "yüksek ağırlık" prensipleri birleştirilmiştir. Adı üzerinde "Ağır İş" Tam manasıyla çalışıldığında sonuç elde etmemek imkansız.

SEZER YZL bunu beğendi.
  16. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Hala aynı mantıkta devam edıyoruz..Bruce lee mı hortlayacakta dovecek bu adamları..Benım kımse dovemez gıbı bır ıddıamda yok..Yazdıklarımı dıkkatlı oku..Acıkca ozetledım durumu..Hala su ozel adam dover bu ozel adam dover dıye olasılıgı cok dusuk kavgalar hayal edıyorsunuz..Fantezı yanı..:)

Sayfayı Paylaş