Mike Tyson'ın vücut tipi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve barfiksPro tarafından 26 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    sizce mike tysonun vücut tipi tam olarak nedir bana %100 endomorf gibi geliyor geniş bel geniş omuz özellikle beli çok geniş kalın kemik fazla kas, peki böyleyse mike tyson nasıl mezomorf gibi kuvvetli ve hızlı. kesin olarak mike tysonun vücut yapısı hakkında pek birşey bulamadım internette

Ekli Dosyalar:

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bana göre bu adamin vücut tipi öküz,adam harbi öküz:)

3. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    bence saf endomorf mezomorftaki atletik tip hiç yok bel kalın kemikler kalın kaslı iri yapılı, endomorf olmasına rağmen mezomorf gibi atletik seri dövüşüyordu tuhaf bir genetik

4. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    endo mezo ekto diye vücutları ayırmanız cok yanlıs boyle bir yanlısa hala ınsanlar nasıl düsüyo anlamıyorum ornegın zyzz ekto ama beli geniş omuzu dar evet ama her ozellıgı uycak dıye bırsey yok mıke tyson kemıklerı kalın belı genıs boynu vs. kalın yani böyle bakınca endo mezo gibi duruyo yani bire bir uycak diye bırsey yok vücut tıpi yanı ekto olup cok kılolu arkadaslarda var skinny fat dedikleri yada mezo olup cok gobeklı olanlarda var atletık olmayan endo olup belı ınce olanda var yani tek bi kalıp yok vücutlarda herşeyden bir parca var kısaca mıke tyson belı genıs kutleli genis kemikli güclü kuvvetlı vücut tipi olarak bakamassın fazla :)

Pulbiber072, mericboss99 ve Balboa7 bunu beğendi.
  5. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    bizde aynısını dedik zaten zyzz saf ektomort omuzlarının geniş durmasının sebebi omuz kaslarının ne kanatlarının fazla olması yoksa öyle geniş omuzlu bir tip değil, önceki mesajlarda yazdım mezomorfla endomorf arası olabilir diye. bir insan zaten ektomorf olup göbekli olabilir sıkca görüyoruz ince omuz ince kemikli göbekli tipler

6. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Blackomorf

mortimer, ajn16 ve Bekci bunu beğendi.
  7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    bu iiydi:)

8. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Adamın siması bile ürkütücü..

9. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    28
    Evet bu adamin vücudu bana çok benziyor bir 10-15 kilo sonra halim böyle olur . Göbeği dışında bence çok güzel bir vücut. Vücut tipi tyson in gerçekten karışık bir mevzu ince bilek ektomorf yapıya aittir kalın bel ve kalın göğüs kafesi endomorf vücut tipinindir. Arada gidip geliyor yani. Bence daha çok iskeletin üstüne iyi bir vücut inşa etmiş görünüyor. Benim Bileklerim de tysoninki gibi kalın değil onkol(forearms) kalın . Ama bacaklarim kalindir. Ayak Bileklerim de kalindir. Kalflarim zaten 43 falan. Göğüs kafesim de genisdir. ve tyson in göğüs kaslarina çok benziyor. İlk defa bana bu kadar benzeyen vücut tipi gördüm. Ben su an 81 kg im . 10-15 kg sonra tyson olurum herhalde

10. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    İlk ssdeki vücut çok iyi ama göbek falanda yok yağ oranı da gayet düşük ..

11. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    vücut tipini bilmem ama tyson boksu bıraktıktan sonra box sporu eskisi gibi olmadı onun gibisi gelmedi eskiden zevkle seyredilen maçlar şimdi uyku getirir duruma geldi

Bekci, brEAk_The_bAT, TTTT ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    çünkü herkes sağlamcı dövüşüyordu kimse onun gibi round başlar başlamaz rakibi yıkmaya oynamıyor mike tyson gerçek bir savaşçıydı onun işi taktik değil direkt yıkmaya oynamaktı

13. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    genetikle ne alakası var yılların sporcusu adam sureklı idman da hantal olma ağır olma şansı yoktu

mericboss99 bunu beğendi.
  14. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Vücut tiplerini kesin ve net değildir insanlari böyle ayiramazsiniz

15. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    peki sence bunun genetiğiyle hiç mi alakası yok ? adamın 15 yaşındaki hali profesyonel boksörden çok daha fazlasıydı genetik bir yatkınlık olduğu kesin

16. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    hocam boks işinde ne kadar calışırsan o kadar ilerlersin calışma ile hız kazanırsın vs vs bu iş vucut geliştirme değil genetik olsun hepsinin eli var ayağı var sadece idman farkı var adam gece gunduz çalışıyordu tamamen antrenman çalışma odaklı bir spor adam işini belki de diğerlerinden kat kat seviyordu ki bu kadar ilerledi

17. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    boksu çok sevdiği kesin gece gündüz çalıştığıda kesindir ama her iki eli iki ayağı olan mike olamaz çalışmakta bir yere kadar yatkınlığı bu konuda yeteneğide varmış doğuştan gelen öyle olsa tysondan çok daha boksu seven imkanı olan onun kadar çalışan nice insan vardı birde boks sporunu çok sevmezsen yapamazsın zaten bu iş çok ciddi sakatlık riski var onca yumruk yemek var herkesin yapabileceği iş değil evet onun kadar cesur savaşçı dövüşen olmadı bu gidişlede olmayacak gibi sonuç olarak

18. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    vücut tipleri diye bir şey yoktur bilimsel olarak hiçbir dayanağı yoktur bu saçmalığa inanmayın saf ektomorf ne demek ya :p

19. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Kesinlikle öyle forumlarda görüyorum arada "saf ektomorfum bu yüzden kilo almam çok zor" "sen ektomorfların kilo almasının ne kadar zor olduğunu biliyomusun" vs cümleler.Bu bana göre öğrenilmiş çaresizlikten başka bir şey değil.Hatta tam olarak öğrenilmiş çaresizlik kafaya koyuyorlar ektomorfum hacim yapamam, endomorfum yağ yakamam şeklinde son neden gelişemiyorum.En basitinden benim before afterımda önce sizin mantığınıza göre skinny fat denen türdenim sonra 2 ay içinde mezomorf ektomorf civarı birşey oluyorum bu nasıl mümkün olabilir ? Genetik farklılıklar elbet var ama bunları sınıflandırmak yanlış.

Sayfayı Paylaş